Home / زندگی / انتخابات مقدماتی نیوهمپشایر ، رود آیلند 2020: 4 چیز برای تماشای

انتخابات مقدماتی نیوهمپشایر ، رود آیلند 2020: 4 چیز برای تماشای

رئیس جمهور کورکی مسنر ، پیشکسوت و وکالت نظامی را برای نامزدی مجلس سنا در نیوهمپشایر و مت مورس برای مقابله با پاپاس نه تنها تأیید کرد ، بلکه ترامپ در تجمعی در منچستر در 28 آگوست نیز فریادهای شخصی به آنها داد.

در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان مشخص خواهد شد “جمهوری خواهان نیوهمپشایر چقدر می خواهند بر دونالد ترامپ کنترل کنند” ، تام راث ، فعال جمهوری خواه دیرینه در این ایالت که شخصاً از مخالف ماشین چمن زنی ، مت میبری ، کهنه سرباز نیروی هوایی و املاک و مستغلات حمایت می کند ، گفت. مجری

بیشتر بخوانید:  اگر برای رای دادن منتظر روز انتخابات باشید ، دیگر خیلی دیر است

موورز ، یکی از مدیران سابق ایالت جمهوری خواه ، که قبل از کاندیداتوری در کنگره در دولت ترامپ فعالیت می کرد ، از مزایای جمع آوری کمک مالی برخوردار است و از میبری تا 19 آگوست نزدیک به 700000 دلار به کمتر از 200،000 دلار می رساند.

همانطور که تجمع اخیر ایالتی وی نشان می دهد ، ترامپ قصد دارد این سقوط را در نیوهمپشایر برگزار کند ، چهار سال پیش که کمتر از نصف درصد به هیلاری کلینتون باخت.

بیشتر بخوانید:  حزب جمهوری خواه سنا پیش از رای گیری روز پنجشنبه در مورد لایحه تسکین ویروس کرونا ، "لاغر" به دنبال اتحاد است

در مسابقه سنا ، مسنر مورد حمایت ترامپ همچنین از مزیت مالی قابل توجهی نسبت به رقیب اصلی خود دون بولدوک ، کهنه سرباز ارتش و تازه کار سیاسی برخوردار است. مسنر از 19 آگوست 4.4 میلیون دلار جمع آوری کرد ، اما این مبلغ شامل 3.9 میلیون دلار از بودجه شخصی او بود. بولدچ 900،000 دلار خجالتی بود. مسنر این دوره را با 2.5 میلیون دلار در بانک به 178000 دلار در بولدچ پایان داد.

بیشتر بخوانید:  واشنگتن در سوگ درگذشت نماد دادگاه عالی روت بدر گینسبورگ

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

بلایای آب و هوایی خانواده ها را جایی برای رفتن رها می کند

یک باغ منزل متحرک که در آتش سوزی در ققنوس ، اورگن تخریب شد و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *