Home / جدید ترین های دنیا / استفان مانوچین: اکنون زمان آن نیست که نگران کاهش کسری بودجه باشیم

استفان مانوچین: اکنون زمان آن نیست که نگران کاهش کسری بودجه باشیم


وزیر خزانه داری استفان تی مانچین روز دوشنبه گفت که بیماری همه گیر ویروس کرونا زمان اولویت بندی کسری کم نیست ، با این استدلال که چنین نگرانی هایی نباید موجب تلاش جدید برای کمک به COVID-19 شود.

منوچین در برنامه Squawk Box CNBC گفت: “اکنون زمان نگرانی در مورد کاهش کسری بودجه یا کاهش ترازنامه فدرال رزرو نیست.” “اگر ما با توافق 3 تریلیون دلاری موافقت نمی کردیم و بانک فدرال مانند روال خود عمل نمی کرد … فکر می کنم شما اکنون یک سناریوی اقتصادی بسیار متفاوت خواهید دید.”

منوچین ، به همراه رئیس ستاد کاخ سفید ، مارک میدوز ، مذاکرات با دموکرات ها را در کنگره در مورد معامله امداد ویروس کرونا در ماه جولای و آگوست رهبری کردند.

بیشتر بخوانید:  7 نفر برای تکمیل باقی مانده دوره جان لوئیس در کنگره رقابت کردند

احساسات اخیر وی نظر نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان ، دموکرات کالیفرنیایی را که با ترویج نرخ بهره پایین از سوی فدرال رزرو از اصرار حزب خود در معامله 2 تریلیون دلاری دیگر دفاع کرده است ، تکرار کرد.

قانون گذاران در Capitol Hill از زمانی که جمهوری خواهان پیشنهاد 1 تریلیون دلاری خود را منتشر کردند و مذاکرات به طور جدی در ماه ژوئیه آغاز شد ، در تلاش برای یافتن مصالحه در مورد هزینه های کمک به ویروس کرونا بوده اند.

بیشتر بخوانید:  دیک دوربین ، سناتور دموکرات: هیلاری کلینتون کاملا اشتباه می کند که جو جو بایدن نباید مصالحه کند

در آن زمان بخش عمده ای از جمهوری خواهان در مجلس سنا قیمت گزاف پیشنهاد حزب خود را رد کردند ، اگرچه هنوز 2 تریلیون دلار کمتر از لایحه تصویب شده توسط دموکرات ها در مجلس نمایندگان در ماه مه بود.

این حزب هفته گذشته برای رای گیری در مورد بسته 500 میلیارد دلاری هفته گذشته در مجلس سنا با هم متحد شد ، اما دموکرات ها جلوی آن را گرفتند.

بیشتر بخوانید:  ملت درگیر یک جنگل است ، بیشترین کلمه جستجو شده در شب بحث

این لایحه بودجه ای را برای تمدید برنامه حمایت از حقوق و دستمزد برای مشاغل کوچک ، کمک به بازگشایی مدارس و پشتیبانی منابع برای امکانات مراقبت از کودکان و همچنین واکسن ها و تحقیقات آزمایش فراهم می کرد. این همچنین می تواند افزایش پرداخت بیکاری هفتگی را افزایش دهد ، اگرچه فقط با 300 دلار پیشنهاد می شود – نصف آنچه دموکرات ها می خواهند.

دموکرات ها این لایحه را مورد انتقاد قرار دادند و آن را “لاغر” خواندند ، که با مفاد آن برای انتخاب مدارس و حمایت از مسئولیت مغایرت دارد.

بیشتر بخوانید:  مک کانل: سنا به کمک ضد ویروس "هدفمند" رأی می دهد

مذاکرات دموکرات ها در کنگره و مذاکره کنندگان کاخ سفید در ماه آگوست سقوط کرد ، زیرا آنها نتوانستند در مورد قیمت مناسب این بسته به توافق برسند.

احزاب هنوز از هزینه های دولت های محلی و ایالتی به دور هستند. آخرین درخواست دموکرات ها 900 میلیارد دلار کمک اضافی بود ، در حالی که در لایحه جمهوری خواهان پول جدیدی در نظر گرفته نشده بود.

در حالی که گفتگوها هنوز متوقف شده و نمایندگان مجلس امید چندانی به رسیدن به توافق قبل از انتخابات نوامبر ندارند ، منوچین در را باز گذاشت. او و خانم پلوسی در اولویت قرار دادن لایحه هزینه دولت در پایان ماه جاری برای جلوگیری از تعطیلی دولت هستند.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن در پنسیلوانیا با شش امتیاز هدایت دونالد ترامپ: نظرسنجی

“من فکر می کنم مناطق زیادی در این مکان وجود دارد [there] این توافق نامه ای بین دموکرات ها و جمهوری خواهان است و در برخی مناطق ما در مبالغ اختلاف داریم. ” “اما من همچنان در این مورد کار خواهم کرد: من به سخنران گفتم که هر زمان در دسترس هستم تا مذاکره کنم.”

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

سنا لایحه هزینه دولت را تصویب می کند

روز چهارشنبه ، سنا به یک لایحه مخارج دولت موقت برای ادامه کار آژانس های …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *