Home / آمریکا / اینگراهام “حکم عظیم” یک قاضی فدرال را که نتیجه گرفت خاموش بودن COVID-19 خلاف قانون اساسی است ستایش می کند

اینگراهام “حکم عظیم” یک قاضی فدرال را که نتیجه گرفت خاموش بودن COVID-19 خلاف قانون اساسی است ستایش می کند

روز دوشنبه در مونولوگ “Angraham Angle” ، مجری برنامه ، لورا اینگراهام نظر قاضی فدرال را که اعلام کرد تام ولف ، فرماندار دموکرات پنسیلوانیا ، دستور داده است محدودیت های اجرایی محدودیت های ویروس کرونا در سراسر کشور “خلاف قانون اساسی” است را ستود.

ویلیام استیکمن چهارم قاضی شهرستان پنسیلوانیا – منصوب ترامپ – در یک نظر 66 صفحه ای نوشت که گرچه ممکن است ولف و وزیر بهداشت راشل لوین “با حسن نیت برای رسیدگی به وضعیت اضطراری بهداشت عمومی” عمل کرده باشند ، “آزادی ها طبق قانون اساسی محافظت می شوند نه از آزادی آب و هوا.” عادلانه “طبق خبرهای هریسبورگ پن لایو.

بیشتر بخوانید:  نیروی دریایی Tulane را مبهوت کرد و در نیمه دوم 27 امتیاز بی پاسخ به دست آورد

ویکتور دیویس هانسون آرگیز بایدن توسط حزب وی “نگهداری می شود”

اینگراهام گفت: “این داور فوق العاده ای بود.” “ما این را ماهها به شما گفتیم. حقوق اساسی ما ممکن است به مدت نامحدود با دستورالعمل اجرایی ، دوره محدود نشود.”

دادگاه ها به طور مداوم اعتراضات به اقتدار ولف برای دستور تعطیل کردن مشاغل در طی همه گیری را رد می کنند و از آن زمان استاندار محدودیت های زیادی را لغو کرده و به شرکت ها امکان بازگشایی و لغو دستور ماندن در خانه در سراسر کشور را داده است.

بیشتر بخوانید:  انیس کانتر از سلتیکس روت بدر گینسبورگ را به یاد می آورد: شما دنیا را تغییر دادید

در برنامه “فرشته اینگراهام” ، اینگراهام گفت كه برخلاف ایالت هایی مانند پنسیلوانیا ، نیویورك و كالیفرنیا ، ایالت هایی مانند داكوتای جنوبی تمایلی به اجبار به بستن اقتصاد خود ، حداقل تا حدی ندارند.

اینگراهام گفت: “آنها این کار را کردند زیرا هزینه های زندگی روزمره در جامعه – از هر آنچه در مورد زندگی ما می گذرد – بسیار زیاد است.”

لورا اگراهم ادعا می کند دموکرات ها در تلاشند تا آمریکایی ها را از “جستجوی خوشبختی” دور کنند

بیشتر بخوانید:  یک کارمند فروشگاه اسباب بازی "WAP" را به لیست پخش فروشگاه اضافه می کند ، فقط خیلی دیر متوجه آن می شود: "خون من سرد می شود"

“اول ، قفل شدن کار نمی کند. کافی است به تعداد مواردی که در اروپا افزایش می یابد نگاه کنید. دوم ، خسارتی که آنها به بار آورده اند برای اقتصاد ما فاجعه بار است ، آموزش فرزندان ما … سلامت روان و ایمنی ما.”

وی با اشاره به حکم استیکمن گفت: “اتفاقاً ، آنها همچنین غیرقانونی هستند.”

اینگراهام ، توصیف این دیدگاه را به عنوان “سوزناک” گفت: “استیکمن گفت که پاسخ به یک بیماری همه گیر یا اضطراری نمی تواند باعث تضعیف سیستم کنترل و تعادل شود.”

بیشتر بخوانید:  تد کروز خواستار تحقیقات DOJ در مورد سازندگان 'Cyers' و Netflix است

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وی در مورد فرمان اجرایی فرماندار ، وی گفت: “اولین اصلاحیه حق تجمع ، شرط طی مراحل قانونی و اصلاحیه چهاردهم ماده برابر با حمایت برابر را نقض كرد.”

این حکم توسط بسیاری از اکثریت مردم در مجلس قانونگذاری ایالت جشن گرفته شد ، سناتور داگ ماستریانو ، سرهنگ بازنشسته ارتش و منتقد ولف ، در شبکه های اجتماعی نوشت که “سو abuse استفاده فرماندار از این کار توسط قاضی فدرال به عنوان نقض آزادی های شما محکوم شده است – انتخاب کنید مثل آدمهای آزاد قدم زدن. “

بیشتر بخوانید:  زن پس از آنکه برادرش او را "عمه بدی" بخاطر امتناع از بچه داری "اصلا" خواست ، از او مشاوره Reddit می خواهد

سخنگوی گرگ ، لیندسی کینسینگر ، در اظهارات خود به نقل از Pittsburgh Tribune-Review ، از استاندار دفاع کرد و گفت: “اقدامات دولت توسط دولتمردان در سراسر کشور منعکس شده و باعث نجات آنها شده است و در صورت عدم اقدامات فدرال ، جان مردم را حفظ می کند.”

وی همچنین گفت که دولت قصد دارد “به دنبال متوقف کردن تصمیم و درخواست تجدید نظر است.”

اندرو اوریلی فاکس نیوز در تهیه این گزارش مشارکت داشته است.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *