Home / جدید ترین های دنیا / اختصاصی: قانونگذاران جمهوری خواه از وزارت دادگستری خواستار اقدامات قانونی علیه نتفلیکس به دلیل رابطه جنسی کودک شده اند

اختصاصی: قانونگذاران جمهوری خواه از وزارت دادگستری خواستار اقدامات قانونی علیه نتفلیکس به دلیل رابطه جنسی کودک شده اند

سناتور جمهوری خواه تام كاتن از آرکانزاس و جیم بنكس نماینده ایندیانا از وزارت دادگستری خواسته اند كه در بیانیه ای اختصاصی به دیلی كالر علیه Netflix به دلیل انتشار فیلم “Cyers” طرح دعوی كند.

این فیلم حول محور ایمی 11 ساله است که در مدرسه به گروه دیگر به نام “دختران زیبا” به سایر رقاصان زیر سن قانونی ملحق می شود و به سرعت آگاهی از زنانه بودن را افزایش می دهد – مطابق فیلم مادر و ارزش های او را ناراحت می کند. توضیحات در IMDB.

بیشتر بخوانید:  تد کروز: برای طرح دعوی در مورد مسائل انتخابات ، ما به یک SCOTUS کامل نیاز داریم

تماشا کردن:

Cotton در بیانیه ای به Caller گفت: “هیچ بهانه ای برای جنسی شدن کودکان وجود ندارد و تصمیم نتفلیکس برای تبلیغ” Cyers “در بهترین حالت ناپسند و در بدترین حالت جرمی جدی است.” “من از وزارت دادگستری می خواهم که علیه Netflix به دلیل نقشی که در ورود پورنوگرافی کودکان به خانه های آمریکایی دارد ، اقدامی انجام دهد.”

بیشتر بخوانید:  بررسی واقعیت: آیا دونالد ترامپ در توییتی با تامی داکورث تماس گرفت؟

نماینده کنگره بانک های ایندیانا با هموطنان جمهوری خواه خود موافقت کرد و افزود که وزارت دادگستری باید اتهامات خود را علیه توزیع پخش “پورنوگرافی کودکان” تنظیم کند. (مرتبط: Netflix در مورد رقصیدن بچه ها و … “این از آن چیزی که تصور می کنید بدتر است”)

“من به عنوان پدر دختران جوان ، این موضوع را ناراحت کننده می دانم. این فیلم نه تنها در مورد کودکان شیطانی است ، بلکه همچنین دختران جوان را ترغیب می کند تا خواسته های والدین خود را به چالش بکشند و پورنوگرافی خود را با غریبه ها به اشتراک بگذارند.” “فرهنگ ما طی سالهای اخیر با درک قدرت تلویزیون ، فیلم و مجله برای تأثیرگذاری بر دختران جوان ، مسیری طولانی را طی کرده است.”

بیشتر بخوانید:  درون کمربند: شورش ها بر ترجیح رای دهندگان تأثیر می گذارند

“درسی که در این فیلم آموخته شده همان درسی نیست که من می خواهم دخترانم بیاموزند.” بانك ادامه داد: “وزارت دادگستری باید آماده شود كه علیه Netflix برای توزیع پورنوگرافی كودكان اتهاماتی را مطرح كند.” (مرتبط: “فیلم آموزش بازاریابی و اغواگری کودکان و نوجوانان”: طرفداران کودکان محکومیت “Cactions” نتفلیکس را نشان می دهند)

به گفته DCNF ، سخنگوی Netflix روز پنجشنبه از “Cyers” به عنوان “نظر اجتماعی” برنده جایزه دفاع کرد ، “Cyers یک نظر اجتماعی علیه جنسی شدن کودکان خردسال است. این یک فیلم برنده جایزه و یک داستان قدرتمند در مورد فشار دختران جوان است” رسانه های اجتماعی و جامعه به طور کلی – هرکسی که به این مسائل مهم اهمیت می دهد را به تماشای فیلم تشویق می کنیم. “

بیشتر بخوانید:  بگذارید این لحظه شما را رادیکال کند: اوکاسیو-کورتز پس از مرگ روت بدر گینسبورگ پیامی را به دموکرات ها می فرستدمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

لابی گراها میت رامنی می گویند که مدعیان دموکرات می توانند در دولت جو بایدن باشند

یک سوپرمارکت در لابی واشنگتن به مشتریان می گوید که خود را برای محاکمه دولت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *