Home / زندگی / اظهار نظرهای تحقیرآمیز نظامی ترامپ دریچه ای به روح اوست

اظهار نظرهای تحقیرآمیز نظامی ترامپ دریچه ای به روح اوست

روز پنجشنبه ، جفری گلدبرگ ، سردبیر اقیانوس اطلس، داستانی درباره اظهارات ادعایی دونالد ترامپ در مورد سربازان آمریکایی در سال 2018 پس از لغو بازدید برنامه ریزی شده از قبرستان آمریکایی Aisne Marne در فرانسه – آخرین محل استراحت بسیاری از سربازان کشته شده در جنگ جهانی اول – منتشر کرد. “چرا باید به آن قبرستان بروم؟” گزارش شده است که ترامپ درخواست کرده است. “این پر از بازنده است.” در فرصتی دیگر ، وی از سربازان کشته شده به عنوان “مکنده” نام برد. گزارش های گلدبرگ همچنین جزئیات جدیدی را به تحقیر معروف ترامپ نسبت به سناتور فقید جان مک کین اضافه می کند.

بیشتر بخوانید:  اسکوپ گاه به گاه باب وودوارد | ملت

داستان گلدبرگ بر اساس منابع ناشناس ساخته شده بود و ترامپ آن را به شدت تکذیب کرده است. در موضوعی از توییت ها ، ترامپ نوشتمن هرگز طرفدار جان مک کین نبودم ، در بسیاری از موارد با او درگیر شدم از جمله جنگهای احمقانه بی پایان و عدم موفقیت او در برخورد با کمک به جانبازان و دامپزشکان بزرگ ما ، اما پایین آوردن پرچم های کشورهای آمریکایی ما ، و یک مراسم تشییع جنازه درجه یک. کشور ما آن را تنظیم کرد ، من باید به عنوان رئیس جمهور با آن موافقت می کردم ، و بدون تردید و شکایت این کار را انجام دادم. برعکس ، احساس می کردم که این سزاوار است. حتی Air Force One را فرستادم تا جسد او را در تابوت ، از آریزونا به واشنگتن بیاورد. این برای من افتخار بود. همچنین ، من هرگز جان را بازنده ندیده ام و به هر کسی ، یا کسی سوگند خورده ام ، سوگند خورده ام ، که من هرگز سربازان بزرگ مرده خود را غیر از HEROES نخوانده ام. این اخبار دروغ بیشتری است که از طریق این شکست ها معرفی شده اند. نفرت انگیز و حسودانه در تلاش شرم آور برای تأثیرگذاری در انتخابات سال 2020! ”

بیشتر بخوانید:  6 ادای احترام به روت بدر گینسبورگ

اعتقاد به تکذیب ترامپ دشوار است ، زیرا اظهارات خصوصی کاملاً با بسیاری از اظهار نظرهای عمومی که وی سازگار است مطابقت دارد. ترامپ معروف در جریان مبارزات انتخاباتی خود در آیووا در سال 2015 در مورد مک کین گفت: “من افرادی را که اسیر نشده اند دوست دارم.” وی با اشاره به باخت مک کین در انتخابات 2008 افزود: “من بازنده ها را دوست ندارم.” ترامپ همچنین در مورد والدین سرباز مقتول (همایون خان) اظهارنظرهای بی احترامی کرد و با بیوه سرباز دیگری که در جنگ کشته شد (نه دیوید جانسون) به روشی صحبت کرد که به نظر من ناراحت کننده است.

بیشتر بخوانید:  سناتورهای ایلینوی رأی دادرسان را تقسیم کردند و اختلاف را فاش کردند

تاریخچه سخنان نفرت انگیز ترامپ درباره سربازان موضع گیری اساسی را نشان می دهد. ترامپ در محراب موفقیت مالی مورد پرستش قرار می گیرد و اهمیت زیادی برای اخلاق فداکاری که در مأموریت نظامی مهم است قائل نیست. سربازان باید آماده باشند تا برای منافع بالاتر جان خود را تسلیم کنند – عملی که اخلاق ترامپ برای پیروزی به هر قیمت بی معنی است. اظهارات ترامپ دریچه ای واقعی به روح اوست ، نگاهی اجمالی به گودال بی پایان مبارزه خودخواهانه که او را به آنچه هست تبدیل می کند.

نظرات ترامپ هرچقدر که نفرت انگیز باشد ، توجه چندانی را به خود جلب نخواهد کرد. این واقعیت که آنها مبتنی بر منابع ناشناس هستند ، تخفیف پشتیبانان را آسان می کند. اما علاوه بر این ، شخصیت ترامپ را هم هواداران و هم مخالفان می شناسند. کسانی که ترامپ را دوست دارند ، یک ظرفیت بی پایان برای بخشش و فراموشی نشان داده اند. از این گذشته ، اگر اظهارنظرهای عمومی وی درباره مک کین و خانواده خان مانع از پیروزی وی در پست ریاست جمهوری در سال 2016 نشود ، بعید به نظر می رسد که گزارش هایی از سخنرانی خصوصی از همان نوع در سال 2020 تأثیر داشته باشد.

جو بایدن ، که پسر فقیدش بو در ارتش خدمت می کرد ، با علاقه واقعی ترامپ در حال تعقیب است.

“کاملاً صریح ، اگر آنچه نوشته شده است اقیانوس اطلس درست است ، نفرت انگیز است ، “بایدن او گفت. “این تأیید می کند آنچه که بیشتر ما درست می دانیم – اینکه دونالد ترامپ برای فرماندهی کل نیروهای مسلح شایسته نیست.” بایدن ادامه داد: “پرزیدنت ترامپ نشان داد که هیچ احساس خدمت و وفاداری به هدفی غیر از او ندارد. اگر من افتخار فرماندهی بعدی را داشتم ، اطمینان می دادم که قهرمانان آمریکایی ما می دانند که من از پشت آنها محافظت خواهم کرد.”

بایدن با اشتیاق واقعی صحبت کرد. ويزر نيز درگذشت واشنگتن پست گزارش ها“جو بایدن عصبانی است ، صدا از انزجار از اظهار نظرهای ضد نظامی منسوب به ترامپ بلند می شود. او داغترین دوره تبلیغات انتخاباتی خود است. حتی فراتر از رد انتقاد از پسرش هانتر ، یا تماس ترامپ با رئیس جمهور اوکراین برای گفتن وی درباره بایدن.”

همانطور که احساسات بایدن بدون شک درست است ، بهتر است نظر ترامپ را به عنوان موضوع اصلی کارزار انتخاب نکنید ، یا در واقع بیش از حد ترامپ را برجسته کنید. شخصیت متنفر ترامپ یک واقعیت ثابت است و انگیزه رای دهندگان حاشیه ای را نخواهد داد.

تعداد نظرسنجی های ترامپ به طور غیرمعمولی ثابت است. گاهی اوقات افت می کند ، اما ظاهرا فقط در پاسخ به وقایع دنیای واقعی است. آنها در آگوست 2017 (زمانی که ترامپ از تجمع نژادی “متحد راست” در شارلوتزویل تمجید كرد) ، در نوامبر و دسامبر 2017 (پس از قطع مالیات غیرمعمول برای ثروتمندان) و در ژانویه 2019 (در زمان تعطیلی دولت) پایین بودند.

لازم به ذکر است که دموکرات ها در انتخابات میان دوره ای به جای شخصیت ترامپ ، با تمرکز بر مراقبت های بهداشتی ، دستاوردهای بزرگی به دست آوردند.

همه اینها نشان می دهد که بهترین راه مبارزه با ترامپ تمرکز بر سیاست است: سوگیری حق نژادی ، سیاست های اقتصادی تأثیرگذار ، مراقبت های بهداشتی و بی کفایتی عمومی. اینها موضوعاتی است که رای دهندگان حاشیه ای ترامپ را از بین می برد.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اردوگاه آموزش مجدد ملت

ملت را دنبال کنید به روز رسانی ایمیل را دریافت کنید همراه با پیشنهادات گاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *