Home / جدید ترین های دنیا / اختصاصی: پنس در پاسخ به این س askedال که آیا تغییری در واکنش آمریکا به COVID تغییر می کند ، گفت آمریکایی ها باید “افتخار” کنند.

اختصاصی: پنس در پاسخ به این س askedال که آیا تغییری در واکنش آمریکا به COVID تغییر می کند ، گفت آمریکایی ها باید “افتخار” کنند.

این بخشی از چهار قسمت مصاحبه اختصاصی The Daily Caller با مایک پنس است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس روز پنجشنبه در مصاحبه اختصاصی با The Daily Caller در مورد پاسخ ایالات متحده به ویروس کرونا ویروس گفت که به تلاش های دولت افتخار می کند.

اظهارات پنس یک روز پس از طوفان رسانه ای منتشر شد که توسط اظهارات دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا به باب وودوارد ، ستون نویس واشنگتن پست ، که او را به دلیل کم اهمیت جلوه دادن COVID-19 پذیرفت ، دامن زد. پنس استدلال می کند که اقدام ترامپ درباره ممنوعیت سفر از چین و بعداً اروپا و همچنین همکاری وی با بخش خصوصی باعث نجات جان افراد شده است.

بیشتر بخوانید:  دونالد ترامپ هشدار داد جو بایدن مینه سوتا را به "اردوگاه پناهندگان" تبدیل خواهد کرد

“با دانستن آنچه اکنون می دانیم ، اگر کاری وجود داشت که می توانستید متفاوت انجام دهید ، چه اتفاقی می افتاد؟” از کریستین داتوک ، رئیس ارشد خبرنگار کاخ سفید سال شد. (مرتبط: اختصاصی: نظرات مایک پنس در مورد جو بایدن ، مرد ، نه سیاستمدار)

پنس گفت: “من فکر می کنم در آینده زمان برای آن وجود خواهد داشت.” “من واقعاً فکر می کنم رهبری رئیس جمهور و فداکاری باورنکردنی در سراسر دولت فدرال که در کارگروه ویروس کرونا ویروس کاخ سفید دیده ام و کمتر از مشارکتی که با بیشتر فرمانداران سراسر کشور داشته ایم ، با پاسخ دهندگان ، پزشکان ، پرستاران و کارکنان مراقبت های بهداشتی ، این چیزی است که من فکر می کنم مردم آمریکا می توانند به نحوه پاسخگویی در این کشور افتخار کنند. “

واشنگتن ، دی سی – 26 ژوئن: مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ، پس از سخنرانی توجیهی گروه ویژه ویروس کرونا در کاخ سفید در وزارت بهداشت و خدمات انسانی در 26 ژوئن 2020 در واشنگتن دی سی ، سخنرانی کرد. موارد بیماری ویروس کرونا (COVID-19) در ایالات جنوبی و غربی در حال افزایش است و شرکت ها را مجبور به بسته ماندن می کند. (عکس از جوشوا رابرتز / گتی ایماژ)

وی افزود: “من نمی توانم به هر آنچه در طول راه انجام دادم افتخار كنم.” در حالی که ما برای از دست دادن بیش از 190،000 نفر از هموطنان خود سوگواریم. شک ندارم که رئیس جمهور این اقدام را با چین در اوایل انجام نداد. اگر ما بسیج ملی را که ایستادیم متوقف نکردیم و مردم آمریکا را در ماه مارس فراخواندیم که سرعت را کاهش دهند ، منحنی را صاف کنند و فداکاری هایی را که برای مقابله با این لحظه لازم بود ، انجام دهند ، صدها هزار یا میلیون ها زندگی آمریکایی به معنای واقعی کلمه از دست خواهد رفت. “

بیشتر بخوانید:  سقوط سمیت ترامپ و پلوسی و آلوده کردن کپیتول هیل

پنس همچنین با تماس گیرنده در مورد بازگشت نهایی حزب جمهوری خواه به ریشه های خود در مسئولیت مالی صحبت كرد و پنس گفت كه نگرانی های مالی باید تا پس از شیوع ویروس كرونا صبر كند. (مربوط: (اختصاصی: مایک پنس کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2024 را رد نمی کند)

اظهارات پنس ساعاتی پس از آن صورت گرفت که دموکرات های سنا خواست رهبر میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا را برای معرفی یک لایحه پر هزینه ویروس کرونا از طریق کنگره خنثی کردند. پنس می گوید او و پرزیدنت ترامپ قصد دارند پس از حل بحران کنونی و بازیابی مجدد کنترل جمهوری خواه بر کنگره ، به محافظه کاری مالی بازگردند.

بیشتر بخوانید:  گروه: تیراندازی پلیس به یک پسر یوتا ، شکاف های روانی را نشان می دهد

پنس گفت: “پرزیدنت ترامپ روشن کرد که ما معتقدیم ارائه حمایت مستقیم اضافی از خانواده ها ، ارائه حمایت اضافی و گسترش نوع برنامه هایی که باعث نجات بیش از 50 میلیون شغل در سراسر کشور شده است و سایر کمک ها ، کاملاً ضروری است تا اقتصاد را به عقب برسانیم.” .

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

دونالد ترامپ جونیور در مورد مالیات پدر: “مردم نمی فهمند چه کاری وارد تجارت می شود”

دونالد ترامپ جونیور روز دوشنبه گفت که پس از انتشار نیویورک تایمز داستانی که روز …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *