Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / اسکات گوتلیب می گوید مقامات بهداشتی و درمانی با اطلاعات غلط ترامپ را شکست دادند

اسکات گوتلیب می گوید مقامات بهداشتی و درمانی با اطلاعات غلط ترامپ را شکست دادند


کمیته سابق سازمان غذا و دارو اسکات گوتلیب روز یکشنبه گفت که “رهبری کاخ سفید توسط مقامات بهداشتی شکست خورده است” در اوایل بحران ویروس کرونا ویروس کرونا توسط مقامات بهداشتی آمریکا که ممکن است تشخیص بسیار خوش بینانه ای به رئیس جمهور ترامپ داده باشد.

در ماه فوریه ، آقای گوتلیب گفت ، مقامات CDC به “شبکه نظارت بر بیماری آنفلوانزا” تکیه می کنند ، که افزایش چشمگیری در بیماران با علائم تنفسی نشان نمی دهد ، و آنها را به این نتیجه می رساند که “ویروس کرونا نباید گسترش یابد”.

من در این مدت با مقامات کاخ سفید صحبت می کردم. آقای گوتلیب در “مقابله با ملت” CBS گفت: آنها در این باره مصمم هستند. و من گمان می کنم همچنین به رئیس جمهور گفته شده است که این ویروس در ایالات متحده در حال شیوع نیست. شاید این امر بر آنچه او انجام داده و نگفته است ، و تمایل وی ، همانطور که گفته ، کمی صحبت کند ، تأثیر بگذارد ، زیرا او می دانسته است که این امر در ایالات متحده گسترش نیافته است. “

بیشتر بخوانید:  دادگاه عالی پرو پیشنهاد متوقف کردن جلسه دادرسی را رد کرد

آقای ترامپ به دلیل اینکه در مصاحبه اخیر 7 فوریه با باب وودوارد ، نویسنده گفت که ویروس کرونا ویروس “حتی کشنده تر از طغیان خشن شما” است و احتمالاً پنج برابر کشنده تر ، مورد انتقاد قرار گرفت ، اما او سعی کرد شدت آن را به حداقل برساند تا از “ایجاد وحشت” جلوگیری کند.

آقای گوتلیب گفت ، مسئله این بود که ما “در ماه فوریه” کور بودیم. سازمان بهداشت جهانی تا 11 مارس همه گیری اعلام نکرد و ایالات متحده دو روز بعد با اعلام این وضعیت اضطراری ملی ، این بیماری را اعلام کرد.

بیشتر بخوانید:  پلوسی و شومر با انتشار توئیت از ترامپ برای جلوگیری از ویروس کرونا استفاده کردند

وی گفت: ما نمی دانستیم این ویروس در کجا شیوع می یابد و در حال شیوع نیست. “و بنابراین ، هنگامی که زمان تعطیل کردن شهرها فرا رسید ، به جای تمرکز بر روی شهرهایی که واقعاً همه گیر هستند ، مانند شهر نیویورک ، ما به یک دستور قفل همزمان در سراسر کشور رفتیم که اکنون دیگر لازم نیست ، بعداً ، زیرا شهرهای زیادی وجود دارد که ویروس در آن زمان شیوع پیدا نکرد. “

بیشتر بخوانید:  FBI هیچ برنامه کلاهبرداری گسترده ای از رای دهندگان را نمی بیند

آقای گوتلیب ، که از سال 2017-2019 به عنوان رئیس سازمان غذا و دارو فعالیت می کرد ، گفت که مقامات بهداشتی “در این زمینه تشخیصی ندارند ، بنابراین ما نمی توانیم آن را بررسی کنیم. ما باید این کار را می کردیم. ما باید در ماه ژانویه کار را شروع می کردیم.”

بیشتر بخوانید:  فعال جنسیت در انتخابات مقدماتی سنا در دلاور پیروز می شود

مشکل دیگر این بود که سیستم مانیتورینگ برای آنفولانزا ایجاد شده بود ، نه ویروس کرونا ، که در تشخیص شیوع COVID-19 حساس نبود زیرا “این دو ویروس کاملاً متفاوت پخش می شوند.”

آقای گوتلیب گفت: “این یک اشتباه واقعاً غم انگیز بود.” “ما نه تنها اطلاعاتی نداشتیم ، بلکه در نتیجه گیری از آنچه اطلاعات نادرست و ناقص ثابت شد بسیار مطمئن بودیم.”

وی گفت ، نتیجه این شد که “کاخ سفید اطلاعات لازم برای تصمیم گیری را ندارد” ، که عملکرد اساسی سازمانهای دولتی است.

بیشتر بخوانید:  قانون گذاران از سپاه تفنگداران دریایی ، که در حال بررسی بستن جزیره پاریس است ، ابراز ناراحتی می کنند

آقای گوتلیب ، محقق ارشد تحقیق در انستیتوی Enterprise American ، گفت: “من در این بازه زمانی با کاخ سفید گفتگوهای زیادی داشته ام ، زیرا نگران گسترش آن در اینجا بودم و از آنها می خواستم که این کار را انجام دهند.”

آقای گوتلیب گفت: “آنها بارها و بارها به من می گفتند كه از مقامات ارشد آژانس ها شنیده اند كه كاملاً مطمئن هستند كه اینجا گسترش نخواهد یافت.” “من فکر می کنم وقتی تاریخ به عقب نگاه می کند ، این یک لحظه مهم خواهد بود. این همان چیزی است که در ماه فوریه اتفاق افتاد.”

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

دیک دوربین ، سناتور دموکرات: هیلاری کلینتون کاملا اشتباه می کند که جو جو بایدن نباید مصالحه کند

سناتور دیک دوربین روز یکشنبه گفت که هیلاری کلینتون ، نامزد دو بار نامزد انتخابات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *