Home / آمریکا / ایده بزرگ سناتور بناسی: دوربین ها را از جلسه سنا خارج کنید

ایده بزرگ سناتور بناسی: دوربین ها را از جلسه سنا خارج کنید

ایده بزرگ این مجموعه ای است که از قانون گذاران و شخصیت های ارشد می خواهد در مورد هدف اصلی خود بحث کنند – تنها پیشنهاد چیست ، اگر سیاست ، نظرسنجی و حتی تعیین قیمت مسئله ای نباشد ، آیا آنها آن را برای تغییر وضعیت بهتر کشور اجرا می کنند؟

بن ساسی ، سناتور جمهوری خواه ، پیشنهادی جسورانه برای چگونگی آرام کردن سیاست های خشمگین در حالی که واشنگتن به کار کارآمدتر در این روند می پردازد ، ارائه می دهد: حذف دوربین ها از جلسات کمیته سنا.

این جلسات ظاهراً مأموریت های حقیقت یاب برای دستیابی به اهداف قانونگذاری است ، اما ساسی ادعا می کند که در واقع همکارانش به حرف شاهدان اهمیت زیادی نمی دهند یا کمتر اهمیتی می دهند و از زمان جلوی دوربین برای پیشبرد برنامه های سیاسی خود استفاده می کنند.

ای ایده عالی تام اودال: گسترش سرزمین کاملاً محافظت شده – بسیاری

ساسی خاطرنشان کرد: بیشتر کارهایی که کمیته اطلاعات سنا انجام می دهد بدون دوربین انجام می شود و در آنجا می بیند که جمهوری خواهان و دموکرات ها به جای مشاجره حزبی ، که به طور منظم در جلسات تلویزیونی برگزار شده توسط کمیته های دیگر انجام می شود ، برای دستیابی به اهداف مشترک با یکدیگر همکاری می کنند.

این جلسات به طور مرتب تیتر اخبار می شوند ، همانطور که مایکل هورویتس ، بازرس کل دادگستری به کمیته قضایی سنا رفت تا گزارش انفجاری خود درباره استفاده FBI از قانون نظارت بر اطلاعات خارجی (FISA) در تحقیقات روسیه و همچنین جلسات جنجالی درباره نامزدها را مورد بحث قرار دهد. سیستم قضایی فدرال.

بیشتر بخوانید:  تاراجی بی هنسون برای جشن پنجاهمین سالگرد تولد خود در یک قایق تفریحی با کمی بیکینی سفید خیره می شود

فریب کانالهای ویدیویی فقط یکی از پیشنهادات ساسی برای اصلاح گسترده سنا بود که وی در مقاله اخیر در وال استریت ژورنال مورد بحث قرار داد. برخی دیگر شامل محدود کردن سناتورها به یک دوره در حالی که تمدید آن به 12 سال و لغو متمم هفدهم بود ، به این ترتیب سناتورها توسط قانونگذاران ایالتی انتخاب می شوند تا اینکه توسط مردم انتخاب شوند.

ساسی در پاسخ کتبی به سوالات فاکس نیوز با جزئیات بیشتری در مورد مسئله دوربین بحث کرد:

س: شما پیشنهاد کردید دوربین ها را از جلسات کمیته حذف کنید. برخی ممکن است فکر کنند که امکان تماشای جلسات دادرسی ، پنجره ای برای روند قانونگذاری به مردم می دهد. چرا حذف این دسترسی در طولانی مدت بهتر است؟

ساسی: سنا اگر تعمدی نکرد ، نمی تواند بزرگترین نهاد مشورتی در جهان باشد. قرار است سنا به تأمل درباره آینده بلند مدت کشور اختصاص یابد. درعوض ، ما با پادکست های CNN و فیدهای توییتر همراه هستیم. جلسه استماع منظم کمیته سنا امروز یک مسابقه تئاتر است. هرکس بهترین پیشنهاد را بدهد برنده است. ساختار تشویقی پیرامون سنا معکوس شده است. موقعیت های کوتاه مدت پاداش می گیرند و حل مشکلات طولانی مدت مجازات می شوند.

مجلس نمایندگان و سنا وظایف مختلف و مکمل دیگری دارند. قرار است مجلس نمایندگان پر سر و صدا و سریع باشد در حالی که مجلس سنا باید حرکت کند و کندی داشته باشد. ما نباید یکی یا دیگری داشته باشیم ، به هر دو نیاز داریم. سناتورها قرار است از یکدیگر س askال های سختی بپرسند ، استدلال های یکدیگر را مطرح و به چالش بکشند و در موضوعات با اهمیت ملی عمیقاً تعمق کنند. غیرممکن است وقتی همه در دوربین بازی کنند. ما باید شرایطی را فراهم کنیم که بتوانیم گفتگوهای اساسی و صریح را انجام دهیم.

بیشتر بخوانید:  ویدئو سقوط یک سکوی بزرگ مرگبار را بر روی I-5 در کالیفرنیا نشان می دهد

ساسی خواستار عدم “فوریت و جدی” در اوایل همه گیری ویروس کرونا است

این را نیز روشن کنیم: حذف دوربین ها به معنی از بین بردن شفافیت نیست. این یک انتخاب اشتباه است. ما می توانیم از طریق ضبط و ضبط صوتی که به راحتی در دسترس است ، حق عموم مردم را در شفافیت واقعی و اساسی تضمین کنیم.

س: کمیته اطلاعات سنا ، که شما نیز عضو آن هستید ، جلسات زیادی را پشت درهای بسته برگزار می کند. ماهیت این جلسات دادرسی با کمیته قضایی سنا که به طور مرتب روی دوربین نشان داده می شود چه تفاوتی دارد؟

ساسی: در پشت درهای کمیته اطلاعات سنا ، هیچ یک از شرایط معمول و عملکرد را کنترل نخواهد کرد. سناتورها صریح صحبت می کنند و ما می توانیم در مورد چالش های کشور در این زمینه به توافق برسیم. وقتی کارشناسان را وارد کار می کنیم ، سناتورها به جای اینکه آنها را جلوی دوربین شلاق بزنند یا سعی کنند آنها را گول بزنند ، از آنها س realالات واقعی می پرسند و پاسخ آنها را می شنوند. آنها با افراد دیگر صحبت می کنند و سعی می کنند مشکلات را با هم حل کنند.

بیشتر بخوانید:  سوزان کالینز از گنسبورگ تمجید می کند اما درمورد رای نامزد ترامپ سکوت می کند

در مقابل ، نگاهی به شکست کامل و گسترده جلسات نامزدی دادگاه عالی سنا بیندازید. این یک مسئله طبیعی است که هر جلسه دادگاه عالی یک سیرک اغراق آمیز و سیاسی است. هیچ کس در مورد نامزد چیزی نمی داند و قانون اساسی دیر انجام شده است. سناتورها تا زمانی که ساعت تمام نشود از مخالفان خود سبقت می گیرند و ماندگارترین نتیجه در نهایت این است که کل ملت کمتر آگاه و عصبانی هستند.

ایده بزرگ MIT ROMNEY: جلوگیری از رفتن بیمه های اجتماعی و مدیکر به حساب بانکی

به اندازه کافی عجیب ، یک مکانی که بدون شک این روزها بحث واقعی درباره Capitol Hill پیدا خواهید کرد سالن سنا است. این واقعیت که تعاملات صادقانه و خیرخواهانه هنگامی که سناتورها وارد اتاق کمیته ها یا سالن سنا می شوند ، از بین می رود ، نشانگر بسیار خوبی از عملکرد ناکارآمد این نهاد است.

س: جلسات دادرسی سطح بالا که با موضوعات داغ سیاسی روبرو می شوند ، اغلب با تبادلات معکوس بین سناتورها و شاهدان ، یا حتی بین سناتورها مشخص می شود. فکر می کنید این لحظات با اجازه دادن به مقامات منتخب برای بیان نگرانی های رای دهندگان خود به مردم کمک می کند یا باعث می شود که گفتمان سیاسی کنونی دو قطبی شود؟

ساسی: راز کوچک و کثیف بسیاری از لحظات سیاسی که این روزها خبرساز شده است ، “اصل” بودن آنها به اندازه تلویزیون واقعیت است. ما به بحث واقعی نیاز داریم ، نه به همتایان سازمان یافته.

بیشتر بخوانید:  ایران علی رغم درخواست جهانی ، از جمله از طرف ترامپ ، کشتی گیر حرفه ای نوید افکار من را اعدام کرد

اول ، بیایید با ضبط صدا و متن هایی که بلافاصله در دسترس هستند ، به شفافیت واقعی و بنیادی متعهد شویم. هیچ کس نباید خود را درگیر روند قانونگذاری کند.

دوم ، بیایید به بحث های واقعی در اتاق سنا برگردیم. یکی از کارهایی که دوربین ها انجام دادند از بین بردن مبادلات شخصی معنی دار بود. وقتی سناتورها امروز برای صحبت به زمین می روند ، همیشه این کار را در یک اتاق خالی انجام می دهند. آنها فقط در دوربین صحبت می کنند. وقتی سنا فقط یک نفر در یک اتاق است ، چگونه قرار است ما یک تبادل نظر معنی دار داشته باشیم؟ بیایید دوباره بسته بندی زمین را شروع کنیم و از سناتورها بخواهیم که چهره به چهره با یکدیگر صحبت کنند. به همین دلیل سالن سنا وجود دارد. من از مزخرفات کومبایا دفاع نمی کنم – سناتورها باید سخت برای مواضع ما بجنگند ، اما ما باید با حسن نیت و بدون رژه مبارزه کنیم.

ایده عالی دبی دینگل: تغییر تقویم پایه

س: حذف دوربین ها ممکن است انگیزه بازی سناتورها را در مقابل مردم از بین ببرد ، اما آیا این نگرانی وجود دارد که مردم در نتیجه کمتر آگاه شوند؟

ساسی: با کم عمدی و فعالتر شدن سنا ، درک و مشارکت عمومی مورد نظر در روند قانونگذاری کاهش یافت.

در حال حاضر ، بیشتر سیاست ها تمرین پیراهن قرمز در مقابل پیراهن آبی است و “خوب آگاهی” داشتن معمولاً به معنای داشتن زرادخانه مم ها برای ارسال در توییتر و فیس بوک است. اما سیاست رسلمنیا نیست. خودمختاری به معنای مشورت آگاهانه ، بحث آزاد و صادقانه و تلاش های نیت خیر برای رفع مشکلات است.

بیشتر بخوانید:  کیرستی آلی با انتقاد از تنوع جدید و الزامات ورود اسکار: "این لکه ننگ هنرمندان در همه جا است."

س: آیا فکر می کنید سناتورهایی در جلسات ایستاده اند که احساس می کنند انتظار می رود چنین کاری کنند؟ آیا اگر دوربین ها برداشته شوند احساس راحتی می کنند؟

ساسی: گروه کوچکی از مردم عاشق ژست های ژست ، بازیگری و جنگ توییتر هستند. اما بیشتر آنها ناامید و خسته شده اند. آنها می دانند که سنا شکسته است ، و آرزو می کنند که اینگونه نبود. با این حال ، مسئله این است که وقتی نوبت به ایجاد تغییرات می رسد ، به نظر می رسد همه انگیزه ها در مسیر اشتباهی قرار دارند. گردن چسبیدن به نمایندگی از بنیاد کاملاً هزینه بر است. اما اگر دور از دوربین با آنها صحبت کنید ، آنها می دانند که سنا کاری را که برای آن ایجاد شده انجام نمی دهد.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

من از زمان انتشار مقاله وال استریت ژورنال از برخی از همکارانم چیزی شنیده ام. آنها اینجا و آنجا اختلاف و اختلاف دارند. اما اکثر آنها روشن کردند که اصل قضیه مرده است: ما بدنه ای بسیار ناکارآمد و ضرر برای کشور داریم که سنا در آن کار نمی کند. اما لازم نیست اینگونه باشد. اکنون زمان خارج شدن از ایده های عادی است. روزگاری سنا بزرگترین نهاد مشورتی در جهان بود. بیایید دوباره آن را خنک کنیم.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *