Home / عمومی / اختصاصی: مایکل آوناتی ، وکیل استورمی دانیلز ، رودی جولیانی و مایکل کوهن را افشا می کند

اختصاصی: مایکل آوناتی ، وکیل استورمی دانیلز ، رودی جولیانی و مایکل کوهن را افشا می کند

مایکل آوناتی ، وکیل زبان نقره ای که ناگهان به مرکز زنجیره استورمی دانیلز تبدیل شده است ، در دفاع از منافع مشتری خود – به ویژه در برابر حملات جنسی اخیر – بسیار صریح و صریح صحبت کرده است.

او سریعاً توصیف کرد که شهردار سابق شهر نیویورک رودی جولیانی را “خوک” توصیف کرد پس از آنکه وکیل شخصی جدید رئیس جمهور ادعاهای وی مبنی بر عدم شهرت دانیلز را رد کرد. اگر بخواهید بدن خود را به پول بفروشید ، این کار را نمی کردید “دارای” شهرت “بود.

ستاره فیلم بزرگسالان ادعا می کند ، مایکل کوهن ، وکیل دونالد ترامپ ، در ماه اکتبر سال 2016 ، یک ماه قبل از انتخاب ترامپ به عنوان رئیس جمهور ، 130 هزار دلار به او بخاطر سکوت در مورد رابطه با ستاره فیلم “تازه کار” در یک مراسم در دریاچه تاهو ، یک دهه پیش پرداخت کرد.

سالون با Avenatti در مورد جنسیت گرایی علیه مشتری خود صحبت کرد ، از جمله.

به هر حال ، استورمی دانیلز چگونه از بین همه اینها عبور می کند؟ منظورم این است که تصور می کنم طاقت فرسا باشد. آیا با اطمینان از پس آن برمی آیید؟ مانند ، نقش آن را در آشفتگی سیاسی فعلی چگونه می بینید؟

او خیلی خوب با آن برخورد می کند. خیلی قویه او از مقاومت و سرسختی باورنکردنی برخوردار است و من تحت تأثیر نحوه کار او قرار نگرفتم. تعدادی از نگرانی های امنیتی هنوز در حال ظهور است ، اما صرف نظر از آنها ، آنها هیچ ضعفی از خود نشان نداده اند و 100٪ متعهد هستند که این مشکلات را تا انتها ببینند.

بیشتر بخوانید:  گفته می شود که کیفرخواست مایکل کوهن قریب الوقوع است زیرا مقام ترامپ در حال بررسی همکاری با دادستان است

وقتی می گویید تعدادی از نگرانی های امنیتی وجود دارد ، از جمله نگرانی هایی که همچنان بوجود می آیند ، آیا هیچ یک از آنها از طرف ترامپ یا متحدان سیاسی او بوده است؟

وقتی می گویید متحدان سیاسی ، این اصطلاح بسیار گسترده ای است ، اما من فکر نمی کنم افرادی که تهدید به مرگ من و مشتری های من و خانواده های ما می کنند قطعاً طرفدار دموکرات ها هستند. من فکر می کنم آنها قطعاً از رئیس جمهور ، حزب جمهوری خواه و راست افراطی حمایت می کنند. با این حال ، هیچ نشانه ای از اینکه هر یک از آنها رابطه مستقیم با رئیس جمهور دارند ، وجود ندارد.

اکنون می خواهم به نکته ای برسم که در این باره جالب توجه است ، که اهمیت تاریخی این شرایط است. چه نوع نقشی . . در نهایت آیا شما امیدوارید که از نظر ریاست جمهوری و پاسخگویی دونالد ترامپ ، به ویژه برای کاری که با مشتری شما انجام داد ، بازی کند؟

نه ، امیدوارم تاریخ به نظر مشتری های من و این مسئله مثبت باشد. امید است که تاریخ وی را فردی با شهامت ، قدرت و انگیزه باورنکردنی برای انجام کارهای درست در زمان مناسب ببیند. او یکی از معدود افرادی بود که جرات و جسارت برای مقابله با این رئیس جمهور را داشت که بسیاری را ترور ، وحشت و تهدید کرده بود.

بیشتر بخوانید:  ترامپ ویدئویی از بایدن جعلی را که در حین عذرخواهی خود بایدن واقعی را خراب می کند ، منتشر کرد

در مورد نقش شما چطور؟ منظورم این است که شما فقط وکیل او نیستید ، بلکه کسی هستید که با قدرتمندترین مرد جهان سر و کار دارید. باید تصور کنم که شما وقت داشتید که راحت باشید و فکر کنید 20 ، 30 ، 40 سال بعد ، مردم چگونه کار من را به خاطر می آورند؟ چه احساسی داری؟ چه نوع ایده هایی دارید؟

شاید خیلی ها این جواب را باور نکنند ، اما صد در صد حقیقت است. من فقط وقتی این را می گویم صادق هستم ، واقعاً آن لحظه را نداشته ام كه ​​بنشینم و فكر كنم كه تاریخ وقتی همه اینها را می گوید و می گوید چگونه قضاوت خواهد كرد. من صادقانه سعی می کنم این را یکبار در یک زمان ، یک ساعت در یک زمان مصرف کنم. قطعات متحرک زیادی برای این کار وجود دارد. این یک حرکت پویای سریع ، فوق العاده سریع و سریع است. فشار زیاد ، سهام زیاد ، من وقت ندارم که بنشینم و فکر کنم چگونه برای این تاریخ بنویسم. ممکن است در پایان با نوشتن این تاریخ نوبت من باشد. من این را می گویم ، همه آنچه نوشته شده است ، امیدوارم مثبت باشد و امیدوارم نشان دهنده این باشد که من کار بزرگی برای مشتری خود انجام داده ام.

دوست دارم به چیزی که گفتم بروم [recently]، که اگرچه پاسخی به چیزی در چرخه اخبار فوری بود ، اما فکر می کنم اهمیت گسترده تر و عمیق تری دارد. وقتی رودی جولیانی گفت ، و من قصد دارم از او نقل قول کنم ، “اگر شما بدن خود را به پول می فروختید ، شهرت خوبی نخواهد داشت” ، من از او به عنوان “یک خوک مطلق” یاد کردم. اکنون مشخصاً بخشی از دلیلی که شما می گویید این است که او به مشتری شما حمله کرده است و شما به همین دلیل حق داشتید چنین کاری کنید. منظورم این است که یک جریان زن ستیزی وجود دارد. من فکر می کردم که آیا شما علاقه مندید که برخی از دلایل توهین آمیز بودن این جمله را باز کنید؟

بیشتر بخوانید:  ترامپ مباهات می کند که لاتین ها از او حمایت می کنند ... اما نادیده می گیرد که آنها هنوز علیه او رای می دهند

چرا ما حتی در مورد آن به عنوان زیرمجموعه زن ستیزی صحبت می کنیم؟ من فکر می کنم جلو زن و مرکز زن ستیزی است. من فکر می کنم آقای ترامپ و آقای جولیانی این عقاید را دارند و من فکر می کنم که آنها نفرت انگیز هستند. من فکر می کنم ، در نهایت ، زنان در آمریکا آنها را وادار به پرداخت پول می کنند. حداقل در سال 2018 یا 2020 باشد ، قطعاً امیدوارم چنین باشد. فکر می کنم باید هزینه بسیار بالایی پرداخت شود.

آیا اکنون فکر می کنید که مردم به طور کلی به دلیل کاری که دانیلز برای امرار معاش می کند ، متفاوت به این شرایط نگاه می کردند؟ اگر او فقط یک مدل ، بازیگر ، پیشخدمت یا حرفه دیگری بود ، فکر می کنید مردم نسبت به حال حاضر دلسوز و درک کنند؟

بیشتر بخوانید:  میچ مک کانل پس از صدور رای دیوان عالی کشور در مورد تضعیف اتحادیه های صنفی عمومی را مقصر می داند

من فکر می کنم افرادی که از او حمایت نمی کنند ، صرف نظر از حرفه او ، از او حمایت نمی کنند. من می گویم که من از میزان حمایتی که از زنان در سراسر این کشور دریافت کرده ام ، به طرز شگفت انگیزی متعجب و دلگرم شدم. من از این واقعیت بسیار خوشحال شدم که بسیاری از زنان فراتر از آنچه که برای گذران زندگی خود انجام می دهد نگاه می کنند. وقتی نوبت به قضاوت درباره اعتبار او می رسد ، تازه کردن و دلگرم کننده بودن آن امیدوارم که ادامه یابد.

فکر می کنی هست [Trump] ترس؟ به نظر شما باید باشه؟ آیا می خواهید کمی در مورد آن توضیح دهید؟

شکی نیست که او می داند مشتری من حقیقت را می گوید زیرا او در آنجا بود و این اتفاق افتاد. من فکر می کنم 80 درصد آمریکایی ها مصاحبه “60 دقیقه” را دیدند و بیرون رفتند و به مشتریانم اعتقاد داشتند. من افراد سمت راست را می شناسم که از حامیان جدی رئیس جمهور هستند و حتی برای من اظهار نظر می کنند که وی چقدر معتبر است. چقدر آنها به گفته های او ایمان آوردند. به نظر من هیچ سوالی وجود ندارد. او در آن مصاحبه حقیقت را می گفت.

آقای ترامپ این را می داند و من فکر می کنم بانوی اول این را می داند. من فکر می کنم آقای جولیانی این را می داند. آنها دقیقاً می دانند که در اینجا چه اتفاقی افتاده است. من فکر می کنم آقای ترامپ همچنین می داند که وی در پوشش این پرداخت 130،000 دلار نقش داشته است. نصب کننده اشتباهی را برای مقابله با آن انتخاب کنید. او مردی را در مایکل کوهن انتخاب کرد که چندان سخت نیست و او یک جنون است.

بیشتر بخوانید:  شان هانیتی در واقع دموکرات ها را مسئول تیراندازی در OJ می داند

مایکل کوهن ، متاسفم ، لازم نبود از این موضوع بخندم ، اما اینگونه بود. . . فکر می کنید مایکل کوهن را حرفه ای خود برابر نمی دانید؟

به سختی و نه [would] من او را سقراط زمانه خود می دانم.

حتی ارسطو هم نیست؟ نمی رفتی دنبال ارسطو؟

من به سقراط ، ارسطو یا افلاطون نمی رفتم.

خوب ، او همه فیلسوفان مهم یونان را از دست داد. در واقع دوست دارم به چیز دیگری در مورد رابطه جنسی برگردم.

از زمان وقوع این رابطه عاشقانه در طول ازدواج سوم و فعلی او ، افراد زیادی در مورد ملانیا و احساس او صحبت کرده اند. از زمان انتشار داستان در واقع از نظر عمومی بسیار پایین تر است. آیا با توجه به اینکه فریب خورده و تحقیر شده است ، احساس می کنید او کسی است که مردم باید در آن زمان با دلسوزی تماشا کنند؟

من قطعاً با بانوی اول همدردی زیادی دارم. فکر می کنم دیگران باید با او همدردی کنند. از همه نشانه ها ، او زن خوبی است. فکر نمی کنم او درگیر هیچ یک از اینها باشد.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

“ما آمریکا هستیم ، b * tch!” طبق گفته یک مقام ارشد کاخ سفید ، این دکترین ترامپ است

هنگامی که در مورد توضیح مختصری از دکترین سیاست خارجی رئیس جمهور دونالد ترامپ س …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *