Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / اختصاصی: مایک پنس کاندیداتوری برای ریاست جمهوری در سال 2024 را رد نمی کند

اختصاصی: مایک پنس کاندیداتوری برای ریاست جمهوری در سال 2024 را رد نمی کند

این بخشی از چهار قسمت مصاحبه اختصاصی The Daily Caller با مایک پنس است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس روز پنجشنبه برای مصاحبه اختصاصی با روزنامه دیلی کالر نشست ، زیرا احتمال کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2024 را رد نکرد.

تماس گیرنده در سفر روز پنجشنبه خود با پنس صحبت کرد تا با دانش آموزان و دانشجویان در انستیتوی نظامی ویرجینیا صحبت کند. پنس در پاسخ به اینكه آیا پس از ترك دونالد ترامپ ، رئیس جمهور در سال 2020 یا 2024 ، قصد رهبری حزب جمهوری خواه را دارد یا خیر ، گفت كه اطمینان دارد ترامپ در ماه نوامبر پیروز شد اما به دور زدن انتخابات فکر نکرده است. (اختصاصی: این همان چیزی است که مایک پنس درباره جو بایدن ، مرد ، نه سیاستمدار فکر می کند)

بیشتر بخوانید:  قانون جدید کالیفرنیا اعتبار مالیاتی مهاجران را گسترش می دهد

“من به چیزی فراتر از انتخابات 2020 فکر نکرده ام ، زیرا معتقدم این انتخابات برای زندگی یک ملت بسیار مهم است.” پنس گفت ، “من فکر می کنم این می تواند یکی از مهمترین انتخابات در تاریخ طولانی و مکتوب ایالات متحده باشد ، زیرا ما واقعاً تصمیم می گیریم که کدام راه را انتخاب کنیم.”

“با پیروزی در سال 2020 ، ما این فرصت را داریم که ملت خود را در مسیری که پرزیدنت ترامپ در سال 2016 برای ما تعیین کرده است ادامه دهیم ، بنابراین تمام انرژی من ، تمام تمرکز من به این امکان اختصاص دارد و ما به آینده اجازه خواهیم داد که خود مراقبت کند.” (مرتبط: نیکی هیلی توسط حزب جمهوری خواه شهرستان دالاس به عنوان GOP ‘Frontrunner’ به عنوان GOP 2024 ارتقا یافت)

(از سمت چپ) دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، مایک پنس معاون رئیس جمهور و پیتر ناوارو ، رئیس سیاست تجارت و تولید آمریکا ، در جلسات توجیهی روزانه ویروس کرونا ، COVID-19 ، در اتاق توجیهی کاخ سفید Brady در تاریخ 2 آوریل 2020 ، در واشنگتن دی سی نگاهی بیندازند. (عکس از MANDEL NGAN / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

مفسران در سراسر طیف سیاسی حدس می زنند چه کسی رهبری جمهوری خواهان را پس از ترامپ به دست خواهد گرفت و آیا وی مسیر پوپولیستی کنونی خود را حفظ خواهد کرد یا به گرایش های سنتی محافظه کارانه روی خواهد آورد.

بیشتر بخوانید:  گروه های ساحلی برای سرشماری کل ایالات متحده در می سی سی پی می جنگند

پنس یکی از چندین جمهوری خواه برجسته ای است که تصور می شود مسابقه 2024 در نظر گرفته شده است ، از جمله سناتور نبراسکا ، بن سیسی ، فرماندار سابق کارولینای جنوبی ، نیکی هیلی ، جاش هاولی سناتور میسوری و دونالد ترامپ جونیور.

پنس به تماس گیرنده گفت که بحران ویروس کرونا در کشور باید بر مسئولیت مالی اولویت داشته باشد.

بیشتر بخوانید:  دونالد ترامپ که از مرگ روت بدر گینسبورگ بی خبر است ، تد کروز را به دیوان عالی کشور معرفی می کند

پنس گفت: “پرزیدنت ترامپ صریحاً اظهار داشت: ما بر این باوریم كه حمایت مستقیم مستقیم اضافی از خانواده ها ، حمایت و پشتیبانی اضافی برای نوع برنامه هایی كه در واقع بیش از 50 میلیون شغل ایجاد كرده اند … برای احیای اقتصاد ما كاملاً ضروری است.” “با این حال ، هنگامی که در این دوره همه گیر جهانی در دوره دوم دولت این رئیس جمهور راه خود را پیدا کنیم ، آستین های خود را بالا خواهیم زد. و ببینید ، می دانید ، مسئولیت مالی را به بودجه فدرال بازگردانید.”

پنس همچنین اظهار داشت كه شركای مایل در Capitol Hill برای هرگونه تلاش برای كاهش هزینه ها ضروری است ، كه وی در میان دموكراتها در مجلس پیدا نكرده است.

بیشتر بخوانید:  معترضین در اعتراض ضد پلیس شهر نیویورک ، ICE دستگیر شدند

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

مارک شورت ، دستیار پنس: انتخاب اسکاتوس توسط ترامپ ممکن است قبل از انتخابات رای بیاورد

مارک شورت ، معاون رئیس ستاد ریاست جمهوری مایک پنس روز یکشنبه گفت که سنا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *