Home / جدید ترین های دنیا / از دانشگاه کالج جو بایدن که توسط ویروس کرونا تهدید می شود حمایت کنید

از دانشگاه کالج جو بایدن که توسط ویروس کرونا تهدید می شود حمایت کنید


دموکرات های کالج معمولاً در این مرحله از فصل انتخابات در دانشگاه مستقر می شوند و دانشجویان خود را برای رای دادن به نامزد ریاست جمهوری خود ، جوزف بایدن ، ثبت نام می کنند.

ویروس کرونا ویروس کیبوتس را بیشتر این موارد قرار داده است – و طرفداران بایدن می ترسند نامزد آنها آنقدر حمایت جوانان دانشگاه را از دست بدهد که دموکرات ها در سال های گذشته به آن اعتماد کرده بودند.

اوون فوتیناس کلوزه ، رئیس دانشکده دموکرات ها در دانشگاه پنسیلوانیا ، اظهار داشت که سازمان وی ثبت نام بیش از 3000 رای دهنده را پس از اینکه مدرسه در پاییز کاملاً مجازی شود ، از دست خواهد داد.

اوون فوتیناس-کلوزه گفت: “دانشجویان سال اول به خوابگاه ها نقل مکان می کنند و برای رای دادن در پنسیلوانیا ثبت نام می کنند.” “این ، حداکثر 2،000 نفر خواهد بود. ذکر همه شخصیت های برتر نیست. این چند هزار نفر است [the University of Pennsylvania] او به تنهایی در ایالت نوسان پنسیلوانیا رأی نخواهد داد. “

بیشتر بخوانید:  آگهی بایدن دارای افسر اطلاع رسانی تلفات است که می گوید خانواده های نظامی "احمق" نیستند

اگرچه برخی هنوز ثبت نام کرده و قصد دارند در خانه رأی دهند ، اما این امر در حال تغییر حساب در مورد مکان آنها است.

آقای فوتیناس کلوزه گفت که او معتقد است بایدن همچنان ایالتی را پیروز خواهد شد که آقای ترامپ در سال 2016 فقط 44000 رای را ادعا کرد ، اما از دست دادن رای دهندگان در سن دانشگاه احساس می شود.

وی گفت: “این قطعاً یک تأثیر مستقیم انتخاباتی است.” “در یک مسابقه واقعاً نزدیک قطعاً تفاوت ایجاد می کند.”

دانشگاه ایالتی میشیگان ، در ایالتی دیگر در میدان جنگ کمربند زنگ زده ، نیز در این ترم مجازی شده است.

بیشتر بخوانید:  جونز: جانشین گینسبورگ باید منتظر بماند تا بعد از انتخابات

دانشگاه میشیگان ترکیبی از یادگیری شخصی و آنلاین را به دانشجویان ارائه می دهد ، در حالی که دانشگاه ویسکانسین-مدیسون پس از بازگشایی و آزمایش آزمایشات مثبت COVID-19 مجبور شد موقتاً مطالعات شخصیت را متوقف کند.

بر اساس مجله ایالتی ویسکانسین ، این مدرسه همچنین بیش از یک سوم دانش آموزانی که در خوابگاه زندگی می کنند را به قرنطینه منتقل کرده است.

این تغییرات شانس این را دارد که دانشجویان از ایالت های آبی تیره یا قرمز تیره فرصت ثبت نام برای رای دادن در میادین اصلی جنگ را دارند – مانند یک سال انتخابات معمول.

لارنس آر. جیکوبز ، مدیر مرکز مطالعه سیاست و حاکمیت دانشگاه گفت: “تعطیلی کالج ها و دانشگاه ها تلاش های موفق دموکرات ها را در سال 2018 برای ثبت نام رأی دهندگان جوان در دانشگاه محدود می کند.” دانشگاه مینه سوتا. “جو بایدن احتمالاً شاهد کاهش ثبت نام و مشارکت رای دهندگان جوان خواهد بود.”

بیشتر بخوانید:  گزارش می گوید دونالد ترامپ فروش سلاح به "قلعه تایوان" را افزایش می دهد

این می تواند برای آقای بایدن مشکل ساز شود. وی امیدوار است که ائتلاف رای دهندگان و جوانان از اقلیت های نژادی و قومی را که به پرزیدنت اوباما در دستیابی به پیروزی های 2008 و 2012 کمک می کند ، دوباره برقرار کند.

آقای بایدن به عنوان همبازی در هر دو بلیط بود.

روزنامه کرونیکل آموزش در تحلیل خود پس از سال 2016 دریافت که در شهرستانهایی که دارای دانشگاه های بزرگ دولتی هستند ، فقط 9 نفر از دونالد جی ترامپ نسبت به هیلاری کلینتون طرفداری می کنند.

خانم کلینتون در این شهرستانها 18 درصد بهتر از آقای ترامپ عمل کرد و مزیت وی در شهرستانهایی که دانشگاه های برجسته میشیگان و ویسکانسین را در خود جای داده اند به بیش از 40 درصد رسیده است. حتی با تقویت شهر دانشگاه ، در هر دو ایالت شکست خورد.

بیشتر بخوانید:  برای تجمع رای دهندگان لاتین ادامه دهید. سپس ویروس ایجاد شد.

مبارزات انتخاباتی ترامپ از حدس و گمان در مورد تأثیر ویروس کرونا بر روی رای دهندگان کالج خودداری کرده است.

اردوگاه بایدن به هیچ سوالی پاسخ نداد.

آلیسون فرگوت ، دبیر مطبوعاتی کالج دموکرات ها در دانشگاه ویسکانسین-مدیسون ، گفت: ویروس کرونا باعث شده است که تعامل افراد غیرممکن باشد.

“معمولاً ، حتی در سالهای غیرانتخاباتی ، غرفه هایی برای جذب دانشجویان جدید برای رای دادن و دانشجویان ثبت نام نشده برای رای دادن تاسیس می کردیم. حداقل ماهی یک بار چنین می کردیم.”

گروه وی همچنین از نگرانی از اینكه این تماس ها افراد بیشتری را در معرض ویروس قرار دهد ، جمع آوری آرا را متوقف كرد.

بیشتر بخوانید:  تد لیو دونالد ترامپ را به "قتل بی پروا" به دلیل افشاگری COVID-19 وودوارد متهم کرد

باری بوردن ، استاد سیاست در دانشگاه مدیسون ویسکانسین ، گفت: سازمان های سیاسی دانشگاه مجبور به نوآوری بودند.

وی گفت: “گروهی از دانش آموزان با استفاده از پیام های متنی و رسانه های اجتماعی برای برقراری ارتباط با جوانانی كه در این سیستم عامل ها بسیار راحت هستند ، به شدت به سمت كنشگری دیجیتالی حركت می كنند.”

تماس های بزرگنمایی راهی برای اتصال رهبران سیاسی و فعالان و استفاده از شور و شوق در میان جوانان برای جایگزینی Mr.Trump شده است.

دموکرات های دانشگاه می گویند که تعداد داوطلبان افزایش یافته است ، که به آنها امکان می دهد تلفن و پیامک را استفاده کنند.

خانم فرگوت گفت: “این فقط مردم را بیشتر هیجان زده می کند.” “آنها می خواهند این چالش را بپذیرند.”

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

مخالفان Ai Weiwei به احتمال واگذاری آسانژ اعتراض دارند

لندن (آسوشیتدپرس) – هنرمند مخالف چینی ، Ai Weiwei روز دوشنبه در اعتراض به استرداد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *