Home / جدید ترین های دنیا / “اعتصاب مهم سیاسی”: ترامپ به سوابق وودوارد پاسخ داد که نشان می دهد تهدید ویروس کرونا را کاهش داده است

“اعتصاب مهم سیاسی”: ترامپ به سوابق وودوارد پاسخ داد که نشان می دهد تهدید ویروس کرونا را کاهش داده است

رئیس جمهور دونالد ترامپ گفت که وی برای جلوگیری از وحشت در روز چهارشنبه شدت ویروس کرونا را کمرنگ کرده و اظهار داشت که ضبط های وودوارد ، ستون نویس واشنگتن پست “یک کار سیاسی موفق” است.

اظهارات ترامپ ساعاتی پس از انتشار ضبط های وودوارد صورت گرفت که در آن شنیده می شد که ترامپ در فوریه و مارس می گوید که وی می داند ویروس از آنفلوانزا شدیدتر است و تصمیم گرفت شدت آن را نادیده بگیرد. پاسخ ترامپ ، کایلی مک نانی ، دبیر مطبوعاتی کاخ سفید را تکرار کرد ، وی اظهار داشت که ترامپ به مردم آمریکا دروغ نگفته است ، اما سخنان خود را برای جلوگیری از وحشت تعدیل کرده است.

بیشتر بخوانید:  سه ده دستور با قانون جدید اسلحه "پرچم سرخ" ویرجینیا صادر شده است

“ما نمی خواهیم بدویم و جیغ بزنیم و فریاد بزنیم ،” به این نگاه كن ، به این نگاه كن. “ما باید رهبری را نشان دهیم ، و رهبری همه چیز اعتماد است.

وودوارد در 19 مارس در مصاحبه ای با ترامپ گفت كه “بدیهی است فقط از آنچه در سوابق عمومی است ، محوری را طی كرده اید [coronavirus] خدای من ، گرانش تقریباً غیرقابل توصیف و غیرقابل توصیف است. وودوارد سپس از او پرسید که چرا شعارها تغییر کرده است؟

بیشتر بخوانید:  پرزیدنت ترامپ جایگزینی رئیس FBI ری را در مورد نظرات آنتیفا منتفی نمی داند

ترامپ در پاسخ گفت: “راستش با شما.” “من همیشه می خواستم آن را کوچک کنم. هنوز هم دوست دارم آن را کوچک کنم ، زیرا نمی خواهم وحشت ایجاد کنم.”

انتظار می رود ضبط های بیشتری از مصاحبه های وودوارد با ترامپ طی “60 دقیقه” آخر این هفته منتشر شود. وودوارد بزودی کتابی درباره ریاست جمهوری ترامپ با عنوان عصبانیت منتشر خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:  گرتچن ویتمر ، فرماندار میشیگان: دونالد ترامپ "بزرگترین تهدید برای مردم آمریکا" است

مک کانانی از رئیس جمهور در برابر ادعاهایی که سوابق وودوارد نشان می دهد ترامپ عمدا مردم آمریکا را گمراه می کند دفاع کرد. (مرتبط: شکست): رئیس جمهور ترامپ تد کروز ، تام کاتن ، جاش هاولی و دیگران را به لیست نامزدهای اسکاتوس اضافه کرد)

وی روز چهارشنبه گفت: “رئیس جمهور هرگز در مورد COVID به مردم آمریکا دروغ نگفت.” او در حال ابراز آرامش بود و اعمالش منعکس می شد. در 6 ژانویه ، CDC اعلامیه سفر ووهان را صادر کرد. من شما را به دکتر فاوسی ارجاع می دهم که گفت پاسخ این رئیس جمهور فوق العاده است. نمی توانم تصور کنم کسی بتواند کارهای بیشتری انجام دهد. این سابقه این رئیس جمهور است. “

بیشتر بخوانید:  آگهی بایدن دارای افسر اطلاع رسانی تلفات است که می گوید خانواده های نظامی "احمق" نیستندمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

چین: ادعاهای جاسوسی علیه پلیس نیویورک “جعل ساختگی”

پکن (آسوشیتدپرس) – چین روز سه شنبه گفت که اتهامات علیه یک افسر پلیس شهر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *