Home / جدید ترین های دنیا / اعتبار مالیاتی لیست حقوق و دستمزد دونالد ترامپ جذابیت زیادی دارد

اعتبار مالیاتی لیست حقوق و دستمزد دونالد ترامپ جذابیت زیادی دارد

بسیاری از آمریکایی ها که سالانه کمتر از 104 هزار دلار درآمد دارند ، به لطف دستور اجرایی رئیس جمهور دونالد ترامپ که نیاز به معافیت مالیات حقوق و دستمزد از سپتامبر تا دسامبر است ، شاهد افزایش حقوق های برجسته خود برای باقی مانده سال 2020 خواهیم بود.

با این حال ، دستور ترامپ تنها پرداخت این مالیات های حقوق و دستمزد را به ابتدای سال جدید موکول می کند ، به این معنی که هر کسی از این اقدام بهره مند شود ، صرف نظر از پس انداز خود ، دچار مشکل خواهد شد.

بار مالیاتی می تواند قابل توجه باشد – لاری کودلو ، مشاور اقتصادی کاخ سفید در ماه آگوست گفت که به طور متوسط ​​فردی که در اعتبار مالیات شرکت می کند ، 1200 دلار اضافی تا پایان سال 2020 خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:  کارشناسان می گویند برنامه های اقتصادی جو بایدن می تواند بسیار خوش بینانه باشد

دستورالعمل های IRS که در اواخر ماه اوت صادر شد ، نشان داد که کارفرمایانی که در معافیت مالیاتی مربوط به حقوق و دستمزد شرکت می کنند ، باید مبلغ پس انداز شده را تا اول ماه مه 2021 پرداخت کنند ، در غیر این صورت “مزایا ، مجازات ها و اضافات مالیات شروع می شود”.

در این بخشنامه آمده است كه كارفرمایان ممكن است “ترتیبی اتخاذ كنند” تا تمام مالیات حقوق معوقه را از كارمندانی كه از مرخصی استفاده كرده اند دریافت كنند ، به این معنی كه این كارگران می توانند از اول ژانویه تا زمان پرداخت كامل مالیات های معوق خود دستمزد كاهش یافته دریافت كنند.

بیشتر بخوانید:  ترامپ لیست نامزدهای احتمالی دیوان عالی کشور برای دوره دوم را منتشر کرد

ران وایدن ، عضو کمیته مالی سنا ، از اورگان ، در ماه آگوست از دستور اجرایی ترامپ گفت: “این کاهش مالیات جعلی … شوک بزرگی برای کارگرانی است که تصور می کردند می توانند از مالیات در صورت تأخیر استفاده کنند.” “این کارگران در آینده در معرض پرداخت های بسیار بیشتری قرار خواهند گرفت.”

به گفته واشنگتن پست ، ترامپ متعهد شده در صورت پیروزی مجدد در انتخابات در ماه نوامبر ، از معافیت دائمی مالیات از مالیات های معوق و کاهش اضافی مالیات بر حقوق و دستمزد استفاده کند ، اما چنین تغییراتی در قانون مالیات باید از طریق کنگره انجام شود.

بیشتر بخوانید:  رئیس سنا جمهوری خواه احضاریه پروفسور اسپاژ را درخواست می کند.

مبارزات انتخاباتی نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن بلافاصله به دیلی کالر نیوز پاسخ نداد که آیا معاون سابق رئیس جمهور قصد دارد در صورت پیروزی در ماه نوامبر تعطیلات مالیاتی ترامپ را از کنگره بخواهد دائمی کند یا خیر.

به گزارش هیل ، انتظار می رود که شرکت های کمی از اعتبار مالیات حقوق و دستمزد استفاده کنند تا در چهار ماه اول سال 2021 کارگران خود را با دستمزد پایین تر تحت فشار قرار دهند.

اتاق بازرگانی آمریکا در نامه ای به کنگره در ماه آگوست گفت: “بسیاری از اعضای ما تصویب یک لایحه مالیاتی عمده در سال آینده را برای کارمندان ناعادلانه می دانند.” “همچنین اجرای سیستمی که در آن کارمندان تصمیم بگیرند غیرعادی خواهد بود.”

بیشتر بخوانید:  ترامپ می گوید این کمپین "مقدار زیادی" هزینه کرده است تا بتواند عناوین خبری بد مربوط به ویروس کرونا را خنثی کند

با این حال ، پرسنل نظامی فعال قادر به برداشت از اعتبار مالیاتی ترامپ در مورد حقوق نیستند. (مرتبط: “رگرسیون ضد قانون اساسی”: پلوسی دستورات اجرایی ترامپ را برای تسکین ویروس کرونا منفجر کرد)

وزارت دارایی و محاسبات روز شنبه گفت: “اگر حقوق تأمین اجتماعی آنها در حد مقرر قرار گیرد ، پرسنل نظامی حق ندارند از تعویق عقب بیفتند.” “تأخیر به صورت خودکار اتفاق می افتد.”

جمهوری دموکراتیک ویرجینیا. دون بایر وی با انتقاد از تصمیم دولت ترامپ مبنی بر اینکه ارتش در معرض تخفیف مالیات بر حقوق و دستمزد قرار گرفته و حقوق آنها را در ژانویه کاهش می دهد ، در توییتر خود گفت که این “بی احترامی غیرقابل انکار نسبت به خانواده های ارتش” است.

بیشتر بخوانید:  اقدامی برای مبارزه با یهودستیزی که اکثر قانون گذاران دموکرات با آن مخالفند

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به طور آزاد در دسترس هر ناشر خبره ای است که می تواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای فرصت های صدور مجوز محتوای اصلی ما ، لطفا با [email protected] تماس بگیرید.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

لابی گراها میت رامنی می گویند که مدعیان دموکرات می توانند در دولت جو بایدن باشند

یک سوپرمارکت در لابی واشنگتن به مشتریان می گوید که خود را برای محاکمه دولت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *