Home / جدید ترین های دنیا / اختصاصی: مایک پنس می گوید مسئولیت مالی باید تا بعد از ویروس کرونا ادامه داشته باشد

اختصاصی: مایک پنس می گوید مسئولیت مالی باید تا بعد از ویروس کرونا ادامه داشته باشد

این بخشی از چهار قسمت مصاحبه اختصاصی The Daily Caller با مایک پنس است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس روز پنجشنبه در مصاحبه اختصاصی با The Daily Caller در مورد تعهد جمهوری خواهان به محافظه کاری مالی بحث کرد و گفت: کاهش ویروس کرونا باید در درجه اول باشد.

اظهارات پنس ساعاتی پس از آن صورت گرفت که دموکرات های سنا خواست رهبر میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا را برای معرفی یک لایحه پر هزینه ویروس کرونا از طریق کنگره خنثی کردند. پنس می گوید او و پرزیدنت ترامپ قصد دارند با حل بحران فعلی به محافظه کاری مالی بازگردند.

بیشتر بخوانید:  اندرو گیلوم می گوید پس از رسوایی ساحل میامی با اسکورت مرد دوجنس است

پنس گفت ، پرزیدنت ترامپ روشن کرد که ما معتقدیم حمایت مستقیم اضافی از خانواده ها ، حمایت اضافی و گسترش نوع برنامه هایی که در واقع بیش از 50 میلیون شغل در سراسر کشور ایجاد کرده و سایر کمک ها ، برای دستیابی به اقتصاد ما کاملاً ضروری است. (مربوط: (اختصاصی: مایک پنس کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2024 را رد نمی کند)

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده (راست) قبل از دیدار با مون جه این ، رئیس جمهور کره جنوبی در اتاق کابینه کاخ سفید ، مایک پنس ، معاون رئیس جمهور آمریکا ، 30 ژوئن 2017 در واشنگتن دی سی ، زمزمه می کند. (عکس از BRENDAN SMIALOWSKI / AFP از طریق گتی ایماژ)

با این حال ، هنگامی که در این دوره همه گیر جهانی در دوره دوم ریاست جمهوری راه پیدا کنیم ، آستین های خود را بالا خواهیم زد. و همانطور که می دانید نگاه کنید تا مسئولیت مالی را به بودجه فدرال برگردانید. “

با توجه به اینکه ترامپ قبلاً برنامه هایی را برای لایحه زیرساخت های میلیاردی اعلام کرده است ، تماس گیرنده فشار آورد که دولت ترامپ دقیقاً چه برنامه ای برای کاهش در دوره دوم داشت.

بیشتر بخوانید:  Kshama Sawant احضاریه ای را تأیید کرد که توسط قاضی تأیید شده است

پنس پاسخ داد: “من فکر می کنم اولین چیزی که در این تجارت وجود دارد این است که مطمئن شویم در Capitol Hill شرکای تمایلی داریم.” “منظور من این است که شما به اختلاف در دو سال اول ریاست جمهوری ما با اکثریت جمهوری خواه در مجلس و سنا فکر می کنید. ما تقریباً همه کارهایی را که قصد داشتیم انجام دهیم به جز لغو کامل و جایگزینی اوباماکر.”

بیشتر بخوانید:  اکثر آمریکایی ها می گویند برنده انتخابات 3 نوامبر باید صندلی گینسبورگ را پر کند: نظرسنجی

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

آدام: سرپرست امور خارجه کارولینا در این کار معاملات متد را انجام می دهد

چستر ، کارولینای جنوبی (AP) – هیئت منصفه کارولینای جنوبی یک ناظر شهرستان را به …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *