Home / عمومی / استیفن میلر طرحی مخفی را برای گنجاندن عوامل ICE در آژانس کودکان پناهنده طراحی کرد: گزارش

استیفن میلر طرحی مخفی را برای گنجاندن عوامل ICE در آژانس کودکان پناهنده طراحی کرد: گزارش

واشنگتن پست گزارش داد ، استیفن میلر ، مشاور ارشد کاخ سفید خواستار طرح “مخفیانه” گنجاندن عوامل مهاجرت در آژانس پناهندگان است که از کودکان مهاجر بی سرپرست مراقبت می کند.

در این گزارش آمده است که میلر ، که ادعا می کند اداره اسکان و مهاجرت پناهندگان توسط وزارت بهداشت و خدمات انسانی (ORR) توسط خانواده هایی استخدام می شود که قاچاقچیان را برای انتقال فرزندان خود از مرز استخدام می کنند ، آژانس را تحت فشار قرار داد تا به مأموران ICE اجازه دهد اطلاعات را از والدین کودکان جمع کنند که باید آنها را برای اخراج از کشور هدف قرار دهد.

شش مقام فعلی و سابق به The Post گفتند که مقامات ارشد HHS طرح میلر را رد کردند ، اما آنها توافق کردند که به عوامل ICE اجازه دهند اثر انگشت و داده های بیومتریک بزرگسالانی را که کودکان را در مراکز اسیر می کنند جمع آوری کنند. سپس ICE می تواند از داده ها برای هدف قرار دادن آنها با رله استفاده کند.

بیشتر بخوانید:  شان هانیتی در واقع دموکرات ها را مسئول تیراندازی در OJ می داند

این طرح که علنی نشده است ، هدف آن دور زدن قوانینی است که آژانس پناهندگان را از استفاده از آن برای اجرای مراحل اخراج ممانعت می کند. دولت قبلی ترامپ قصد داشت اجازه دسترسی ICE به برنامه پناهندگی را با مخالفت مقامات ارشد در مورد نگرانی مبنی بر اینکه خانواده ها را از ترس دستگیری از ادعای فرزندان خود منصرف کند ، روبرو شد.

مقامات ICE و HHS به The Post گفتند که اطلاعات جمع آوری شده برای غربالگری بزرگسالانی که به دلیل “پرچم های قرمز” و محکومیت های جنایی ادعا می کنند کودک هستند ، استفاده خواهد شد. اما مقامات ادعا کردند که از این داده ها برای دستگیری بستگان بستگی به ادعای کودکان بی سرپرست استفاده نمی شود.

سخنگوی ICE برایان کاکس به رسانه ها گفت که آژانس ابزار بهتری نسبت به HHS برای مراقبت از کودکان بی سرپرست دارد ، “از جمله توانایی های بهتر برای شناسایی اسناد جعلی یا اسناد جعلی به دست آمده.”

بیشتر بخوانید:  فقط "پوشش مثبت" مجاز است: ملانیا ترامپ از روزنامه نگاری خود درآمد کسب می کند

میلر پس از تلاش دموکراتها در کنگره برای جلوگیری از طرحی مشابه که منجر به کاهش تعداد چوپانان خواستار بچه ها و هجوم کودکان در بازداشت دولت شد ، این طرح را تدوین کرد. قانون تأمین مالی 2019 صریحاً وزارت امنیت ملی را از استفاده از داده های حامی مالی برای کودکان برای لیست های هدف ICE منع کرد.

در این روال شرط شده بود که وزیر امنیت میهن نمی تواند از هیچگونه بودجه فدرال برای بازداشت ، برکناری یا ارجاع برای تصمیم گیری در مورد آغاز مراحل اخراج یا آغاز مراحل اخراج علیه یک حامی مالی ، یک حامی مالی احتمالی یا عضو خانواده یک حامی مالی یا حامی مالی یک کودک خارجی بدون همراه استفاده کند.

کاکس ادعا کرد که طرح جدید خلاف قانون نیست. وی به The Post گفت كه پس از رد درخواست حامی مالی ، “این فرد دیگر حامی مالی یا حامی مالی بالقوه محسوب نمی شود” و بنابراین می تواند دستگیر شود.

بیشتر بخوانید:  "ما هر دو طرف را پوشش می دهیم": میزبان فاکس نیوز به نارضایتی دونالد ترامپ از شورای شهر برنی سندرز پاسخ می دهد

کاکس اذعان داشت که این برنامه می تواند کودکان را برای مدت طولانی تری در بازداشت دولت بگذارد ، اما اصرار داشت که افزایش غربالگری “باید بر سرعت قرار دادن چیزی که در نهایت ممکن است یک محیط ناامن برای کودک باشد ، اولویت داشته باشد.”

این طرح پس از آن صورت گرفت که تلاش های قبلی برای اجازه اشتراک اطلاعات بین ORR و ICE با مخالفت در رتبه های بالای HHS روبرو شده بود. میلر با Jonathan Hayes رئیس ORR طرح جدید را توسعه داد ، اما مقامات HHS از انتصاب موقت Caleb Vitiello به عنوان مقام ارشد ICE برای کار در ORR خودداری کردند. ویتلو در کاخ سفید با میلر کار کرد. به گفته این روزنامه ، مقامات کاخ سفید شکایت دارند که مقامات HHS بارها در برنامه های خود “کارشکنی” کرده اند.

بیشتر بخوانید:  در یک حکم 5-4 ، دیوان عالی کشور به دلیل ممنوعیت سفر طرف دولت ترامپ قرار گرفت

میلر پس از آنکه در اوایل سال جاری تصدی مقامات ارشد وزارت امنیت داخلی را رهبری کرد ، نفوذ فزاینده ای بر سیاست مهاجرت دولت ترامپ پیدا کرد. در همین حال ، پس از افشای صدها ایمیل توسط کیتی مک هوگ ، سردبیر سابق Breitbar ، بیش از 100 دموکرات خواهان برکناری وی شدند ، در حالی که میلر در آن زمان به عنوان دستیار دندان کار می کرد ، تبلیغات رسانه های ملی و سفیدپوست و مدرن را نشان می داد. جف سشنز ، R-Ala.

مک هیو به مرکز حقوقی جنوب که از طریق ایمیل ها دست یافت ، گفت: “آنچه استفان میلر برای من در آن ایمیل ها ارسال کرد ، در دولت ترامپ به خط مشی تبدیل شد.”

میلر روز جمعه در مصاحبه ای با فاکس بیزینس ناسیونالیست سفیدپوست خود را انکار کرد و این ادعا را “بسیار توهین آمیز و خشن” خواند.

بیشتر بخوانید:  گراسلی می گوید که از گزارش مولر پشتیبانی می کند

میلر گفت دموکرات ها متعصبین هستند.

وی گفت: “این تلاشی از طرف حزب دموکرات برای حمله و شیطان پرستی به یک کارمند یهودی است و هیچ اشتباهی نکنید ، امروز یک رگه عمیق ضد یهودستیزی در حزب دموکرات جریان دارد”. از افراد رنگی

روز جمعه ، یک گروه 25 نفره از دموکرات های یهودی ، رئیس جمهور دونالد ترامپ را به برکناری میلر فراخواندند.

آنها در نامه ای به رئیس جمهور که توسط سان سانتینل جنوب فلوریدا بدست آمده است ، گفتند: “اسناد وی از استعاره های ملی گرای سفیدپوست و به شدت ضد مهاجر کاملاً غیرقابل قبول است و وی برای کارمند دولت فاقد صلاحیت است.” این ادعا که انتقاد مشروع از میلر به دلیل یهودی بودن میلر ضد یهودی است. هیچ چیز فراتر از حقیقت نیست. “منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

در یک تصمیم 5-4 ، دادگاه عالی تلاشهای پرخاشگرانه اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را تأیید کرد

روز دوشنبه ، دادگاه عالی ایالات متحده تلاش اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *