Home / جدید ترین های دنیا / “آن را به سمت بالا حرکت دهید”: به نظر می رسد بایدن در طی یک رویداد فرضی با AFL-CIO با یک Teleprompton درگیر است

“آن را به سمت بالا حرکت دهید”: به نظر می رسد بایدن در طی یک رویداد فرضی با AFL-CIO با یک Teleprompton درگیر است

جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات ، در یک رویداد فرضی روز دوشنبه با AFL-CIO با کنترل از راه دور دست و پنجه نرم می کند.

بایدن در طی این رویداد مجازی – که توسط NBC News پخش شد – یک سری سال دریافت کرد ، اما پس از یک س aboutال که حدود ده دقیقه از پخش مستقیم آن گذشته بود ، مکث کرد و گفت: “اینجا را دریافت کنید.” (مرتبط: بایدن به پرونده قانون اساسی استناد می کند ، سیاست خود را که خواستار یک مأموریت ملی پوشیده است لغو می کند)

بیشتر بخوانید:  جیم کرامر: نظر دیوانه وار نانسی در مورد پلوسی بسیار احمقانه است

تماشا کردن:

https://www.youtube.com/watch؟v=2OyqVdVN8Gk

ربکا “بکا” ودرین ، عضو اتحادیه محلی 355 ، س herال خود را با گفتن اینکه “درگیر سیاست” در سال 2016 نبود ، شروع کرد ، زیرا واقعاً احساس نمی کرد رای او مهم است.

“این یک تکرار مجدد برای من است ، و احساس می کند که من با مسئولیت های بزرگسالی بزرگ می شوم ، و من در مورد آنچه که در آنجا زندگی می کنم ، جایی که زندگی می کنم ، جایی که پول می گذارم و جایی که Vedrine توضیح می دهد ، نظر دارم:” عشق بگذار – بنابراین این انتخابات برای من همه چیز است. “

بیشتر بخوانید:  مقامات مرزی گزارش کرده اند که 1.4 میلیون دلار متامفتامین در آریزونا دارد

ودرین در ادامه پرسید که دولت بایدن چه کاری انجام خواهد داد تا مطمئن شود بیشتر آمریکایی ها در صورت تمایل فرصت عضویت در اتحادیه را دارند.

بایدن گفت: “آن را اینجا ببر” ، سپس چند ثانیه مکث کرد و قبل از پاسخ دادن به سوال.

وی گفت: “در این کشور معامله ای انجام شده بود.”

بایدن در ادامه گفت که مدیران عامل به جای تقسیم سود با کارگران ، بازخرید سهام خود و دستمزد خود را افزایش می دهند. چندین گزارش در سال 2019 – از جمله از CNBC ، وال استریت ژورنال و حتی واشنگتن پست – حاکی از آن است که حقوق بگیران با دستمزد پایین با سرعت بیشتری نسبت به رئیس خود برای اولین بار در سالهای گذشته افزایش می یابند.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن خطاب به طرفداران ترامپ: او به شما احترام نمی گذارد ، به شما اهمیتی نمی دهد

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

هیئت سانسور فیس بوک زودتر از آنچه انتظار می رفت در آستانه انتخابات راه اندازی شد

یک هیئت نظارت جدید که وظیفه نظارت بر تصمیمات اجرای محتوای فیس بوک را بر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *