Home / زندگی / اطمینان خاطر ترامپ در مورد هزینه های پایین تر مواد مخدر حقیقت بسیاری از مصرف کنندگان را پنهان می کند

اطمینان خاطر ترامپ در مورد هزینه های پایین تر مواد مخدر حقیقت بسیاری از مصرف کنندگان را پنهان می کند

كوبانسكی از بنیاد خانواده قیصر گفت ، روند بازار بیمه های تجاری بازتاب دهنده افراد مسن در مورد مزایای داروهای تجویز شده از بخش Medicare است. اگرچه هزینه های خارج از جیب به طور کلی به دلیل داروهای عمومی برای سالمندان نسبتاً ناچیز بوده است ، اما بخش D به طور معمول مشتریان را ملزم به پرداخت درصدی از قیمت دارو می کند ، این بدان معناست که درمان های جدید با قیمت های بالاتر برای فروش نگران کننده است. بزرگ

بیشتر بخوانید:  قاضی در مورد پرونده تبعیض جنسی افسر برای پلیس کاپیتول قانون می گذارد

طبق بنیاد خانواده قیصر ، گرچه متوسط ​​هزینه تقسیم هزینه داروهای مارک دار در برنامه های قسمت D 42 دلار است ، اما تعداد فزاینده ای از داروها نیاز به پرداخت حداکثر 50 درصد از هزینه دارو دارند.

افراد مسن فقط این بار را احساس نمی کنند. دولت همچنین برای گرانترین دارو مبلغی نامتناسب پرداخت می کند ، چیزی که سیاست گذاران سعی کرده اند آن را برطرف کنند. در آغاز سال 2018 ، کنگره قانونی را تصویب کرد که تعداد سالخورده هایی را که هزینه های داروی آنها به هزار دلار می رسد کاهش دهد. اما تلاش های چارلز ای. گراسلی ، رئیس امور مالی سنا ، از ایالت آیووا ، برای كاهش هزینه های افراد سالخورده از طریق پول شخصی و پس انداز میلیاردی مودیان مالیاتی ، بی نتیجه مانده است.

بیشتر بخوانید:  ترامپ خواهان بوش دیگری در برابر گور است

از آنجا که افراد بیشتری در معرض لیست قیمت های شیب دار قرار می گیرند ، بیماران به احتمال کمتری داروهای خود را مصرف می کنند و در معرض سلامتی ضعیف قرار می گیرند – که می تواند منجر به افزایش هزینه های عمومی در مراقبت های بهداشتی شود.

آنتونیو سیاسی ، مدیر اجرایی بروکلین گفت: “شما به خصوص در ابتدای سال که شما اساساً زمان را تنظیم می کنند ، بسیاری از نسخه های پزشکی را رها کرده اید.” “اما هزینه های هنگفتی برای کل سیستم وجود دارد که در نتیجه اتفاق می افتد.”

بیشتر بخوانید:  عدالت ، سرانجام ، برای یک جنایت جنگی در السالوادور

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ویروسی که کریسمس را دزدید

ممنون از اینکه ثبت نام کردید. برای بیشتر ملتآخرین نسخه ما را بررسی کنید. با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *