Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / اختصاصی: این همان چیزی است که مایک پنس درباره جو بایدن ، مرد ، نه سیاستمدار ، فکر می کند

اختصاصی: این همان چیزی است که مایک پنس درباره جو بایدن ، مرد ، نه سیاستمدار ، فکر می کند

این بخشی از چهار قسمت مصاحبه اختصاصی The Daily Caller با مایک پنس است.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن همان بایدنی نیست که در کنگره با او کار کرده است ، در مصاحبه اختصاصی با دیلی کالر روز پنجشنبه.

پنس در دوران حضورش در كنگره و هنگام خدمت به عنوان بايدن در كنگره اينديانا با او كار كرد و به تماس گيرنده گفت كه مي داند اختلاف نظرات عمده اي دارند ، اما او فكر كرد كه جاي كار براي همكاري وجود دارد. وی گفت ، اکنون ، بایدن به “اسب تروا” چپ رادیکال تبدیل شده است.

بیشتر بخوانید:  تد کروز: برای طرح دعوی در مورد مسائل انتخابات ، ما به یک SCOTUS کامل نیاز داریم

کریستین داتاک ، خبرنگار ارشد کاخ سفید ، پرسید: “هنگامی که با هم در کنگره بودید ، درباره او به عنوان یک مرد ، نه به عنوان یک سیاستمدار ، چه فکر می کردید؟”

پنس با شوخی گفت: “او فکر می کرد من یک مرد شایسته هستم.” “من واقعاً فکر می کنم جو بایدن امروز جو بایدنی نیست که من در زمان حضور در کنگره و فرماندار با او کار کردم. جو بایدن در طول زندگی حرفه ای خود از اصلاحیه هاید حمایت کرده است. منظورم این است که او یک دموکرات بود که از حقوق سقط جنین حمایت می کرد ، اما منظور من این است که او یکی از دموکرات هایی بود که همیشه به اصلاحیه هاید رأی می داد.” . (مرتبط: بایدن به دلیل پایبندی به اصلاحیه هاید با واکنش شدید مواجه شد)

بیشتر بخوانید:  بناساسی خواستار لغو متمم هفدهم است

اصلاحیه هاید بخشی از قانونی است که دلار مالیات فدرال را از بودجه مستقیم روش های سقط جنین منع می کند. بایدن در انتخابات مقدماتی دموکرات های 2020 از حمایت دیرینه خود از این اصلاحیه برگشت.

“امروز فکر می کنم جو بایدن و حزب دموکرات توسط چپ رادیکال پیشی گرفته اند. شما می بینید که در … برنامه وحدت با برنی سندرز. منظورم این است که برنی سندرز در کنوانسیون ملی دموکرات سخنرانی می کند و او خود برنامه آنها را افراطی خواند.”

بیشتر بخوانید:  فعالان بلاروسی از سرکوب های اعتراضی لیست پلیس را تهیه می کنندمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

مارک شورت ، دستیار پنس: انتخاب اسکاتوس توسط ترامپ ممکن است قبل از انتخابات رای بیاورد

مارک شورت ، معاون رئیس ستاد ریاست جمهوری مایک پنس روز یکشنبه گفت که سنا …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *