Home / جدید ترین های دنیا / اندرو گیلوم می گوید پس از رسوایی ساحل میامی با اسکورت مرد دوجنس است

اندرو گیلوم می گوید پس از رسوایی ساحل میامی با اسکورت مرد دوجنس است

آندرو جلوم ، نامزد سابق فرمانداری فلوریدا ، به دنبال رسوایی در ماه مارس که ادعا می شود وی با همراهی دستگیر شده بود ، دوجنسگرایانه را اعلام کرد.

گیلوم ، که به ران فرماندار جمهوری فلوریدا ، ران دسانتیس در انتخابات فرمانداران 2018 فلوریدا باخت ، در مصاحبه ای منتشر شد که روز دوشنبه منتشر شد .

“پاسخ این است که من خودم را به عنوان همجنسگرا تعریف نمی کنم ، اما خودم را به عنوان دوجنس معرفی می کنم و این چیزی است که قبلاً هرگز به صورت عمومی به اشتراک نگذاشته ام.”

به گزارش پولیتیکو ، در مارس سال 2020 ، جلوم در حالی که در حال مست در اتاق هتل ساحل میامی به همراه تراویس دیسون ، بازیگر پورن همجنسگرا بود که خود را به عنوان اسکورت مرد معرفی می کرد ، کشف شد. گزارش شد که دیسون در هنگام کشف وی و گیومه و مشکوک به مصرف بیش از حد دارو ، دارای محتوای بلور مت است. (مرتبط: اندرو جلوم می گوید همسرش پس از رسوایی با اسکورت همجنسگرایان هنوز او را دوست دارد)

بیشتر بخوانید:  تقسیم انجمن کاتولیک ویسکانسین توسط فیلم پاستور

گیلوم با اشاره به این حادثه گفت: “همه آن روز کاملاً بدترین فکر کردند.” “در این مرحله ، من چیز دیگری برای پنهان کردن ندارم. من به معنای واقعی کلمه به خالی ترین مکان خودم رسیدم ، به مکانی که مطمئن نبودم می خواهم در آنجا زندگی کنم. نه به خاطر کاری که کردم بلکه به خاطر همه آنچه در مورد من گفته شد.”

بیشتر بخوانید:  ترامپ از قضات فدرال می خواهد رای گیری عمومی را از طریق پست متوقف کنند

وی ادامه داد: “آنچه بیشتر از همه مرا آزار می دهد این اعتقاد است که من به نوعی در زندگی زناشویی و خانواده ام دروغ زندگی می کردم. این مهمترین آسیب برای من بود. از آنجا که من فکر می کنم همه ما حق داریم اشتباه کنیم و فکر می کنم ما حق داریم این خطاها را بدون لغو هر قسمت انجام دهیم. یکی دیگر از بخش های قابل احترام و بازیابی زندگی ما. “

بیشتر بخوانید:  ترامپ لیست نامزدهای احتمالی دیوان عالی کشور برای دوره دوم را منتشر کرد

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به طور آزاد در دسترس هر ناشر خبره ای است که می تواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای فرصت های صدور مجوز محتوای اصلی ما ، لطفاً با [email protected] تماس بگیرید.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

بایدن از لوگان در نامزدی سنای ایالات متحده در نیومکزیکو حمایت می کند

جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری ، از بن ری لوگان ، نماینده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *