Home / جدید ترین های دنیا / اختصاصی: کمیته نظارت و اصلاح مجلس نمایندگان نامه ای را به دیزنی ارسال می کند و آنها را به دلیل به تصویر کشیدن مولان در چین به دلیل نقض حقوق بشر علیه اویغورها مورد انتقاد قرار می دهد.

اختصاصی: کمیته نظارت و اصلاح مجلس نمایندگان نامه ای را به دیزنی ارسال می کند و آنها را به دلیل به تصویر کشیدن مولان در چین به دلیل نقض حقوق بشر علیه اویغورها مورد انتقاد قرار می دهد.

روزنامه دیلی کالر مطلع شد که کمیته نظارت و اصلاحات مجلس نمایندگان روز دوشنبه نامه ای به دیزنی می فرستد و آنها را به خاطر فیلمبرداری فیلم جدید مولان در مناطقی از چین مورد انتقاد قرار می دهد زیرا دولت را به ارتکاب جدی نقض حقوق بشر متهم می کند.

در نامه به مدیر عامل دیزنی ، باب ایگر ، تعدادی از جمهوری خواهان در این کمیته اطلاعات مشخصی راجع به این که چرا این شرکت تصمیم گرفت از آژانس امنیتی دولتی در سین کیانگ در تیتراژ پایانی فیلم مولان ، جایی که نزدیک به یک میلیون مسلمان وجود دارد ، تشکر کند ، خواستار شدند. گفته می شود که اویغورها بازداشت شدند.

بیشتر بخوانید:  نظرسنجی NYT نژادهای همگرا را در نوادا ، نیوهمپشایر و ویسکانسین نشان می دهد

جیمز کامر ، عضو کمیته نظارت و اصلاح مجلس ، گفت که دیزنی باید رابطه خود را با حزب کمونیست چین توضیح دهد.

“دیزنی در مورد فراهم كردن فرصت هایی برای كودكان و خانواده ها در سرتاسر جهان شركت می كند ، اما در واقع از طریق شغل تجاری خود به فرزندان و خانواده ها آسیب می رساند. دیزنی تهدید كرده است كه گرجستان را بخاطر قانون حامی زندگی در حمایت از كودكان بی گناه تحریم خواهد كرد ، اما پس از آن به مخاطبان” تشكر “می دهد به حزب كمونیست چین برای اجازه فیلمبرداری قطعات كومر از مولان ، جایی كه حزب كمونیست چین بیش از یك میلیون نفر را به طور فعال در آن نگهداری می كند ، قبل از ارسال پیام “نسل كشی مردم اویغور” به روزنامه دیلی كالر گفت.

بیشتر بخوانید:  پیتر استروک هنوز معتقد بود که ترامپ از طرف روس ها "سازش" است

وی ادامه داد: “دیزنی باید تصمیم خود در مورد عکاسی از مولان در سین کیانگ و رابطه او با حزب کمونیست چین را توضیح دهد و همچنین تفاوت بین تهدید به تحریم گرجستان را بر اساس قوانین حامی زندگی در حالی که به فیلمبرداری در چین که زنان اویغور عقیم می شوند ادامه دهد ، توضیح دهد.”

جمهوری جورجیا فرماندار برایان كمپ ، سناتور جمهوری خواه برای جورجیا كلی لاولر ، و نماینده جمهوری خواه برای جورجیا جودی هیز در تصمیم دیزنی برای عكاسی از مولان در بخشی از چین كه گفته می شود نزدیك به یك میلیون مسلمان اویغور در آن نگهداری می شوند ، اظهار نظر كردند.

نماینده جیم جوردن (ایالت اوهایو) در جریان جلسات کمیته اصلاحات و نظارت مجلس درباره کم شدن خدمات پست الکترونیکی پیش از انتخابات نوامبر در کاپیتول هیل در واشنگتن دی سی ، در 24 آگوست ، با عضو کمیته طبقه بندی جیمز کامر (آر کنتاکی) صحبت می کند. ، 2020 (عکس از TOM BRENNER / استخر / AFP از طریق گتی ایماژ)

به گزارش بی بی سی ، دیزنی از دفتر ایمنی عمومی شهرداری تورپان برای اعتبارات فیلم که گفته می شود مسئول اجرای اردوگاه های کار برای اقلیت های مسلمان است ، تشکر کرد. (مرتبط: دیزنی تهدید کرد که به دلیل قانون سقط جنین از جورجیا خارج خواهد شد ، اما فیلم “مولان” در منطقه ای که اویغورهای چینی در آن زندانی هستند فیلمبرداری شد)

بیشتر بخوانید:  در محاصره: جاش هاولی ، سناتور جمهوری خواه ، لایحه ای را برای افزایش سطح افسران پلیس در میان فراخوان های متوقف کردن بودجه پلیس معرفی می کند

در این نامه آمده است که Iger باید آماده بحث و گفتگو باشد که چرا این شرکت قبلاً تهدید به تحریم فیلمبرداری در جورجیا به دلیل قوانین حامی زندگی در حالی که ادامه تیراندازی در چین را داشت ، تصمیمی که نمایندگان جورجیا به دلیل اختصاص دادن دیزنی به سخنان خود به دیلی کالر ، از آن انتقاد کردند. . (مرتبط: اختصاصی: خشمگین از قانون سقط جنین علیه قانون سقط جنین ، نمایندگان در جورجیا دیزنی نشستند تا از واحد چینی مسئول اردوگاه های کار اجباری تشکر کنند)

بیشتر بخوانید:  برلوسکونی ظاهر شد: نخست وزیر سابق پس از COVID بیمارستان را ترک کرد

اگر در سال 2019 پیشنهاد کرد که این شرکت ممکن است مجبور شود روابط خود را با جورجیا پس از تصویب قانون ضد سقط جنین توسط گرجستان قطع کند. ایگر در ماه مه 2019 به رویترز گفت كه پس از امضای قانون ممنوعیت سقط جنین پس از آنكه پزشك می تواند ضربان قلب جنین را تشخیص دهد ، انجام تجارت در گرجستان “بسیار دشوار” خواهد بود.

بیشتر بخوانید:  زنی که مشکوک به داشتن نامه ای در Ricin است که برای ترامپ ارسال شده با اسلحه دستگیر شد

دیزنی هنوز در مورد تصمیم خود مبنی بر تشکر از یک آژانس امنیتی دولتی در سین کیانگ توضیحی نداده است.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جان جیمز رقیب جمهوریخواه سنا: امی بارت “بسیار واجد شرایط”

فلنت ، میشیگان – جان جیمز جمهوری خواه روز شنبه درباره احساس وی درباره انتخاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *