Home / جدید ترین های دنیا / اعتراضات “زندگی سیاهان” مهم است ، روسای پلیس سیاه پوست را به ترک شغل خود سوق می دهد

اعتراضات “زندگی سیاهان” مهم است ، روسای پلیس سیاه پوست را به ترک شغل خود سوق می دهد


دو رئیس برجسته پلیس سیاه پوست در این هفته اعلام کردند که قصد دارند در میان ناآرامی های اعتراضی از قدرت کناره گیری کنند و س questionsالات بیشتری را در مورد اینکه آیا زندگی سیاه پوستان به جای کمک به سیاه پوستان آمریکایی آسیب می رساند ، بیشتر ایجاد کرد.

در نیویورک ، رئیس پلیس روچستر ، لارون سینگلتاری ، روز چهارشنبه گفت که او از “بیکار نشستن در حالی که نهادهای خارجی سعی در از بین بردن شخصیت من دارند” خودداری کرد. یک روز قبل ، رئیس پلیس دالاس ، رنی هال ، پس از انتقاد به دلیل مدیریت اعتراضات ضد پلیس ، استعفا داد.

عزیمت آنها یک ماه پس از بازنشستگی رئیس پلیس سیاتل ، کارمن بست ، اولین رئیس زن سیاه پوست شهر ، که ماه ها برای خنثی کردن شورش های اعتراضی جنگید ، صورت گرفت ، زیرا شورای شهر ، که اعضای سیاه پوست را شامل نمی شود ، به کاهش بودجه این بخش رای داد.

محافظه کاران سیاه پوست به سرعت به پارادوکس اشاره کردند. “زمانی در این کشور نژادپرستی سیستمی وجود داشت ؛ آلن ساتون ، بنیانگذار Stewardship America ، در توئیتی نوشت.

اکنون ، ر policeسای پلیس سیاه پوست مجبور به بیرون آمدن می شوند. چیزی کمتر از تشکیلات لیبرال و رهبران حزب دموکرات نیست. “” سیاتل؟ روچستر؟ کی بعدی است؟ “

استادیار دانشگاه ایالتی کنتاکی ، ویلفرد رایلی در توئیتر خود اعلام کرد که استعفای رئیس هال به دلیل “حداقل تا حدی انتقاد از نحوه رفتار وی (به طور حتم با اکثریت سفیدپوست) معترضان #BLM است. این مسخره خواهد بود ، اگر او واقعاً ناراحت نباشد.”

بیشتر بخوانید:  رئیس سابق کمبریج آنالیتیکا از اداره شرکت ها منع شد

شهرستان سیاتل کینگ با صدور بیانیه ای ضمن انتقاد از شورای شهر پس از بازنشستگی رئیس جمهور بست ، اعلام کرد که “نژادپرستی نژاد پرستی است” ، اما چنین دیدگاه هایی در میان معترضین در اقلیت است.

به عنوان مثال ، Free the People Roc در پاسخ به بازنشستگی Singletary با اعلام اینکه “جنبش ما برای عدالت پیروز است” ، در حالی که منتقدان معتقد بودند که هدف چپ دیگر ترویج مثال سیاه یا تنوع در اجرای قانون نیست.

لری الدر ، مجری برنامه گفتگوی رادیویی لس آنجلس ، شعاری که اخیراً توسط معترضین در خیابان های روچستر ، نیویورک پخش شد ، گفت: “مسابقه کلانتر بی ربط است اگر بازی آخر این باشد که سفیدپوستان” چیزهای خود را “بدهند. پست الکترونیک.

آقای الدر ، تهیه کننده مستند 2020 “عمو تام” در مورد محافظه کاران سیاه پوست ، خاطرنشان کرد که بسیاری از شهرهای بزرگ آمریکا شهرداران و روسای پلیس سیاه پوست دارند ، اما “وقتی یک تیراندازی پلیس” مشکوک “وجود دارد ، مردم اعتراض می کنند ، بعضی اوقات آنها شورش می کنند. “

آقای بزرگتر گفت: “باید کاملاً واضح باشد که هدف معترضان تنوع قومی در بخش پلیس نیست.” “در حقیقت ، پلیس های سیاه به عنوان عمو تومس محکوم می شوند و فروش زیادی دارند. هدف جبران خسارت ، توزیع مجدد منابع از یک گروه – سفیدپوستان – به گروه دیگر ، سیاه پوستان است.”

بیشتر بخوانید:  ترامپ از عقب نشینی نیروهای آمریکایی در عراق و افغانستان خبر داد

روسای پلیس سیاه تنها نیستند. بیش از ده رئیس جمهور عزیمت خود را از زمان آغاز اعتراضات گسترده به مرگ جورج فلوید در 25 مه در بازداشت پلیس در مینیاپولیس اعلام کردند ، در حالی که تنها در شهر نیویورک ، صدها افسر به دنبال بازنشستگی زودهنگام یا ترک نیرو بودند.

شرلی جکسون ، استاد دانشگاه ایالتی پورتلند گفت که اداره بخش پلیس یک کار دشوار است “به ویژه در این دوره BLM ، زیرا معترضین از ادارات پلیس می خواهند که به آموزش افسران ضعیف و روش های مربوط به بررسی شهروندان یا نظارت بر شکایت از افسران بپردازند.”

وی در نامه ای الکترونیکی گفت: “روسای پلیس سیاه پوست به ویژه در شرایط دشواری قرار دارند زیرا آنها در موقعیت های بسیار مشهودی قرار دارند. “اگرچه آنها ممکن است در چند ماه گذشته دلایل فردی خود را برای استعفا یا کناره گیری از سمت خود داشته باشند ، اما به نظر نمی رسد نظرات مختلفی در مورد آنچه که الزاماً باید انجام شود اما نحوه انجام آن داشته باشند.”

بیشتر بخوانید:  مراجعه نکردن به پزشکی که متهم به بدرفتاری است

افسران سیاه پوست با نگرشهای استرس زا و منحصر به فرد خود روبرو می شوند ، همانطور که در ماه ژوئیه توسط افسر پلیس پورتلند ، ژاكری جكسون نقل شد ، وی اظهار داشت كه فعالان سفید پوست او را لعن و اعتراض نژادی می نامند زیرا تعداد پلیس سیاهپوست از معترضان سیاه پوست بیشتر است.

افسر جکسون در یک کنفرانس مطبوعاتی در ماه ژوئیه گفت: “شما به زندگی سیاه پوستان اعتراض دارید مهم است. شما از نظر پلیس اقلیت بیشتری نسبت به جمعیت خشن دارید و افراد سفید پوستی هستند که بر سر افسران سیاه پوست فریاد می زنند ، شما بزرگترین دماغی را دارید که دیده ام.”

برای فعالان ، عزیمت فرماندهان و افسران سیاهپوست علاوه بر مزیت بهبود چشم اندازهای اعتراض است.

“[A]لارا لوگان مجری برنامه Fox Nation در “زاویه اینگراهام”: همه این افراد مانع روایت هستند. “روایت این است که کل نیروهای پلیس نژادپرست هستند و باید از بین بروند ، بنابراین حضور یک رئیس پلیس زن سیاه پوست این تبلیغات را کاملاً مانع و مسخره می کند.”

در واقع ، وی گفت ، روسای پلیس سیاهپوست “که نمادی قدرتمند برای پیشرفت در این کشور هستند ، باید بروند”. آنها باید هدف قرار بگیرند. “

از طرف دیگر ، آقای رایلی گفت كه بسیاری از جوانان فعال ممكن است تصوری از رئیسان پلیس نداشته باشند ، اما اجرای قانون را “یك بنای اسرارآمیز متشكل از شاهزادگان سفیدپوست ثروتمند” می دانند.

بیشتر بخوانید:  از دانشگاه کالج جو بایدن که توسط ویروس کرونا تهدید می شود حمایت کنید

وی در ایمیلی گفت: “فقط در این زمینه است كه استدلال سفیدپوستانه می تواند نژادپرستانه باشد ، زیرا فقط سفیدپوستان قدرت دارند و بالاخره این منطقی است.” “من فکر می کنم بیشتر معترضین در شهرهای بزرگ مانند دالاس یا سیاتل از این موضوع آگاهی نداشته اند [Chiefs of Police] و بسیاری از برنج های بالای شهر سفید نبودند ، و اگر آنها این را بدانند ممکن است آنها را “ابزار ساختار قدرت سفید” یا چیزی مشابه آن بدانند. “

آنچه آنها می خواهند مارکسیسم است

مایک گونزالس ، عضو ارشد بنیاد میراث فرهنگی ، گفت که کسانی که زندگی سیاه را ماده ای به عنوان تلاشی برای بهبود چشم انداز و موفقیت های سیاه پوستان می دانند ، باید به یاد داشته باشند که ریشه آن به انقلاب برمی گردد.

آقای گونزالس گفت: “آنها به موفقیت فردی و فردی اهمیت نمی دهند. آنها می خواهند آمریكا را تغییر دهند. آنها می خواهند روایت آمریكایی را تغییر دهند.” “با توجه به سابقه آنها گفتند كه آنها مبارزه فردی را نمی خواهند. آنها پیشرفت فردی را نمی خواهند. آنها به این مهم نیستند. آنها جمعی فکر می کنند. “

پاتریس کوولرز ، بنیانگذار شبکه ای که اکنون به عنوان شبکه جهانی Black Lives Matter شناخته می شود ، در مصاحبه ای در سال 2015 گفت که او و آلیشیا گارزا یکی از بنیانگذاران “مارکسیست های آموزش دیده” بودند ، در حالی که برنامه “جنبش زندگی سیاهها” متوقف کردن بودجه پلیس بود. تأمین مالی زندان ها ، جبران خسارت به تن فروشی ، و جرم انگاری مواد مخدر را متوقف کنید.

بیشتر بخوانید:  نیویورک خواست که از موج دیگری از ویروس در زندانها و زندانها جلوگیری کند

آقای گونزالس در مقاله ای در 4 سپتامبر در قانون و آزادی ، از سخنان خانم گارزا در جلسه آگوست با دیگران ، با نیکول هانا جونز ، رئیس پروژه 1619 نیویورک تایمز نقل کرد.

گارزا گفت: “صادقانه بگویم ، آنچه در این لحظه می توانیم انجام دهیم ، که ممکن است چهار ماه در وضعیت مناسبی برای انجام آن نباشیم ، استفاده از فرصت بحران برای وارد کردن به روشی جدید برای حضور در کنار یکدیگر است” ، که شامل “توانایی توزیع منابع به روشی است که غیر از او کسی را پشت سر می گذارد. “

آقای گونزالس ، مترجم ، هدفی را كه برای تمام نژادها برای آمریكایی ها مضر است ، گفت: “آنچه آنها می خواهند مارکسیسم است.”

وی گفت: “آنچه آنها می خواهند مارکسیسم است و مارکسیسم سابقه طولانی شکست دارد.” “این در هیچ جایی کارساز نبود ، و در جاهایی که امتحان شد همه از وضعیت بدتری برخوردار بودند. این به هیچ کس از هر رنگی کمک نمی کند.”

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اظهار نظر مغرور دختر و پسر دونالد ترامپ طوفانی در آتش ایجاد کرد و مبارزات انتخاباتی را به لرزه درآورد

میلواکی – اظهارات رئیس جمهور ترامپ مبنی بر اینکه او به پسران مغرور راست افراطی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *