Home / زندگی / از نظر ترامپ ، تقبیح یک مظنون به تجاوز جنسی بخشی از شغل وی است

از نظر ترامپ ، تقبیح یک مظنون به تجاوز جنسی بخشی از شغل وی است

دونالد ترامپ دیروز ، در روز آخر خود برای تجدیدنظر از رای دادگاه ایالتی نیویورک مبنی بر ارائه اسناد و مدارک و نمونه DNA به عنوان متهم در یک دادخواست تهمت افترا ، تصور غیرقابل تصوری را انجام داد: او وکیل خود را اخراج کرد و وزارت دادگستری را جایگزین آنها کرد. آنها ادعا كردند كه اظهارات و افتراي وي نسبت به زني كه از وي شكايت كرده است به عنوان مقام رسيدگي به عنوان رئيس جمهور آمريكا انجام شده است.

جزئیات بیشتر: ترامپ می گوید کوچک شمردن و دروغ گفتن در مورد زنی که وی را متهم به تجاوز به عنف کرده است بخشی از وظیفه او به عنوان رئیس جمهور است و بنابراین وی به دلیل اظهاراتش قابل پیگرد نیست. این امر مpدیان را وادار می کند قبض آن دفاع را پرداخت کنند. اکنون هیچ تمایزی معنی دار بین شخصی ترامپ و دولت ایالات متحده وجود ندارد. در جایی ، پادشاه جورج سوم تعجب می کند که چرا چای می انداخت.

دعوای افترا که ترامپ در تلاش است تا از آن خلاص شود ، پرونده ای است که نویسنده E. Jane Carroll در پاییز گذشته ارائه کرده است. کارول ترامپ در اواسط دهه 1990 به تجاوز جنسی متهم شد. در پاسخ به این ادعاها ، که در تابستان گذشته توسط کارول منتشر شد ، ترامپ به دور معمول انکار عصبانیت رفت که پس از هر دو دیدیم 25 زن کسانی که ترامپ را به سو sexual رفتار جنسی متهم کردند ، مطرح شدند. ترامپ کارول را دروغگو خواند و ادعا کرد که هرگز با او ملاقات نکرده است.

تصویری از این دو نفر در دهه 1980 وجود دارد زیرا اگر دونالد ترامپ گفت هرگز با شخصی ملاقات نکرده است ، می توانید روی داشتن یک عکس از این دو نفر با هم حساب کنید.

کارول نوامبر گذشته به دلیل دروغ های آشکارش درباره ملاقات آنها ، شکایتی را علیه ترامپ برای ترامپ مطرح کرد. ترامپ مانند همیشه استدلال کرده است که رئیس جمهور فعلی مستحق مصونیت مدنی برای رفتارهای خود است. این استدلالی است که وی ماه گذشته در دادگاه نیویورک از دست داد.

همیشه مشخص بود که ترامپ شکست خواهد خورد. ما می دانستیم که او می بازد زیرا بیل کلینتون بیش از 20 سال پیش در همان بحث شکست خورد. کلینتون استدلال می کرد که به عنوان رئیس جمهور در مقام رئیس جمهور ، نمی توان از طرف پائولا جونز به دلیل رفتارهای خود شکایت کرد – در این مورد ، به ادعای آزار جنسی. کلینتون در مقابل جونز او تمام راه را به دادگاه عالی رفت ، جایی که دادگاه رای داد متفق القول رئیس جمهور فعلی چنین مصونیتی ندارد.

بیشتر بخوانید:  با قطبی شدن کنگره ، قانون گذاران در همه گیر شدن منزوی می شوندمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اگر فکر می کردید که امی کانی بارت فرد افراطی است ، با جودی شلتون دیدار کنید

جودی شلتون در کمیته امور بانکی ، مسکن و امور شهری سنا شهادت می دهد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *