Home / جدید ترین های دنیا / اریک گارستتی ، شهردار لس آنجلس ، تغییر آب و هوا را عامل آتش سوزی می داند و اتهامات بیش از حد جنگل را رد می کند

اریک گارستتی ، شهردار لس آنجلس ، تغییر آب و هوا را عامل آتش سوزی می داند و اتهامات بیش از حد جنگل را رد می کند


پرزیدنت ترامپ ماه گذشته به دلیل آتش سوزی کالیفرنیا اعلامیه فاجعه بزرگی کرد ، اما اریک گارستتی ، شهردار لس آنجلس روز یکشنبه گفت اگر واقعاً خواهان کمک است ، تغییرات آب و هوایی را به رسمیت می شناسد و از توافق نامه آب و هوایی پاریس حمایت می کند.

آقای گارستتی علت تغییر آتش آب و هوا را عامل وقوع آتش سوزی هایی که امسال حدود 3 میلیون هکتار در کالیفرنیا به آتش کشید ، نگرانی ها در مورد جنگل های بیش از حد بزرگ این ایالت و سو mis مدیریت مطرح شده توسط آقای ترامپ و جمهوری خواهان در کنگره را رد کرد.

آقای گارستی در CNN گفت: “این کاملاً واضح است که سالهای خشک ، همانطور که می بینیم ، آیا اکنون آب زیادی و باران شدید در مناطقی از کشور ما وجود دارد یا تغییرات بسیار کمی ، تغییرات آب و هوایی است.” دولت اتحادیه. “” این یک دولت است که سر خود را در شن و ماسه فرو برد در حالی که ما شهرداران دموکرات و جمهوری خواه در سراسر کشور برای انجام وظایف خود پیش رو داریم. “

بیشتر بخوانید:  افسر ورمونت تمرکز خود را بر ایستادن پلیس در اعتراضات گذاشت

ترامپ از سفر روز دوشنبه به پارک مک کلن در شهرستان ساکرامنتو در مورد خسارات ناشی از آتش سوزی در ساحل غربی ، که منجر به کشته شدن 33 نفر شده است ، در میان انتقادات دموکرات های کالیفرنیا مبنی بر اینکه وی این ایالت را به دلایل حزبی نادیده گرفت ، نقشه برداری کرد.

آقای گارستی گفت: “سه هفته طول کشید.” “خوشحالم که او آمده است ، اما وقتی آتش نشانانی در معرض خطر هستند ، ما به کمک بیشتری احتیاج داریم و واشنگتن از کمک به کشورها امتناع می ورزد و از کمک به دولتهای محلی که اولین پاسخ دهندگان به موارد اضطراری هستند ، امتناع می ورزد. این غیر منطقی است.”

بیشتر بخوانید:  جو بایدن در فاجعه انتخابات 1988 جلوی داستان های طولانی را نمی گیرد

آقای گارستتی همچنین تصدیق کرد که “همکاری زیادی با آژانسهای فدرال ما” داشته است.

ترامپ علاوه بر موافقت با اعلام فاجعه از 14 آگوست ، با گاوین نیوسوم فرماندار کالیفرنیا صحبت کرد و کاخ سفید و FEMA در تمام مدت پاسخگویی به این بلایای طبیعی با مقامات ایالتی و محلی در تماس مداوم بودند. جاد دیر سخنگوی کاخ سفید در بیانیه ای گفت. .

بیشتر بخوانید:  مارک کلی پس از ظهور فیلم "شوخی نژادپرستانه" عذرخواهی کرد

آقای گارستتی همچنین از تصمیم آقای ترامپ برای خروج از توافقنامه آب و هوایی پاریس انتقاد کرد. دولت یک اعلان یک ساله برای انصراف در 4 نوامبر 2019 اعلام کرد ، به این معنی که خروج رسمی ممکن است در 4 نوامبر ، روز بعد از انتخابات انجام شود.

آقای گارستی گفت: “این یک دولت و یک رئیس جمهور است که می خواهد در اواخر امسال از توافقنامه آب و هوایی پاریس خارج شود ، و این تنها کشور در جهان است که چنین کاری انجام داده است.” “اگر فکر می کنید تغییر آب و هوا واقعی نیست با یک آتش نشان صحبت کنید. به نظر می رسد این دولت آخرین بقایای جامعه Flat Earth برای این نسل است.”

بیشتر بخوانید:  مدیر یادبود آشویتس برای یک پسر نیجریه ای عفو می کند

آقای ترامپ خواستار مدیریت تهاجمی تر جنگل ها ، از جمله “غارت” بیشتر برای پاکسازی زباله های کف جنگل ها است که آتش سوزی جنگل ها را دامن می زند ، اما آقای گارستتی گفت “ما برای اقدام به کاهش انتشار کربن” به اقدامات واقعی نیاز داریم “.

گارستتی گفت: “ما باید میزان انتشار كربنی را كه در حال حاضر داریم كاهش دهیم.” ما باید اطمینان حاصل کنیم که می توانیم آن آب را مدیریت کنیم. این فقط مربوط به مدیریت جنگل یا غارت نیست. هرکسی که در اینجا در کالیفرنیا زندگی کند کاملا رنجیده شده و این دروغ را ادامه می دهد. “

بیشتر بخوانید:  گراهام: تا 22 اکتبر ، کمیته قضایی سنا به نامزدی بارت رأی می دهد

به گفته لس آنجلس تایمز ، آتش سوزی نهر تقریباً 150 میلیون درخت از بین رفته سوسک ها را در جنگل ملی سیرا دامن می زند ، و سازمان جنگل تخمین می زند که تراسهای مرده تقریباً 2000 تن سوخت مرده در هر هکتار دارند.

خدمات جنگلداری در وب سایت خود گفت: “از سال 2010 ، حدود 129 میلیون درخت در جنگل های ملی کالیفرنیا به دلیل شرایط تغییر آب و هوا ، خشکسالی بی سابقه ، آلودگی سوسک پوست و تراکم بالای درخت از بین رفته اند.”

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

دادگاه عالی اسپانیا رئیس جمهور کاتالونیا را برکنار کرد

مادرید (خبرگزاری فرانسه) – دادگاه عالی اسپانیا روز دوشنبه رئیس منطقه ای کاتالونیا را به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *