Home / آمریکا / آزمایش COVID-19 تمرکز را از دقت به سرعت تغییر می دهد

آزمایش COVID-19 تمرکز را از دقت به سرعت تغییر می دهد

مقامات بهداشت عمومی به طور فزاینده ای ادعا می کنند که نتایج آزمایش سریع و مکرر COVID-19 که از نظر منطقی دقیق هستند ، بهتر از نتیجه گیری دقیق مرحله آخر است.

وال استریت ژورنال روز سه شنبه گزارش داد که شرکت های تشخیصی در حال انجام آزمایشات سریعتر و مقرون به صرفه تر هستند و آزمایشاتی که می توان در مطب ها و خانه های سالمندان انجام داد شیوع بیشتری دارند.

چندین شرکت همچنین کار بر روی آزمایشات اکسپرس خانگی را آغاز کرده اند ، اگرچه در حال حاضر هیچ یک از آنها مجوز استفاده یکبار مصرف را ندارند.

یک گزارش می گوید ، آزمایش مدفوع برای ویروس کرونا ممکن است در کودکان و نوزادان موثر باشد

بیشتر بخوانید:  معلم کارولینای جنوبی به دلیل ویروس کرونا در 28 سالگی درگذشت: "خدا یک فرشته دیگر را برنده شده است"

FDA تاکنون چهار آزمایش سریع مبتنی بر آنتی ژن را مجاز دانسته و سازندگان آزمایش متعهد شده اند که طی چند ماه آینده ده ها میلیون تولید کند.

آزمایشگاه های Abbott اخیراً آزمایش 5 دلار کارت اعتباری را اعلام کرده اند.

در حالی که تست های غیر آزمایشگاهی نسبت به گزینه های “استاندارد طلا” حساسیت کمتری دارند ، اما کارشناسان پزشکی تأکید می کنند که آزمایش های مکرر می تواند فاصله را جبران کند.

بیشتر آزمایش های تشخیصی در ایالات متحده با استفاده از تکنیکی به نام rt-PCR یا واکنش زنجیره ای پلیمراز رونویسی معکوس انجام می شود که بدنبال مواد ژنتیکی ویروس می رود و آن را تقویت می کند.

بیشتر بخوانید:  مقامات بهداشتی در مورد عفونت باکتریایی نادر که در لانگ آیلند ساند گزارش شده است "به تعداد غیرمعمول زیاد" هشدار داده اند.

در حالی که تست ها بسیار حساس هستند ، اما قیمت آنها بسیار پایین است.

هرگونه تلاش برای روی آوردن به آزمایش معمول و ارزان تر در بین ناقلین بیماری بدون نیاز به یک مرز مشخص بین آزمایش تشخیصی بیمار و آزمایش غربالگری سلامت عمومی است.

پزشکان حتی المقدور به نتایج دقیق تری نیاز دارند ، حتی اگر نتایج بیشتر طول بکشد ، در حالی که یک معاینه عمومی سلامت با نتایج بی درنگ انجام می شود.

علاوه بر این ، آزمایشات آنتی ژن در شناسایی مواردی که افراد ویروس کرونا در بدنشان بیشتر است ، بهتر است. بیش از بیست ایالت ، شهر و قبیله برای به دست آوردن میلیون ها آزمایش آنتی ژن با بنیاد راکفلر همکاری کرده اند.

تکنسین های آزمایشگاهی در شرکت داروسازی mAbxience در حال کار بر روی یک واکسن ویروسی کرونا هستند که توسط دانشگاه آکسفورد و آزمایشگاه AstraZeneca در گارین ، آرژانتین ساخته شده است.
(AP Photo / Natacha Pisarenko، پرونده)

دریاسالار برت Gerwier ، هماهنگ کننده آزمایش دولت ترامپ هفته گذشته تأیید کرد که دولت فدرال نیز درخواست های زیادی برای آزمایش آنتی ژن ارسال کرده است تا به خانه های سالمندان ، مدارس و پاسخ دهندگان اول ارسال شود.

بیشتر بخوانید:  تام بردی ، آماده بازی Drew Press ، Saints در هفته اول فصل NFL شوید

هفته گذشته ، م Instسسات ملی بهداشت اعلام كردند كه به عنوان بخشی از طرح تسریع در تشخیص سریع (RADx) 129.3 میلیون دلار كمك اضافی به شركتهای عامل اعطا می كنند.

با این حال ، تولیدکنندگان آزمایش داخل باید به سازمان غذا و دارو ثابت کنند که عموم مردم می توانند دستورالعمل ها را درک کنند ، در این آزمون شرکت کنند و نتایج را به درستی تفسیر کنند. یک مجموعه معیار اضافی برای چک لیست برای آزمایش وجود دارد که می تواند برای افراد بدون علائم غربالگری کند.

بیشتر بخوانید:  کم نیوتن پس از پیروزی میهن پرستان با بازیکنان دلفینز درگیر می شود و توضیح می دهد که حریفان سعی در رسیدن به یک سری داشتند

در حالی که آژانس خاطرنشان می کند که میزان حساسیت پایین تر از آزمایش های تشخیصی PCR ممکن است قابل قبول باشد ، برای دستیابی به دقت مشابه PCR به آزمایشات سریع نیاز دارد.

آزمایش پیگیری برای تأیید نتایج نیز ممکن است لازم باشد ، و این تنها یک مانع است. حتی پس از تأیید آزمایشات سریعتر ، تولیدکنندگان مجبورند مقدار کافی از آنها را برای استفاده گسترده تولید کنند و نتایج باید آنها را به مسئولان بهداشت عمومی بازگردانند.

بیشتر بخوانید:  هریس اظهارات ویروس کرونا درمورد وودوارد را "ناپسند" توصیف کرد

برای اعمال FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در حال حاضر بیش از 6.3 میلیون مورد COVID-19 در ایالات متحده تایید شده و تقریباً 190،000 مرگ گزارش شده است.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *