Home / زندگی / استراتژی ترامپ برای چرخاندن انتخابات با دید کامل در حال اجرا است

استراتژی ترامپ برای چرخاندن انتخابات با دید کامل در حال اجرا است

در این لحظه آشفته سیاسی در مورد اینکه پس از انتخابات 3 نوامبر چه اتفاقی خواهد افتاد ، صحبت های زیادی وجود دارد ، خصوصاً اگر نتایج نزدیک باشد و تلاش دونالد ترامپ برای ادعای “پیروزی” غیرقانونی. اما آنچه كه ممكن است هماهنگ ترين تلاش براي سرنگون كردن اراده مردم باشد ، قبل از آراي بيشترين آرا صورت مي گيرد.

در سالن های دادگاه در ایالت های میدان جنگ در سراسر کشور ، وکلای مرتبط با حزب جمهوری خواه ، مقامات جمهوری خواه و ستاد انتخاباتی ترامپ – و حقوقدانانی که پیشنهاد می دهند – در حال تلاش برای ایجاد هرج و مرج پیش از انتخابات ترامپ هستند. از آنجا که در بسیاری از ایالت ها چالش های حقوقی ، دعاوی قضایی ، احکام دادگاه ها ، احکام مختلف وجود دارد ، به راحتی می توان تصویر کاملی از حمله استراتژیک به حقوق رأی را از دست داد.

بیشتر بخوانید:  حزب جمهوری خواه سنا پیش از رای گیری روز پنجشنبه در مورد لایحه تسکین ویروس کرونا ، "لاغر" به دنبال اتحاد است

اما این سو abuse استفاده واقعاً اتفاق می افتد. در واقع طبق برنامه پیش می رود.

بار نیویورک در ماه مه گزارش شد که حزب جمهوری خواه میلیونها دلار برای تأمین بودجه قانونی به عنوان بخشی از بودجه اختصاص داده است 20 میلیون دلار برنامه برای به چالش کشیدن “رای دهندگان مشکوک”. این عبارت مبهم را به عنوان رأی دهندگانی که به دموکرات ها رأی می دهند ترجمه می کند. لورن گرو وارگو ، مشاور ارشد حقوق رأی گیری مبارزه عادلانه ، که پیش بینی می کند هزینه های مربوط به پرونده های قضایی و سایر تلاش ها برای برطرف ساختن موانع در این زمینه را داشته باشد ، گفت: “این یک استراتژی ناامید کننده است ، یک استراتژی برای پیروزی به هر قیمت.” مشارکت بالای مردم در انتخابات می تواند به راحتی از رقم 20 میلیون دلار فراتر رود. و استفاده از پول مودیان توسط ایالاتی ، مانند فلوریدا ، جایی که مقامات جمهوری خواه رهبری این اتهامات را دارند ، محاسبه نشده است.

اکنون ، با تشویق پرزیدنت ترامپ ، وکلای جمهوری خواه دادگاه ها را تعطیل می کنند.

در برخی از ایالت ها از تلاش برای دشوارتر کردن رأی گیری اجتناب شده است. اما در بسیاری از میادین جنگی که بحث برانگیزتر است ، مقامات جمهوریخواه و وکلا دادگاههای محافظه کار را ترغیب کرده اند که گروههایی از رأی دهندگان را که ممکن است به دموکراتها متمایل شوند تبعیض قائل شود و موانع رای گیری از طریق پست در انتخابات را که با بیماری همه گیر ویروس کرونا همراه است ایجاد کند. این روش آن را به گزینه مطلوب تبدیل کرد.

فقط اخبار هفته گذشته در مورد رأی دادن را در نظر بگیرید:

فلوریدا

در جمعه، یازدهمین دادگاه تجدیدنظر ایالات متحده مستقر در آتلانتا با تصویب 4-6 رای ، قانون جدید مالیات نظرسنجی مربوط به دوره جیم کرو را که سیاست را در جنوب منزوی لکه دار کرد ، تأیید کرد. دادگاه قانونی را تصویب کرد که جمهوری خواهان در فلوریدا تصویب کرده اند که مجرمان سابق را ملزم به پرداخت هزینه های دادرسی معوقه قبل از رای دادن می کند. جولی انیشتین ، وكیل پروژه حقوق رأی گیری ACLU ، توضیح می دهد: “این حكم خلاف اصل بنیانگذاری است كه آمریكایی ها مجبور به پرداخت هزینه برای رای دادن نیستند.” جدی بودن این تصمیم را نمی توان بیش از حد بیان كرد. این توهین به روح دموكراسی است. تخمین زده می شود که 774000 جنایتکار سابق در فلوریدا یک بدهی دادگاه در انتظار دارند. اگرچه تعیین اینکه چه تعداد رأی دهند و چه تعداد دموکرات به جو بایدن و کمال هریس رأی دهند ، غیرممکن است ، اما مهم است که بخاطر داشته باشیم که این انگیزه برای محروم کردن حق رای از صدها هزار رأی دهنده توسط ران دسانتیس ، فرماندار فلوریدا ، حامی پرشور ترامپ صورت گرفته است. همچنین لازم به یادآوری است که هیلاری کلینتون دموکرات در سال 2016 فلوریدا را با کمتر از 115000 رأی از دست داد.منبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/wJ6nk
clck.ru/QskpC
u.nu/h9vtm
v.gd/bsw2QK
ulvis.net/h1A

About adminpbn

Check Also

ترامپ آمریکا را تهدید می کند: انتخاب مجدد ، یا نه

دونالد ترامپ روز یکشنبه 27 سپتامبر 2020 در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید صحبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *