Home / زندگی / آنچه در این هفته در مقدماتی دلاور مشاهده خواهید کرد

آنچه در این هفته در مقدماتی دلاور مشاهده خواهید کرد

استراتژیست دیجیتال و نامزد بار اول می گوید که او از چالش اصلی کری هریس در سال 2018 با سناتور دموکرات دلاور تام کارپر الهام گرفت. هریس فقط 35 درصد آرا را به دست آورد ، اما تلاش او به عنوان لغو سنت سیاسی “منتظر نوبت خود” باشید ، که بخشی از “روش دلاور” است.

اسکاران مشعل هریس را به دست می گیرد و امیدوار است که به جمع دموکرات های مترقی مانند الکساندریا اوکاسیو-کورتز در نیویورک و جمال بومن که به ترتیب دموکرات ها را در مجلس نمایندگان در محله های آبی در سال 2018 و اوایل سال جاری شکست دادند ، پیوست.

بیشتر بخوانید:  این گزارش می گوید سیما ورما از CMS از میلیون ها پول م ofدیان سوused استفاده کرده است

Scaran دارای مصوبات مسابقه است ، از جمله از گروه های Brand New Congress ، جنبش طلوع آفتاب ، و 350 Action ، گروه هایی که از سایر رقبای مترقی در سراسر کشور حمایت کرده اند. سکوی تبلیغاتی وی شامل پشتیبانی از مراقبت های بهداشتی جهانی ، سیستم عدالت کیفری از نو تصور شده و معامله جدید سبز است.

در حالی که حزب خانواده های کارگر در اواخر ماه ژوئیه 50 هزار دلار برای خرید یک آگهی دیجیتالی حمایت از ساکران هزینه کرد ، Coons یک مزیت مالی آشکار دارد. طبق افشاگری های FEC ، وی تا 26 آگوست 6 میلیون دلار برای 324000 دلار برای ساكاران جمع كرده بود. وی دوره گزارش مقدماتی را با 2.7 میلیون دلار در بانک در مقایسه با 150.000 دلار در Scarani به پایان رساند.

بیشتر بخوانید:  راس فینگولد در مورد اینکه چرا صحبت در مورد افزایش تعداد قضات دادگاه عالی "کاملاً مناسب" است

زندگی نامه سنتی یا م aمن؟

رأی دهندگان جمهوری خواه در انتخابات مقدماتی سنا از بین دو نامزدی که کاملاً از رئیس جمهور دونالد ترامپ حمایت می کنند انتخاب می کنند و هشدار می دهند که ریاست جمهوری بایدن به یک برنامه لیبرال افراطی منجر خواهد شد ، اما آنها از نظر سبک و تجربه اختلاف نظر زیادی دارند.

بیشتر بخوانید:  زانو را در آلاباما بگیرید

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

امی کانی بارت افراطی است – فقط از آن نوع که فکر می کنید نیست

امی کونی بارت (C-SPAN) ممنون از اینکه ثبت نام کردید. برای بیشتر ملتآخرین نسخه ما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *