Home / جدید ترین های دنیا / انتخاب واقعیت: “اگر چیزی شما را آزرده خاطر کرد ، آن را به حال خود رها کنید” – آیا هنک ویلیامز جونیور این بیانیه ویروسی را ارسال کرده است؟

انتخاب واقعیت: “اگر چیزی شما را آزرده خاطر کرد ، آن را به حال خود رها کنید” – آیا هنک ویلیامز جونیور این بیانیه ویروسی را ارسال کرده است؟

یک پست در فیس بوک ادعا می کند ، هنک ویلیامز جونیور ، خواننده موسیقی کشور ، بیانیه ای طولانی در شبکه های اجتماعی منتشر کرده و در آن گفته است: “اگر از چیزی احساس آزردگی کردید ، آن را به حال خود رها کنید.”

حکم: اشتباه است

هیچ مدرکی وجود ندارد که ویلیامز چنین بیانیه ای را ارسال کرده باشد. مدیر ویلیامز این ادعا را تأیید کرد.

بررسی واقعیت:

ویلیامز ، هنرمند ضبط کننده برنده جایزه گرمی و فرزند هنک ویلیامز ، یک تالار مشاهیر موسیقی کانتری ، با ترانه هایی مانند “پسر بچه ای از کشور می تواند زنده بماند” و “همه دوستان روودی من امشب می آیند” شناخته می شود. انجمن موسیقی کانتری در تاریخ 12 آگوست اعلام کرد که به عنوان بخشی از کلاس خود برای سال 2020 در تالار مشاهیر موسیقی کشور شرکت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  سوزان کالینز با معرفی شتابزده ترامپ مخالف است

یک پست در فیس بوک نقل قول طولانی مدت است ، گفته می شود از ویلیامز ، به مردم اجازه می دهد اگر احساس کنند از چیزی رنجیده شده اند “او را تنها بگذارند”. این نشریه با اشاره به مجسمه های “باد رفته” ، “کتاب مقدس و پایگاه های نظامی” و غیره ، مشخص نمی کند که نوازنده کجا مانیفست طولانی را ارائه یا منتشر کرده است.

بیشتر بخوانید:  رهبران ایمانی و سیاسی تقریباً در دومین "رالی جهانی امید" دیدار می کنند

در بیانیه آمده است: “او نام پایگاه های نظامی را دوست ندارد ، اما من آنها را دوست دارم ، بنابراین آنها را تنها بگذارید و از آنها دور شوید.” “شما پلیس را دوست ندارید ، بنابراین در هنگام مشکل با آنها تماس نگیرید ، اما آنها را تنها بگذارید تا در حضور آنها احساس امنیت بیشتری کنم.”

“چرا چیزهایی که شما می خواهید خیلی مهمتر از من است؟” پست ادامه دارد. “آیا خواسته های شما از خواسته های من بیشتر است؟ آیا این به این دلیل است که شما از ارعاب ، سیاه نمایی و زور برای رسیدن به راه خود استفاده می کنید – این همان کاری است که شما انجام می دهید؟ بیایید یک معامله انجام دهیم. آنچه را که دوست داری را تنها می گذارم و آنچه را که دوست دارم تنها خواهی گذاشت و دنیا مکان بهتری برای همه خواهد بود.”

بیشتر بخوانید:  از دانشگاه کالج جو بایدن که توسط ویروس کرونا تهدید می شود حمایت کنید

اما هیچ مدرکی وجود ندارد که ویلیامز آن را ساخته یا منتشر کرده باشد. یک جستجوی آنلاین توسط Check Your Fact هیچ گزارش موثقی را پیدا نکرد که ویلیامز اظهارات را بصورت آنلاین بیان کرده یا منتشر کرده باشد. بیانیه مورد نظر همچنین در وب سایت رسمی ویلیامز وجود ندارد و همچنین نمی توان آن را در فیس بوک وی یافت. توییتر یا حساب های اینستاگرام.

بیشتر بخوانید:  سناتور دوم جمهوری خواه "نه" برای تصدی کرسی دادگاه قبل از انتخابات

کن لویتان ، مدیر ویلیامز ، برای تأیید حقیقت شما در یک ایمیل گفت: “این جعلی است.” (مرتبط: آیا “The Division” می خواهد کتاب مقدس به عنوان سخنان نفرت انگیز دیده شود؟)

تکرارهای قبلی این پست بدون اتصال به ویلیامز در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است. این بیانیه طولانی همچنین در ستون 3 ژوئن نوشته شده توسط داریل برکهایمر در اتحادیه ، نوادا ، کالیفرنیا. برکهایمر در ستون نوشت که بیانیه نقل شده از طریق ایمیلی ارسال شده است که برای او ارسال شده است ، اما وی نویسنده ایمیل را مشخص نکرده است.

بیشتر بخوانید:  "آمریکا همیشه بلند خواهد شد ، بلند می ایستد و می جنگد" - ترامپ از سفر 93 قهرمان به بزرگداشت 11 سپتامبر تعریف می کندمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

سفیران خواستار پذیرش افراد همجنسگرا در لهستان هستند

ورشو ، لهستان (AP) – سفیران لهستان از نزدیک به 50 کشور و سازمان های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *