Home / آمریکا / اعتراضات روچستر: فعالانی که فقط “سر” پوشیده اند در روز ششم ناآرامی ها تظاهرات می کنند

اعتراضات روچستر: فعالانی که فقط “سر” پوشیده اند در روز ششم ناآرامی ها تظاهرات می کنند

رسانه های محلی گزارش دادند ، به استثنای “روسری” ، با اشاره به قتل دانیل برود ، چند معترض برهنه نشسته بودند و خواستار پاسخگویی پلیس در مقابل مقر پلیس روچستر شدند.

تصاویر و کلیپ های ویدئویی نزدیک به شش تظاهرکننده ، برهنه یا با لباس ساده را نشان می داد ، که در بعضی از آنها نوشته شده بود “زندگی زندگی سیاه” است و در حالی که دستان خود را در سکوت نشسته اند ، در یک خیابان بارانی خارج از ساختمان ایمنی عمومی شهر نشسته اند. روزنامه دموکرات و کرونیکل گزارش داد که پس از مدتی ، به معترضین پتو داده و در اتومبیل رها شدند.

در همین حال ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در توییتی نوشت که روچستر در میان شهرهایی است که “شبهای بد” را سپری کرده است ، در حالی که شهردار لاولی وارن روز یکشنبه در یک شب اعتراض آرام از رهبران فعال ، پلیس و بزرگان جامعه تمجید کرد.

بیشتر بخوانید:  معترضین سنت لوئیس گزارش BLM از تقابل McCluskey را برای تجاوز به قانون

براد ، مرد 41 ساله سیاه پوستی پس از آنكه پلیس در 23 مارس او را در خیابان در حال دویدن برهنه درگذشت ، برای جلوگیری از تف از او سر خود را كاپوت گذاشت ، سپس به مدت دو دقیقه او را متوقف كرد تا دیگر نفس نكشد. و او یک هفته پس از برداشتن دستگاه های احیا درگذشت.

برادرش ، جو برود ، با 911 تماس گرفته بود تا از رفتار غیرمعمول دانیل برود کمک بگیرد. برادر وی به مأموران گفت که اوایل شب همان روز برای ارزیابی سلامت روان به بیمارستان منتقل شد اما پس از چند ساعت مرخص شد.

افسران پلیس روچستر مارس گذشته دانیل برود را که در خیابانهای غرب شهر نیویورک برهنه فرار کرده بود ، گرفتند. بر اساس فیلم ها و سوابق منتشر شده توسط خانواده این مرد در هفته گذشته ، این مرد پس از قرار گرفتن کاپوت روی سر وی ، پس از فشار دادن صورت وی به پیاده رو به مدت دو دقیقه ، از خفگی جان خود را از دست داد.
(پلیس روچستر ، روت و روت LLP از طریق AP)

مرگ وی پس از آنکه اقوام در روز چهارشنبه فیلم دوربین پلیس و گزارش های مکتوبی را که با درخواست مدارک عمومی به دست آوردند ، خشمگین کرد.

بیشتر بخوانید:  پلیس اوکلاهما و مارشال های آمریکا در جستجوی فردی بودند که به کودک آزاری متهم شده بود ، ویدئویی را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند

هفت افسر پلیس روز پنجشنبه دستگیر شدند ، و وکیل دادگستری لتیتیا جیمز روز شنبه گفت که او یک هیئت منصفه عالی تشکیل خواهد داد و “تحقیق کاملی” درباره مرگ براد انجام خواهد داد. وارن و رئیس پلیس ، لارون سینگلتاری ، به دلیل تأخیر در افشای جزئیات مرگ براد ، با درخواست استعفا مواجه شدند.

مسئولان اتحادیه پلیس گفتند که افسران در حال ادامه آموزش خود هستند.

معترضین خواستار پاسخگویی و قانونگذاری پلیس برای تغییر نحوه واکنش مقامات به موارد اضطراری بهداشت روان شدند.

معترضین که از مدار Columbus GLOBE در شهر نیویورک بالا می روند دستگیر و متهم شدند

Free The People ROC روز دوشنبه بیانیه ای منتشر کرد مبنی بر اینکه راهپیمایی ها تا استعفای وارن و سینگلتاریا ادامه خواهد یافت ، افسران درگیر در مرگ برود اخراج و تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت و اداره پلیس روچستر نیز از پاسخ دادن به تماس های بهداشت روان معلق شده و بودجه آنها را لغو کرده است.

بیشتر بخوانید:  همه از این معجزه اسکی تعجب می کنند

معترضان عصر دوشنبه قبل از حرکت شبانه به ساختمان ایمنی عمومی شهر ، برای ششمین شب تظاهرات در پارک روچستر جمع شدند.

پلیس در اواخر شب زیر پل فردریک داگلاس-سوزان بی آنتونی به صف ایستاد و از طریق بلندگو اعلام کرد که تجمع در خارج از ساختمان غیرقانونی شناخته شده است ، و تهدید کرد که امتناع از ترک می تواند منجر به دستگیری شود.

روز یکشنبه ، پلیس گفت بیش از هزار معترض در شبی آرام تر از بقیه به ساختمان ایمنی عمومی راهپیمایی کردند ، زیرا بزرگان جامعه به عنوان یک محافظ بین افسران و معترضین عمل می کردند. اداره پلیس گفت که هیچ دستگیری انجام نشده است.

بیشتر بخوانید:  بیل ماهر اعتماد میهمانان به بایدن را مسخره می کند: "شما بچه ها از طریق قبرستان سوت می زنید"

وارن در بیانیه ای گفت: “شب گذشته دنیا روح واقعی روچستر را دید.”

معترض پورتلند در موج شکننده پنجره شهر نیویورک گرفتار شد

با این حال ، ترامپ صبح روز دوشنبه در توییتی از روچستر در مورد شهرهایی که گفته بود “همه آنها شبهای بدی داشته اند” و “توسط حاکمان و شهرداران چپ رادیکال ضعیف اداره می شود!”

“تصویر را دریافت می کنید؟” رئیس جمهور جمهوری افزود.

تظاهرات قبل از روز یکشنبه شدت گرفت و به درگیری بین پلیس و معترضین تبدیل شد ، در حالی که مأموران با اسپری شیمیایی فعالان را خاموش کردند و گلوله های فلفل را به نظر می رسیدند تا آنها را از موانع اطراف ساختمان ستاد خارج کنند. در برخی از نقاط ، آتش بازی را در یک ایستگاه اتوبوس به آتش کشیدند و آتش زدند.

وارن ، یک دموکرات ، مردم را به نادیده گرفتن اظهارات ترامپ متهم کرد و وی را به تلاش برای “اغوا کردن مردم برای اقدام با نفرت و تحریک خشونت که به اعتقاد او از نظر سیاسی به نفع او است” متهم کرد.

بیشتر بخوانید:  مردی 24 ساله از لاس وگاس ، در یک بار دستگیر شد که یک مرد بیهوش را وحشیانه مورد ضرب و شتم قرار داد

در تابستان امسال ، ترامپ بارها شهرداران دموکرات را به عنوان رهبران ضعیفی نشان داده است که اجازه داده اند خشونت و اعتراضات غیر سازمان یافته شهرهای آنها را تصرف کند و خود را به عنوان رئیس “قانون و نظم” نصب کند که کشور را از هرج و مرج بازمی دارد.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

حوادث تیراندازی ، قتل و جنایات دیگر در تابستان امسال در شهرهایی مانند نیویورک ، شیکاگو و دیترویت افزایش یافته است ، اگرچه جرم کلی هنوز کمتر از سالهای گذشته است.

ترامپ تلاش کرده است خشونت خیابانی را به اعتراضات مرتبط کند. کارشناسان دادگستری کیفری می گویند که افزایش نرخ جرم و جنایت در طی یک سال با بیکاری تاریخی و یک بیماری همه گیر که بیش از 180،000 نفر جان خود را از دست داده است ، سرپیچی می کند.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *