Home / زندگی / آتش سوزی ها ثابت می کنند که فاجعه آب و هوایی نیز یک بحران قانون اساسی است

آتش سوزی ها ثابت می کنند که فاجعه آب و هوایی نیز یک بحران قانون اساسی است

سواحل غربی قاره ایالات متحده به آتش کشیده شد و تصاویری از ویرانی هولناک را که از کالیفرنیا گرفته تا اورگان تا ایالت واشنگتن ادامه داشت ، تولید کرد. یک منطقه زمانی کامل در حال سوختن است.

“در سراسر یک صحنه جهنمی پر از دود و خاکستر ، مقامات در اورگان ، ایالت کالیفرنیا و واشنگتن در تلاش برای مهار آتش سوزی گسترده در روز یکشنبه بودند زیرا وزش بادها تهدید به تسریع آتش سوزی هایی می کند که یک منطقه غیر قابل تصور از سرتاسر غرب را می سوزاند”. بار نیویورک گزارش ها. “ورود باد شدید به روز یکشنبه ، آزمایشی برای تعیین گروه های آتش نشانی است که پس از هفته ها مبارزه با آتش سوزی خسته شده اند که حدود 5 میلیون هکتار از جنگل های خشک شده را از بین بردند ، بسیاری از جوامع را سوزاندند و در بسیاری از نقاط به عنوان بدترین کیفیت هوا در جهان اندازه گیری شده اند. ”

بیشتر بخوانید:  مسئله استراتژیک اتحادیه تندروها برای جو بایدن

شدت و دامنه وسیع جغرافیایی آتش سوزی ها به دلیل تغییرات آب و هوایی است ، اما این بحران کشور را کنار نمی آورد تا با این مشکل مقابله کند. رئیس جمهور دونالد ترامپ همچنان دروغ های قطبی را ارائه می دهد. در تجمع روز شنبه در نوادا ، ترامپ وزارت جنگلداری را مسئول این آتش سوزی ها دانست. اریک گارستتی ، شهردار لس آنجلس در پاسخ به CNN گفت: “این تغییرات آب و هوایی است و این دولت سر خود را در شن و ماسه قرار داده است.” گارستتی افزود: “این فقط مربوط به مدیریت یا حفاری جنگل نیست. هرکسی که در اینجا در کالیفرنیا زندگی کند کاملا صریح رنجیده می شود.” [Trump] او مرتباً این دروغ را می گوید. “

ترامپ روز دوشنبه به کالیفرنیا سفر خواهد کرد ، سفری که پس از انتقادات زیاد رئیس جمهور به دلیل نادیده گرفتن بحران صورت گرفت. “کالیفرنیا و غرب در حال آتش سوزی هستند ، اما دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا بیش از سه هفته بدون ذکر آن کار کرده است” سیاسی گزارش ها. در آن زمان ، ترامپ توییت کرد ، گلف بازی کرد ، کنفرانس مطبوعاتی برگزار کرد و در میتینگ های مبارزاتی خود ظاهر شد.

بیشتر بخوانید:  جوامع آسیایی آمریکایی در بهبودی از بیماری همه گیر عقب مانده اند

این مهجوریت در ساحل غربی تا حدی بازتاب فلسفه حاکم بر ترامپ در معاملات طنز است. ترامپ در حالی که با کشورهای دموکراتیک به عنوان سرزمینی خصمانه رفتار می کند ، به کشورهایی که به او رأی داده اند توجه می کند. ترامپ در سال 2016 ایالت های ساحل غربی را با دو رقم از دست داد: کالیفرنیا 30 درصد ، اورگان 11 درصد و ایالت واشنگتن 16 درصد.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اولین مناظره ریاست جمهوری را با The Nation تماشا کنید

نامزدهای ریاست جمهوری سال 2020 (ترامپ: نایل کارسون / سیم سیم PA از طریق تصاویر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *