Home / جدید ترین های دنیا / این کالج از دوره ای با عنوان “چگونه دولت را سرنگون کنیم” طرفداری می کند که دانشجویان تازه وارد باید بیانیه خود را بنویسند

این کالج از دوره ای با عنوان “چگونه دولت را سرنگون کنیم” طرفداری می کند که دانشجویان تازه وارد باید بیانیه خود را بنویسند

واشنگتن و دانشگاه لی در ارائه دوره ای تحت عنوان “چگونه دولت را سرنگون کنیم” که دانشجویان را ملزم می کند بیانیه های خود را در بیانیه ای به روزنامه دیلی کالر نیوز بنویسند ، حمایت کرده اند.

نحوه برگرداندن کشور یک سمپوزیوم نوشتن در دانشگاه واشنگتن و لی است که فقط برای دانشجویان سال اول است ، با توجه به توضیحات ترم مدرسه. این دوره نمونه هایی از اندیشه و عمل انقلابی را از سراسر جنوب جهانی ، از جمله مارکسیست ها ، فرانتس فنون ، چه گوارا و مهندس گاندی بررسی خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  اداره مهاجرت و امور گمرکی دهها سومالیایی را که به اتهامات تجاوز ، قتل و سایر موارد متهم شده اند ، اخراج می کند

دروي اتكينز ساكت ، مدير دستيار ارتباطات و امور عمومي در واشنگتن و دانشگاه لی ، در بیانیه ای به DCNF ، “وضوح سبک”.

ساکت افزود: “متأسفانه ، برخی افراد از عنوان تحریک آمیز جلسه استفاده کرده و به اشتباه ماهیت موضوع را توصیف کردند.” “یکی از اولین وظایفی که دانشجویان باید انجام دهند ، بررسی اعلامیه استقلال به عنوان یک مثال موثر و قانع کننده از نوشتن متقاعد کننده است.”

بیشتر بخوانید:  بانک های اطلاعاتی فردی را متهم می کنند که اسلحه را در صورت افسر نگه داشته است

این دوره توسط رابرت ام. گیلدنر تدریس می شود ، وی به چندین درخواست برای ارسال نظر از DCNF پاسخ نداد.

در توضیحات دوره آمده است که “این جلسه هر دانشجو را در راس یک جنبش انقلابی مردمی قرار می دهد که هدف آن سرنگونی دولت موجود و تشکیل جامعه بهتر است.” “چگونه به قدرت می آیید؟ چگونه با توده مردم ارتباط برقرار می کنید؟ چگونه برای بهبود زندگی مردم برنامه ریزی می کنید؟ چگونه با گذشته کنار می آیید؟”

توضیحات ادامه می دهد: “دانش آموزان با شرکت در تمرین های مختلف نوشتن ، مانند تولید بیانیه ، تهیه مقاله سفید که به طور انتقادی مسئله خاصی را تجزیه و تحلیل می کند و نوشتن مقاله جذاب درباره بازنویسی تاریخ و مقابله با حافظه ، درگیر این متن ها می شوند.” (مرتبط: ACLU به معلمان CA می گوید که بدون اطلاع والدین ، ​​به دانش آموزان در سقط جنین کمک می کنند)

نقاشی دیواری پرتره رهبر چریکهای افسانه ای ارنستو “چه” گوارا در خیابانی در هاوانا ، 2 اکتبر 2017. / AFP PHOTO / YAMIL LAGE (اعتبار عکس YAMIL LAGE / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

رئیس دانشگاه ویل دادلی گفت که “چگونه سرنگونی دولت” “تحریف شده ، تحریک شده و به مطالب سیاسی در وبلاگ ها ، تلویزیون و رسانه های اجتماعی تبدیل شده است.” (مرتبط: NH Dem پس از گفت انتخاب مدرسه فقط برای “افراد با تحصیلات خوب” عقب نشینی می کند)

فاکس نیوز گزارش داد: “ما صریحاً متعهد هستیم که همه را تشویق کنیم تا آزادانه عقاید خود را بیان کنند و دیدگاههای جایگزین را با دقت در نظر بگیرند.” “این وظیفه ما است که با احترام با یکدیگر رفتار کنیم و حملات شخصی را ادامه ندهیم و تحمل نکنیم.”

بیشتر بخوانید:  کوری گاردنر می گوید برای پر کردن یک جای خالی در دادگاه عالی به "نامزد واجد شرایط" رای خواهد داد

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به طور آزاد در دسترس هر ناشر خبره ای است که می تواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای فرصت های صدور مجوز محتوای اصلی ما ، لطفا با [email protected] تماس بگیرید.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

مکزیک می خواهد بدهی آب آمریکا را پرداخت کند و از انتخابات آمریکا دور باشد

رئیس جمهور مکزیک روز جمعه از سیاستمداران و کشاورزان عصبانی در شمال مکزیک خواست که …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *