Home / جدید ترین های دنیا / “آمریکا همیشه بلند خواهد شد ، بلند می ایستد و می جنگد” – ترامپ از سفر 93 قهرمان به بزرگداشت 11 سپتامبر تعریف می کند

“آمریکا همیشه بلند خواهد شد ، بلند می ایستد و می جنگد” – ترامپ از سفر 93 قهرمان به بزرگداشت 11 سپتامبر تعریف می کند

رئیس جمهور دونالد ترامپ نوزدهمین سالگرد حملات تروریستی 11 سپتامبر را با یادداشت برداری در سایت یادبود پرواز 93 سازمان ملل در شانکسویل ، پنسیلوانیا ، یادداشت کرد.

مسافران سرنشین با هجوم قهرمانانه وارد کابین خلبان شدند و در 11 سپتامبر 2001 هواپیماربایان را شکست دادند و هواپیما را مجبور به سقوط در مزرعه ای در پنسیلوانیا کردند. این هواپیما تنها پرواز ربوده شده بود که در 11 سپتامبر به هدف مورد نظر خود برخورد نکرد. اندکی پس از خواندن نام 40 نفر از سرنشینان با صدای بلند ، رئیس جمهور صحبت کرد ، لحظاتی سکوت و زنگ ها پس از هر نام به صدا درآمد.

واشنگتن ، دی سی – 9 سپتامبر: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده ، در 9 سپتامبر سال 2020 در واشنگتن دی سی ، از نامزدهای احتمالی عضو دیوان عالی کشور در پذیرش دیپلماتیک کاخ سفید رونمایی کرد. ترامپ همچنین به س questionsالات مربوط به ویروس کرونا ویروس و کتاب جدید باب وودوارد درباره آن پاسخ داده است. (عکس از داگ میلز بال / گتی ایماژ)

ترامپ اظهار داشت: قهرمانان پرواز 93 یک یادآوری دائمی هستند که مهم نیست خطر ، فارغ از تهدید ، بدون در نظر گرفتن شانس ، آمریکا همیشه بلند می شود ، قد بلند می ایستد و مقاومت می کند. “مردان و زنان پرواز 93 مادر و پدر و پسر و دختر و شوهر و همسری بودند. هیچ چیز نمی توانست آنها را برای وقایع وحشتناک آن صبح آماده کند. اما وقتی لحظه فرا رسید ، وقتی که تاریخ قرار گرفت ، آنها دریغ نکردند و تسلیم نشدند.”

بیشتر بخوانید:  آنچه دموکرات ها درباره جای خالی سال 2016 دیوان عالی کشور گفته اند ، در اینجا است

وی در پایان گفت: مأموریت مقدس ما ، وظیفه صالح ما و وعده بزرگوارانه ما پیشبرد میراث والای ارواح شجاعی است که 19 سال پیش جان خود را برای ما فدا کردند. “در خاطرات آنها ، ما مصمم هستیم که به عنوان یک ملت آمریکایی متحد ، برای دفاع از آزادی های خود ، حفظ ارزش های خود ، دوست داشتن همسایگان ، گرامی داشتن کشورمان ، مراقبت از جوامع خود ، تکریم قهرمانان خود ، و هرگز این کار را نکنیم ، فراموش نکنیم.”

بیشتر بخوانید:  فعالان سیاه پوست یک مجسمه کنگوئی را از موزه هلند می گیرند

تماشا کردن:

رئیس جمهور بعد از ظهر جمعه سخنان خود را با مراسم نشان افتخار در کاخ سفید پیگیری خواهد کرد. گروهبان ارتش رنجر رنجر. سرگرد توماس پین اولین شخصی است که در کارزار آمریكا علیه داعش ، عملیات آزادی عراق و اولین بازمانده نیروی دلتا كه مدال افتخار دریافت كرده است ، شركت كرده است. (مرتبط: سرباز ارتش برای نجات دهها گروگان داعشی که با اعدام روبرو هستند ، مدال افتخار دریافت می کند)

بیشتر بخوانید:  شهرستان ساسکس ، نیوجرسی ، آرای بی شماری در سطل زباله "رتبه بندی نشده" پیدا شد

جو بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق نیز قرار است اواخر جمعه از محل یادبود بازدید کند. صبح در مراسم یادبود 11 سپتامبر در شهر نیویورک و همچنین مایک پنس معاون رئیس جمهور و اندرو کوومو فرماندار نیویورک نیز حضور داشت. (مرتبط: مایک پنس نامزد شدن برای ریاست جمهوری در سال 2024 را رد نمی کند)

می توانید کل مراسم یادبود شانکسویل را در اینجا تماشا کنید.

بیشتر بخوانید:  در محاصره: جاش هاولی ، سناتور جمهوری خواه ، لایحه ای را برای افزایش سطح افسران پلیس در میان فراخوان های متوقف کردن بودجه پلیس معرفی می کند

تماشا کردن:

https://www.youtube.com/watch؟v=IAxJODVAojA

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ هنگام تبلیغات انتخاباتی در پنسیلوانیا امی کانی بارت را تبلیغ می کند

رئیس جمهور ترامپ شنبه شب با حمایت از طرفداران خود در پنسیلوانیا ، در میدان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *