Home / جدید ترین های دنیا / این سرویس از ارسال اطلاعات رای گیری در کلرادو توسط سرویس پستی جلوگیری می کند

این سرویس از ارسال اطلاعات رای گیری در کلرادو توسط سرویس پستی جلوگیری می کند


دنور – سرویس پستی ایالات متحده روز یکشنبه از یک قاضی فدرال در کلرادو خواست تا در دستورالعمل جلوگیری از ادامه توزیع نامه ای که ایالت می گوید حاوی اطلاعات گیج کننده درباره سیستم رای گیری از طریق پست کلرادو است ، تجدید نظر کند.

وزیر امور خارجه کلرادو ، جینا گریسولد ، روز شنبه شکایتی علیه سرویس پستی ، ژنرال پست لوئیس دیگوئی و مدیر اداره پست دنور برای جلوگیری از تحویل اعلامیه هایی که در سطح ملی توزیع می شود ، به رای دهندگان کلرادو داد.

ویلیام جی مارتینز قاضی دادگاه منطقه ای ایالات متحده اواخر روز شنبه دستور منع تعلیق موقت برای جلوگیری از ارسال نامه را صادر کرد.

بیشتر بخوانید:  یک سازمان حقوق بشر: ده ها تحقیق در بلاروس ، در میان اعتراضات

مارتینز نوشت: “اگر اخطار توزیع شود ، با ارسال یک پیام متناقض موجب سردرگمی رای دهندگان می شود.”

فرستنده به رای دهندگان USPS می گوید که باید رای گیری را برای انتخابات نوامبر از طریق پست سفارش دهند. در کلرادو ، هر رأی دهنده ثبت نام شده یک کارت رأی را از طریق پست دریافت می کند.

فرستنده همچنین به رای دهندگان توصیه می کند که حداقل یک هفته قبل از روز انتخابات در 3 نوامبر برگه های رای خود را از طریق پست برگردانند. گریسولد استدلال کرد که این می تواند مردم را به فکر بیندازد که باید برگه های رای گیری را از طریق پست ارسال کنند ، اما رای دهندگان کلرادو می توانند برگه های رای خود را به پست الکترونیکی ارسال کنند یا آنها را در نظرسنجی ها ، مراکز خدمات رأی دهی و یا شخصاً رأی دهند.

بیشتر بخوانید:  آدام شیف ، از گزارش جمهوری خواهان درباره شکارچی بایدن ، می گوید: "کرملین باید بسیار خوشحال باشد."

USPS گفت برای ارسال موفقیت آمیز برگه های رای گیری پستی ، نامه های پستی را به سراسر کشور می فرستد. نگرانی در مورد شیوع ویروس کرونا احتمالاً میلیون ها رای دهنده آمریکایی را به سمت رای گیری از طریق پست برای اولین بار سوق می دهد.

کلرادو سان گزارش داد که در دادخواست گریسولد ادعا می شود که نامه USPS “رای دهندگان کلرادو را گیج می کند و به طور بالقوه باعث می شود رای دهندگان واجد شرایط به اشتباه باور کنند که ممکن است در انتخابات آینده شرکت نکنند.”

بیشتر بخوانید:  سوزان کالینز با معرفی شتابزده ترامپ مخالف است

در این دادخواست آمده است: “این تلاش برای سرکوب رأی دهندگان قانون اساسی ایالات متحده و قوانین فدرال را نقض می کند و باید فوراً متوقف شود.”

روز یکشنبه ، سرویس پستی با استدلال اینکه بیش از 200000 کارت پستال در راه است ، از مارتینز خواست که در مورد آن تجدید نظر کند. وی گفت که دستور قاضی “فوق العاده دست و پاگیر است و به بررسی پست الکترونیکی توسط هزاران کارگر پست احتیاج دارد.” این گزارش افزود که پردازش سایر کارت پستالهای مقصد کلرادو را متوقف کرده است.

بیشتر بخوانید:  مقامات می گویند آنتیفا و برادبوی ها آتش سوزی در جنگل را شروع نکردند

کلرادو بیش از 3.5 میلیون رأی دهنده فعال ثبت نام کرده است.

روز پنجشنبه ، گریسولد گفت کلرادو برای اولین بار در مورد نامه الکترونیکی اطلاع پیدا کرده و نگرانی خود را به خدمات پستی ابراز داشته است. به گفته دادگاه ایالتی که روز یکشنبه تشکیل داد ، یک مقام خدمات پستی ایالت گفت که اکثر تحویل ها تا جمعه شب متوقف شده است.

گریس ولد ، یک دموکرات ، از Dejoy به خاطر تغییراتی در سرویس پستی که روند پردازش و تحویل را کند می کند انتقاد کرد. من اظهارات بی اساس دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا مبنی بر اینکه رای گیری از طریق نامه الکترونیکی در برابر تقلب آسیب پذیر است ، انتقاد کردم. کلرادو همچنین به یک دادخواست چند ایالتی پیوست که از قاضی فدرال خواستار قطع خدمات در سرویس پست شد و گفت: سلامت انتخابات آینده در معرض خطر است.

بیشتر بخوانید:  مسابقات خانگی دارای سوئیچ حزب Van Drew و Dems در دفاع است

نام وی همچنین در دادخواست گریسولد ذکر شده است ، مدیر اداره پست منطقه ای در آلبوکرک ، نیومکزیکو ، که بخشهایی از جنوب غربی کلرادو را خدمت می کند.

مارتینز تاریخ جلسه بعدی این پرونده را جمعه تعیین کرد.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ در ماجرای رسوایی دلاور بایدن را هدف قرار داد

در جریان مناظره روز سه شنبه ، پرزیدنت ترامپ انتقاد از علاقه جوزف آر. بایدن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *