Breaking News
Home / آمریکا / استوارت سنک 47 ساله مدعی پیروزی در مسابقات Open Safeway است

استوارت سنک 47 ساله مدعی پیروزی در مسابقات Open Safeway است

سرانجام انتظار طولانی استوارت سنک به پایان رسید. دیگر نیازی به نگرانی در مورد شرور بودن نیست ، مانند موردی که سینک با شکست تام واتسون ، محبوب هوادار خود ، برنده مسابقات اوپن بریتانیا در سال 2009 شد.

Cinq پس از یک مسابقه کوتاه و کوتاه ، روز یکشنبه با 47 سال پیروزی در فصل Safeway Open هفتمین پیروزی خود در تور PGA و اولین پیروزی خود را از 11 سال پیش در Turnberry بدست آورد.

خصوصی تر شود؟ Cinque با پسر 23 ساله خود ریگان به عنوان بوکسور ، با همسرش لیزا – در پنجمین سال بهبود سرطان – در تماشای پشت طناب ها برنده شد.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

سنک گفت: “من امروز قطعاً احساسات زیادی داشتم.” “چند بار احساس شکرگذاری من برطرف شد و من فقط احساس کردم که چقدر خوشبختم در موقعیتی که قرار دارم قرار گرفتم. همه اینها فقط نوعی ادغام در یک احساس است:” واو ، این واقعا خاص است. “

بیشتر بخوانید:  مهماندار روح ، مسافری که به عنوان پوشش صورت در مورد گردن بحث می کند

Cink در استراحتگاه Silverado Resort – 7 زیر 65 – که از یک شبح در روز 17 با یک پرنده در روز 18 برگشت – از بین رفت و یک پیروزی دو بر یک را نسبت به هری هیگز بدست آورد.

سینک قدیمی ترین برنده تور PGA از زمان فیل میکلسون در 48 سالگی در پبل بیچ در فوریه 2019 است. آخرین پیروزی سینک با هزینه 59 ساله واتسون در تورنبری بود ، چون سینک در یک پلی آف چهار سوراخ پیروز شد.

این یک پیروزی تا حدودی شرم آور بود زیرا طرفداران زیادی به دنبال واتسون بودند که باعث شد اساساً سینک نقش مکمل را بازی کند.

سینك گفت: “من همیشه احساس می كردم كه تام لیاقت هر بیت جوایزی را كه از بازی خود در آن هفته دریافت كرده است ، دارد.” “مردم دائماً این را از من می پرسند ، من احساس می كنم كه در آن سال قهرمان مسابقات آزاد شدم. احساس نمی كنم او را از دست تام بیرون آورده ام یا دنیا را ناامید كرده ام. بدش نمی آید چراغ ها را برای این كار با او تقسیم كنم. در پایان كوزه كلرت گرفتم.”

بیشتر بخوانید:  کریس والاس یازده سپتامبر را پس از 19 سال "هنوز هم یک زخم باز" توصیف می کند

این بار چراغ ها همه همگام شده بودند ، به نوعی.

ریگان سنک پدرش را متقاعد کرد که اجازه دهد قوطی ها را در این هفته حمل کند و این نیز خیلی جشن نبود. استوارت سنک متوجه شد كه پسرش تمام هفته به او مشاوره عاقلانه می دهد ، به خصوص كه این دو در آخرین دور از سوراخ دوم قدم می زدند.

او گفت ، “بابا ، شما می دانید چه چیزهای ملموس شما واقعاً خوب است ، در حال حاضر … باشگاه ، توپ شما ، وضعیت شما. بیایید امروز از ناملموسات مراقبت کنیم. سنک گفت: “او یک نکته عالی را بیان کرد.” “برای انجام این کار با ریگان روی کیسه ، این چهارمین بار بود که در قوطی ها قرار داشت و بالای آن 25 گیلاس بود.”

بیشتر بخوانید:  ترامپ به وودوارد گفت که کیم جونگ اون اوباما را "یک سوراخ" می داند

Cink روز یکشنبه این کار را به روال گذشته انجام داد ، با یک بازی کوتاه که او را بارها و بارها در شکل خوب سبزها قرار داد. او 10 بار به یک ضربه برخورد کرد ، پس از دو بار رانندگی در شن و ماسه برای پارس تلاش کرد و هشت پرنده داشت که در 21 سال زیر 267 به پایان رسید.

هیگز 68 شلیک کرد.

هیگز به شوخی گفت: “من در کانزاس سیتی بزرگ شده ام و تام واتسون را به خوبی می شناسم ، بنابراین استوارت سنک شماره 1 گلف کانزاس سیتی است.” “تمام روزی که من او را تعقیب کردم ، مثل” من نمی توانم اجازه دهم که استوارت سنک یک گلف باز دیگر را در کانزاس سیتی شکست دهد. “اما حالا که تمام شد ، من برای او هیجان زده ام. او یک فرد شگفت انگیز است.”

داک ردمن با نتیجه 62 – مطابقت با کمترین دور مسابقات – کار را با بریان استوارد (70) ، چز ریوی (66) و کوین استریلمن (67) در زیر 18 سال تمام کرد.

بیشتر بخوانید:  نمایشگرهای Rosa Parks House در ایتالیا

استوارد ، کامرون پرسی و جیمز هان امروز همه با تساوی در بالای دروازه وارد برتری شدند.

پرسی (74) هنگامی که به یک شبح دوتایی ، یک شبح دوتایی ، یک شبح در امتداد سه سوراخ در نه جلو وارد می شود ، انجام می شود. هان (72) سه سوراخ از شش سوراخ اول را جوید و قادر به بهبودی نبود. استوارد از هشت گذشته بود و بقیه ظهرها کاپیتان ها را بدرقه کرد.

شبح سینک در پارك 4 ، 362 حیاط 17 تنها دومین هفته او بود و پس از آنكه هیگز پاراز 5 را در شانزدهم كپی كرد ، با یك ضربه برتری خود را كاهش داد تا به زیر 19 برسد.

سینک بعد از زدن شوت دوم خود در قسمت 15 به سمت زمین خشن پشت سبز ، برای قرار دادن پرنده نهایی تا 3 فوت برش می خورد و سپس منتظر می ماند تا سه ست آخر به پایان برسد.

بیشتر بخوانید:  سوابق وزارت دادگستری نشان می دهد که اعضای تیم مولر در تحقیقات ترامپ تلفن ها را پاک می کردند

همگام سازی گفت: “مدتی است که من در چهار دور واقعاً خوب بازی کرده ام.” “حتی اینجا در دور دوم دقیقاً عالی نبودم ، اما آخر هفته واقعاً خوب بازی کردم. احساسات خوبی داشتم. به نظر می رسید مکان مناسبی برای نزدیک بودن به بالای تابلوهای امتیازات باشد.”

هیگز در 17 سالگی سکته 10 متری پرنده را از دست داد ، سپس 18 سوراخ را که در آن جمعه آلباتروس ایجاد کرد ، برید.

ردمن ، که روز را هشت بار پشت سر رهبر آغاز کرد ، با شش پرنده پشت سر هم کار را تمام کرد تا با یک ضربه پیش بیفتد. این بازیکن 22 ساله تا آخرین فشار سینک نزدیک به دو ساعت در راس بود.

ردمن گفت: “چند سوراخ آخر بسیار آسان است و من احساس گرما کردم.” “این اتفاق افتاد ، بنابراین باحال بود.”

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *