Home / زندگی / اعتراض تام سیور در لیگ بزرگ

اعتراض تام سیور در لیگ بزرگ

تام سیور ، یکی از بزرگترین تیراندازان تاریخ بیس بال ، هفته گذشته در سن 75 سالگی درگذشت. در حالی که سو shooting استفاده های تیراندازی او را در تالار مشاهیر بیس بال قرار داد – او موفق به کسب 311 پیروزی ، 3،640 مسابقه اعتصابی شد ، موفق به کسب سه بازیکن با ارزش ترین بازیکن لیگ لیگ یان جوان شد و 20 سال کار خود را با میانگین قابل توجه 2.86 به پایان رساند. – در اینجا آنچه او انجام داده و از الماس بیس بال گفته است که بیش از هر زمان دیگر طنین انداز است.

Sever در سال 1967 به تیم نیویورک متز پیوست. در آن سال ، این تیم از 10 تیم لیگ ملی در رده 10 قرار گرفت. سال بعد ، آنها در رتبه نهم قرار گرفتند. اما در سال 1969 ، سیور راضی نبود که “Miracle Mets” را به قهرمانی در مسابقات جهانی برساند. وی همچنین به صفوف جنبش ضد جنگ پیوست – موضعی که بسیاری از عزاداران رسانه از آن غافل شده اند. او این کار را در زمان مخالفت فزاینده با جنگ ویتنام اما در درون یک فرهنگ بیس بال انجام داد که محافظه کارترین و سنتی ترین ورزش در میان ورزش های بزرگ کشور بود. در سال 1969 ، سیور قبلاً به عنوان بهترین بازیکن جدید لیگ ملی انتخاب شده بود و در هر سه فصل یک ستاره تمام ستاره بود.

بیشتر بخوانید:  استراتژی ترامپ برای چرخاندن انتخابات با دید کامل در حال اجرا است

با بیشتر معیارها ، سیور یک پسر کاملا آمریکایی بود. پدرش مدیر بازرگانی و مادرش خانه دار بود. وی پس از دبیرستان به نیروهای رزمی تفنگداران دریایی ایالات متحده پیوسته بود. وی پس از شش ماه مطالعه فعال ، در کالج شهر فرسنو تحصیل کرد و سپس به دانشگاه کالیفرنیای جنوبی ، یکی از محافظه کارترین دانشگاه های کشور منتقل شد. 10-2 قبل از امضای قرارداد با متس در سال دوم دانشگاه رکورد زد. وی تا سال 1970 به عنوان عضوی پاره وقت در واحد ذخیره خود باقی ماند. اما او اغلب به دیدار جانبازان مجروح ویتنام در بیمارستان ها می آمد و از رنج آنها از جنگی که وی غیراخلاقی می دانست ناراحت بود.

سیور به دلیل خدمت سربازی خود در مورد جنگی که بازیکنان دیگر انجام نداده بودند از اعتبار برخوردار بود ، اما موضع گیری عمومی او در برابر آن بحث و جدال ایجاد کرد.

Sever قرار بود اولین مسابقه سری جهانی را مقابل Orioles در بالتیمور در 11 اکتبر همان صبح ارائه دهد ، بار نیویورک وی داستانی را منتشر کرد که در آن سیور مخالفت خود را با جنگ ویتنام ابراز داشت.

وی به گفت: “من فکر می کنم آنچه در مورد اوضاع ویتنام انجام می دهیم بسیار پوچ است.” بار. سیور گفت اگر متس به عنوان قهرمانی جهان برسد ، او آگهی ای را خریداری خواهد کرد بار وی گفت: “اگر متس بتواند عنوان قهرمانی جهان را بدست آورد ، می توانیم از ویتنام خارج شویم.” سیور افزود: “من خیلی از آن احساس می کنم.” سیور در اولین مسابقه این سری شکست خورد اما قرار بود چهارمین بازی را در استادیوم چیا در نیویورک انجام دهد.

در آن روز ، 15 اکتبر ، صدها هزار معترض در شهرهای اطراف استان تحت نظارت مهلت قانونی برای پایان دادن به جنگ در ویتنام جمع شدند. در آن زمان ، علی رغم وعده رئیس جمهور ریچارد نیکسون برای یافتن صلح “شرافتمندانه” ، نارضایتی از سیاست های او فراتر از محوطه دانشگاه و به جریان اصلی جریان داشت.

بیشتر بخوانید:  اسکوپ گاه به گاه باب وودوارد | ملتمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

سوال زندگی سیاه | ملت

ملت را دنبال کنید به روز رسانی ایمیل را دریافت کنید همراه با پیشنهادات گاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *