Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / اختصاصی: سناتورهای جمهوری خواه می گویند شورش ها به پیروزی ترامپ در انتخابات کمک می کند

اختصاصی: سناتورهای جمهوری خواه می گویند شورش ها به پیروزی ترامپ در انتخابات کمک می کند

سناتورهای جمهوری خواه گفتند که آنها اعتقاد دارند شورش و غارت سراسری دموکرات ها را از جو بایدن ، نامزد ریاست جمهوری سال 2020 دور کرده و به سمت رئیس جمهور دونالد ترامپ سوق می دهد.

روزنامه دیلی کالر با چند سناتور جمهوری خواه در مورد ناآرامی های جاری در سرتاسر کشور صحبت کرد و از آنها پرسید که چگونه معتقدند این امر از نظر سیاسی بر ترامپ و بایدن تأثیر می گذارد. هر سناتوری که با وی تماس گرفته گفت که آنها معتقدند این شورش ها دموکرات ها را از بایدن دور کرده و به پیروزی ترامپ در ماه نوامبر کمک می کند.

سن کروز سناتور جمهوری خواه از تگزاس به دیلی کالر گفت: “مردم آمریکا متوجه نشده اند که ماه هاست ، دموکرات های منتخب در سراسر کشور چشم خود را از خشونت در شهرهای خود بسته اند.” “اگر این یک انتخابات مبتنی بر ایده ها باشد – بر اساس تناقض بین حاکمیت قانون و قانون اساسی ، یا شورش ها ، هرج و مرج و خشونت در خیابان ها ، جمهوری خواهان پیروز می شوند – و به همین دلیل دموکرات ها تمام تلاش خود را می کنند تا این یک جنگ شخصیت ها باشد.”

دیوید پوردو ، سناتور جمهوری خواه از جورجیا ، به چگونگی تبدیل شدن اعتراضات مسالمت آمیز به شورش های خشونت آمیز اشاره کرد و همچنین گفت که تحت کنترل دموکرات ها ، شهرها همچنان شاهد خشونت و آشوب بیشتری خواهند بود. پوردو ، که برای انتخابات مجدد در ماه نوامبر کاندیدا می شد ، همچنین از جان اوسوف ، مخالف دموکرات خود انتقاد کرد و گفت که او در حال بررسی خواستار حذف بودجه پلیس است.

بیشتر بخوانید:  اختصاصی: قانونگذاران جمهوری خواه از وزارت دادگستری خواستار اقدامات قانونی علیه نتفلیکس به دلیل رابطه جنسی کودک شده اند

“در ماه های اخیر ، ما دیده ایم که همزنان بیرونی اعتراضات مسالمت آمیز ، خیرخواهانه را ربوده و آنها را به شورش های خطرناک تبدیل می کنند. این آشوب خشونت آمیز کاملاً غیرقابل قبول است ، اما مانع متعهد شدن دموکرات ها برای حذف بودجه پلیس در زمانی که به شدت به آن نیاز دارد ، نیست. مخالفان من جان اوسف گفتند بودجه پلیس این باید “در معرض خطر” باشد. اگر می خواهید ببینید که آمریکا در زمان جو بایدن چگونه خواهد بود ، به شهرهای بزرگی نگاه کنید که توسط دموکرات ها مانند شیکاگو ، مینیاپولیس و پورتلند اداره می شوند. در نوامبر آینده ، توقف بودجه پلیس در صندوق های رای خواهد بود. پوردو به روزنامه دیلی کالر گفت: “دموکرات ها ثابت کرده اند که آنها برنامه های سوسیالیستی رادیکال خود را نسبت به راه حل های واقعی ارزشمند می دانند.” “انتخاب رأی دهندگان نمی تواند روشن تر باشد.”

سناتور تام كاتن ، یك جمهوری خواه از آرکانزاس ، در جریان جلسه كمیته اطلاعات سنا از نماینده جان راتكلیف ، یك جمهوری خواه از تگزاس ، در كپیتول هیل در واشنگتن دی سی ، در تاریخ 5 مه 2020 ، صحبت می کند (عکس از اندرو هارنیک / پل / خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ)

سناتور جمهوری خواه تام كاتن از آرکانزاس به دیلی كالر گفت كه آشوبگران طرفداران بایدن هستند و گفت ترامپ تنها نامزدی است كه می تواند جلوی آنها را بگیرد. (مرتبط: اختصاصی: این همان چیزی است که انتظار می رود تام Cotton در سخنرانی RNC خود در مورد آن صحبت کند)

بیشتر بخوانید:  دادستان کل بیل بار به مرگ قاضی دادگاه عالی روت بدر گینسبورگ پاسخ می دهد

“شورشیان در حال گسترش هرج و مرج در شهرهای سراسر کشور هستند و زندگی مردم را به خطر می اندازند. پرزیدنت ترامپ تنها نامزد آماده ایستادگی در برابر این شورش ها و اقدام برای جلوگیری از آنها است.” Cotton گفت: “جو بایدن نمی تواند موضع محکمی داشته باشد زیرا این آشوبگران طرفداران او هستند.”

در همین حال ، شورش ها در سراسر کشور ادامه یافت ، چیزی که سناتور جمهوری خواه کلی لوفلر به دیلی کالر گفت که باید پایان آن وجود داشته باشد. (مرتبط: اختصاصی: خشمگین از قانون سقط جنین در برابر قانون سقط جنین ، نمایندگان در جورجیا دیسنی نشستند تا از واحد چینی مسئول اردوگاه های کار اجباری تشکر کنند)

بیشتر بخوانید:  بایدن در سال 2016: تأیید SCOTUS می تواند "چند ماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری" در صورت مشارکت سنا در انتخاب انجام شود

“برای ماهها ، دموکراتها چشم خود را بر روی جمعیت خشونت آمیز که شهرهای ما را ویران کردند ، بستند – اجازه دادند تا کسب و کار ما بسوزد ، مجسمه های ما را بیندازند و خانواده های ما به نام عدالت اجتماعی از زندگی خود بترسند. مارک تجاری آنارشیک آنها جایی در این کشور نداشت – به همین دلیل من منجر به لغو سنا شدم لوفلر گفت ، بودجه ای برای شهرهایی كه پلیس را خالی می كنند ، مجازات های كیفری را برای آشوبگران و سارقان افزایش می دهد و مهمتر از همه – از افسران اجرای قانون ما در همه جا حمایت می كند.

لوفلر گفت: “مبارزه برای امنیت و امنیت رئیس جمهور ترامپ را کاملا در سمت راست تاریخ قرار می دهد – و من افتخار می کنم که برای برقراری نظم و قانون در کشور ما با او شریک هستم.”

سناتور استیو داینز (R-MT) در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی درباره اصلاحات پیشنهادی قانون نظارت بر اطلاعات خارجی در ساختمان دفتر سنا در راسل در تپه کپیتول در 16 ژانویه 2018 در واشنگتن دی سی صحبت می کند. (عکس از چیپ سامودویلا / گتی ایماژ)

استیو داینز ، سناتور جمهوری خواه از مونتانا ، که امسال نیز علیه استیو بولاک ، فرماندار دموکرات انتخاب خواهد شد ، به دیلی کالر گفت که بایدن و پولاک هم سوسیالیسم را به آمریکا وارد خواهند کرد.

بیشتر بخوانید:  معترضان تایلندی بیلبورد نمادی از دموکراسی را دوباره نصب می کنند

داینز گفت: “اوباش لیبرال تاریخ ما را نابود می کنند ، پرچم های ما را می سوزانند و آمریکا را به کشوری سوسیالیستی تبدیل می کنند. رای دهندگان در سراسر مونتانا و این ملت در ماه نوامبر یک انتخاب کاملاً واضح دارند که انتخاب بین سوسیالیسم و ​​آزادی است. آمریکا ، جو بایدن و استیو بولاک یک کشور سوسیالیستی خواهند بود.” (مرتبط: اختصاصی: سناتور استیو دینز برای انتشار اطلاعیه ای در 11 سپتامبر که نشان از مهر نیروی دریایی است که بن لادن را شلیک کرده است)

دفتر سناتور جمهوری خواه فلوریدا ، ریک اسکات ، گفت که آمریکایی ها خشونت و آشوب های جاری در خیابان ها را نمی پذیرند ، همچنین به توقف بودجه برای جنبش پلیس اشاره کردند.

“مردم آمریکا می خواهند در امان باشند و سناتور اسکات خوشحال است زیرا رئیس جمهور ترامپ در محافظت از خانواده های آمریکایی و اجرای قانون متمرکز است. متأسفانه ، برخی از فرمانداران و شهرداران دموکرات وظایف خود را انجام نمی دهند و اجازه می دهند خشونت و تخریب خیابان های آنها را پر کند.” دفتر اسکات در بیانیه ای به روزنامه دیلی کالر گفت: مردم آمریکا این کار یا تلاش های چپ رادیکال را برای حذف بودجه پلیس قبول نخواهند کرد. ” (مرتبط: جمهوری خواهان مجلس نمایندگان نامه نادلر را خواستار “محکوم کردن افراط گرایی چپ گرایانه”)

بیشتر بخوانید:  ترامپ پس از جنجال بر سر انتخابات ، آنتیفا ، به FBI Wray اعتماد نخواهد کرد

آسوشیتدپرس در اوایل سپتامبر گزارش داد که فقط در کنوشا ، ویسکانسین ، نزدیک به 2 میلیون دلار خسارت به اموال متعلق به شهر وارد شده است. خشونت و تخریب ماهها در خیابانها ادامه داشت.

قانون و نظم پیش شرط عدالت ، صلح و سعادت است. شورش های خشونت آمیز همه اینها را تضعیف می کند و آمریکایی ها هر روز آن را در محل کار خود می بینند. جان اف کندی ، سناتور لوئیزیانا ، به روزنامه دیلی کالر گفت: “من شک دارم آنها قبل از ماه نوامبر فراموش کنند.”

سناتور مارشا بلکبرن (R از تنسی) در طی جلسه استماع در برابر کمیته قضایی سنا ، 10 دسامبر 2019 در Capitol Hill در واشنگتن دی سی صحبت می کند (عکس از الکس وونگ / گتی ایماژ)

مارشا بلکبرن ، سناتور جمهوری خواه تنسی ، با انتقاد شدید از بایدن و رقیب وی ، کامالا هریس ، گفت که حزب آنها توسط چپ رادیکال در اختیار گرفته شده است.

چپ رادیکال از حزب دمکرات پیشی گرفته است. جو بایدن ، کامالا هریس و لیبرال های تندرو که رشته ها را در دست دارند ، پلیس ها را می برند و در خیابان ها هرج و مرج ایجاد می کنند. بلكبرن به دیلی كالر گفت: “مردم آمریكا به دونالد ترامپ اطمینان دارند كه از بلو حمایت می كند و در كنار مقامات اجرای قانون ما قرار می گیرد زیرا این دقیقاً همان كاری است كه وی انجام داده است و این مهم هنگام نزدیك شدن به ماه نوامبر است.

براساس فاکس نیوز ، نظرسنجی های کنونی بایدن از 51٪ -44٪ از ترامپ پیش افتاده است.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

بیل کلینتون: مک کانل برای “ریا ریا” سطحی برای کرسی گینسبورگ فشار می آورد

رئیس جمهور پیشین بیل کلینتون روز یکشنبه رئیس جمهور ترامپ و رهبر اکثریت سنا ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *