Home / جدید ترین های دنیا / اصلاحات پلیس در پرونده بریونا تیلور مورد تمجید و بررسی قرار گرفته است

اصلاحات پلیس در پرونده بریونا تیلور مورد تمجید و بررسی قرار گرفته است


لوئیزویل ، کی (AP) – توافق بین خانواده بریونا تیلور و شهر لوئیزویل می تواند اصلاحات گسترده ای را در نحوه زندگی و کار افسران پلیس ایجاد کند ، تغییراتی که نتیجه نادری در دادخواست بدرفتاری توسط پلیس است.

اما برخی از فعالان امیدوار به تغییر عمیق و پایدار می ترسند که اصلاحات کافی نباشد مگر اینکه با ورود جامعه و اتهامات کیفری علیه افسران دخیل در مرگ تیلور همراه باشد. یک کارشناس حقوقی خاطرنشان کرد: حتی اگر افرادی که وظیفه اجرای آنها را دارند در هیئت مدیره نباشند ، حتی جامع ترین اصلاحات نیز م workثر نخواهد بود.

گرگ فیشر ، شهردار لوئیزویل ، به عنوان بخشی از اعلامیه پرداخت 12 میلیون دلار به مادر تایلور ، تامکا پالمر ، اصلاحاتی را که وی “قابل توجه” خواند ، عنوان کرد.

این اقدامات شامل اعطای وام مسکن به افسران برای زندگی در محله هایی است که آنها کنترل می کنند. تنها موافقت فرماندهان ارشد با درخواست های احکام جستجو. مددکاران اجتماعی را برای کمک به حل شرایط در صورت لزوم درگیر کنید. و آزمایش مواد مخدر اضافی برای افسران.

بیشتر بخوانید:  نامگذاری جانشین قاضی گینسبورگ می تواند منجر به خشونت به ضرر بایدن و دموکرات ها در ماه نوامبر شود

پیت کراسکا ، کارشناس دادرسی کیفری و استاد دانشکده مطالعات عدالت در دانشگاه کنتاکی شرقی گفت: “من روی موارد مختلف زیادی کار کرده ام.” من توافقی را ندیده ام که شامل چنین بسته اصلاحاتی باشد. من فکر می کنم این اولین قدم خوب است. ”

اما شامیکا پریش رایت ، یک فعال جامعه ، امیدوار بود که این اصلاحات شامل مشارکت شورای بازرسی پلیس شهروند با احضار قدرت باشد.

پریش رایت گفت: “این به جای ریشه کن کردن مشکل همچنان ایجاد و به جلو افزوده می شود.” “همه چشمها به ما در سراسر جهان است زیرا ما فرصت داریم اصلاحات مهمی انجام دهیم.”

یکی از اصلی ترین عواملی که در مرگ تیلور در 13 مارس ذکر شد ، نوع دستورات افسران – و نحوه تأیید آنها – قبل از شکسته شدن آپارتمان آنها و در نهایت تیراندازی بعد از شلیک به دوست پسر او بود.

بیشتر بخوانید:  بگذارید این لحظه شما را رادیکال کند: اوکاسیو-کورتز پس از مرگ روت بدر گینسبورگ پیامی را به دموکرات ها می فرستد

اگرچه پلیس گفت که آنها در درب تیلور را زدند و اعلام کردند ، مأموران حکم غیرتکمه ای را دریافت کردند که به آنها اجازه می داد بدون اعلام خود وارد شوند. در اوایل سال جاری شهر لوئیزویل قانون جدیدی را تصویب کرد که به نام تیلور نامگذاری شد و استفاده از دستورات غیر قابل اعتصاب را ممنوع می کند.

طبق دستورالعمل های تسویه حساب ، قبل از اینکه قاضی دستور بازداشت دهد ، افسران باید از فرماندهی بالاتر از گروهبان تأیید بگیرند.

کراسکا گفت که او با ادارات پلیس کار کرده است که در آن زمان که از آنها خواسته شد از طریق یک رئیس یا ناخدا عبور کنند ، تعداد درخواست برای دستورات غیر اعتصابی 95٪ کاهش یافت. وی گفت افرادی که در رده های بالاتر هستند درخواست ها را بیشتر مورد بررسی قرار می دهند و احتمالاً بیشتر می گویند: “من نمی دانم کجا پرونده را انجام دادم که شما باید تیم 32 نفره SWAT را درب این خانه بیاورید.”

بیشتر بخوانید:  شهردار غانم دست داشتن در کلاهبرداری ادعایی رئیس پلیس را انکار می کند

برایان دون ، وکیل لس آنجلس ، متخصص در رفتارهای نادرست پلیس ، گفت که هرگونه اصلاحات مصوب فقط در صورت حضور فرماندهان فوری افسران م workثر است.

دان ، مدیر شریک شرکت Cochrane Corporation در کالیفرنیا ، می نویسد: “آنچه روی کاغذ نوشته شده و آنچه در آکادمی آموزش می بیند اهمیت بسیار کمتری نسبت به موقعیت های نانوشته مافوق دیگری دارد که ناظران و پرونده های آنها را در هر ایستگاه نظارت می کنند.” ایمیل AP.

“به طور کلی ، تنها دستورالعملی که یک افسر پلیس واقعاً به آن گوش می دهد و از آن احترام می گذارد ، باید از سوی یک افسر هیئت منصفه دیگر ارشد باشد.”

یکی از اصلاحاتی که فیشر در روز سه شنبه انجام داد ، انگیزه هایی برای افسران برای زندگی در محله هایی است که گشت می زنند. فعالان جامعه استدلال کرده اند که افسران پلیس که خارج از مرزهای خود زندگی می کنند در شهرهایی که در آنها کار می کنند سرمایه گذاری نمی کنند.

بیشتر بخوانید:  طرفداران پرونده های عمومی ویسکانسین نگران قانون مارسی هستند

برخی از شهرها شرایط اقامت پلیس را دارند ، جنبشی که در دهه 1970 برای تنوع بخشیدن به بخشهای پلیس ریشه دواند. در سال 2017 ، ساکرامنتو ، کالیفرنیا شروع به ارائه انگیزه 5000 دلار برای تشویق افسران برای خرید خانه در شهر کرد.

اما برخی از افسران به زندگی در جامعه ای که در آن کار می کنند اعتراض دارند و می گویند که این امر آنها را مجبور می کند با افرادی که دستگیر شده اند در خارج از ساعت کار ارتباط برقرار کنند و یا به طور معمول به مکان هایی که مصیبت دیده اند بازگردند.

علاوه بر این ، اکنون کمتر آژانس وجود دارد که این قوانین را اجرا کند. قانون گذاران میسوری در اوایل این ماه لایحه ای را ارائه دادند که به عنوان مثال برای مدت اقامت ده ساله در سنت لوئیس پایان می یابد.

بیشتر بخوانید:  پلوسی با انتقاد از ترامپ درباره اظهارات انتقالی: "فقط یک لحظه سعی کنید به سوگند ریاست خود احترام بگذارید"

تامکا مالوری از جمله چندین فعال در لوئیزویل است که می گوید اگر اتهامی علیه افسران درگیر در مرگ تیلور وارد نشود ، اصلاحات پلیس بی معنی خواهد بود.

مالوری بعد از سخنرانی شهردار فیشر در روز سه شنبه ، روی صحنه رفت ، مالوری گفت که از حل و فصل این مسئله دلگرم است اما “هیچ کیفرخواست در این شهر برای گفتن نیست ، مهم نیست که چقدر ما پول می دهیم ، و هر چقدر اصلاحات انجام دهیم ، به جای پرداخت ، ما ترجیح می دهیم.” به جای پرداختن به مشکل ، آن را بپوشانید. “

___

خبرنگاران آسوشیتدپرس کلر گالوفارو و لیزا ماری بان در بویز ، آیداهو در تهیه این گزارش مشارکت داشتند.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/byPt
clck.ru/QtE5v
u.nu/pmnvo
v.gd/kTDmbA
ulvis.net/cIX

About adminpbn

Check Also

پس از امضای حکم فرماندار ، کایل ریتنهاوس با استرداد می جنگد

وکیگان ، ایلینوی – جوان 17 ساله متهم به قتل دو معترض در ویسکانسین در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *