Home / آمریکا / آتش سوزی در جنگل کالیفرنیا فروشگاه معروف خانوادگی و خانه را ساعاتی دور از بین می برد

آتش سوزی در جنگل کالیفرنیا فروشگاه معروف خانوادگی و خانه را ساعاتی دور از بین می برد

آتش سوزی نهر در کالیفرنیا از عصر جمعه صدها خانه و ساختمان را ویران کرده است. در این میان ، یک فروشگاه عمومی محبوب و تاریخی که از سال 1904 در حال خدمت به جامعه فرسنو است.

Cressman’s در کوههای نزدیک دریاچه Shaver و پیک اسکی China Peak واقع شده است و به ایستگاه ایستگاهی محبوب برای تعطیلات دریاچه یا کابین های اسکی تبدیل شده است ، اما همچنین غذا ، سوخت و لوازم خانواده های محلی و چوب بران را تأمین می کند.

تارا ژیلت ، مالک کریسمن و همسرش تای ، به فاکس نیوز گفت: “کریسمن در منطقه ما شهرت ایجاد کرده است زیرا فقط مکانی ویژه برای توقف مردم است.” “والدین به فرزندان خود خواهند گفت ،” من به یاد می آورم وقتی كه بچه بودم اینجا توقف می كردم. “خانواده ها فقط با ما عزاداری می كنند و ما از چند روز گذشته شاهد زنده شدن آن بوده ایم. من آن را در سراسر كوه احساس كرده ام.”

(با مجوز از: فروشگاه عمومی کریسمن)

روز دوشنبه ، تای و گروهی از دوستانش سعی کردند فروشگاه شعله های آتش را راه اندازی کنند. آنها بیش از 40 درخت را سرنگون کردند و شیلنگ ها و پمپ های آب را در آن منطقه قرار دادند تا به تقویت دفاع آن کمک کنند.

بیشتر بخوانید:  کریس هیز ، خبرنگار MSNBC ، باعث تمسخر توییتر شد و ادعا کرد که ترامپ "به طور عینی از COVID حمایت می کند".

آتش سوزی تا ساعت 9:30 شب وارد شد

“ما کاملاً آماده هستیم ، اما برای آنچه بعدی بود آماده نبودیم.” تای به یاد می آورد ، “او خیلی سریع ما را از آنجا بیرون کشید.” “تا زمان ترک ما کاملاً در آتش محاصره شده بودیم و او داشت ذغال داغ را روی سر ما می انداخت.”

به روزرسانی های زنده: آتش سوزی در کالیفرنیا و سایر کشورهای غربی

بیشتر بخوانید:  Peter Stutzock می گوید استیل دوسیه FBI را در "شکار غازهای وحشی" رهبری کرد.

تای برای نجات آنها از منطقه و زنده نگه داشتن آنها در شب به آتش نشانان و تخصص آنها اعتماد كرد.

Creek Fire هنوز با خانواده ژیلت تمام نشده است. وقتی تای از خانه کریسمن خارج شد ، دید شعله های آتش از میان جنگل ها مستقیماً به سمت خانه خود حرکت می کنند. آتش سوزی خانه را تا پایه و اساس خود سوزاند.

خانه ژیلت در پاین ریج ، کالیفرنیا در همان شب در آتش سوزی مشاغل خانوادگی آنها به طور کامل ویران شد.

خانه ژیلت در پاین ریج ، کالیفرنیا در همان شب در آتش سوزی مشاغل خانوادگی آنها به طور کامل ویران شد.

بیشتر بخوانید:  سینسیناتی شماره 13 در بازی افتتاحیه 55-20 آستین بی را پشت سر می گذارد

تای و تارا ، با دو فرزند خردسال خود ، اوایل همان روز خانه Pine Ridge خود را که به گفته آنها در حدود یک مایلی کریسمن فاصله دارد ، تخلیه کرده بودند و توانستند برخی از ارزشمندترین دارایی های خود را نجات دهند.

تارا گفت: “کاش وقت اضافی داشتیم چون حتی وقتی وسایلم را جمع می کردم فکر نمی کردم این آخرین باری باشد که در خانه می مانم.” “بنابراین اکنون چیزهایی وجود دارد که ای کاش می توانستم داشته باشم ، مانند لباس عروسی ام تا دخترم وقتی پیرتر می شود در آن لباس بازی کند.”

طبق گزارش Cal Fire ، تقریباً 14000 آتش نشان با 28 آتش سوزی بزرگ در سراسر کالیفرنیا مبارزه می کنند.

بیشتر بخوانید:  دنباله "بورات" در واقع توسط ساکا بارون کوهن: گزارش فیلمبرداری و اولین بار پخش شد

تای گفت: “آتش آنقدر داغ بود که درک این مسئله که آنقدر سریع چیزها را می سوزاند که دیگر چیزی باقی نمانده دشوار بود.”

پلیس می گوید یک مرد واشنگتن به دلیل آتش سوزی در وسط بزرگراه دستگیر شد

سخنگوی Cal Fire ، ست براون گفت: شعله های آتش کریسمن را باد شدید می راند.

تای و تارا تابستان گذشته مالکیت کراسمن را به دست گرفتند و می گویند که آنها قصد دارند فروشگاه بزرگ محبوب را بازسازی کنند تا بتوانند به نیازهای اصلی مردم محلی و مسافران ادامه دهند.

خانواده ژیلت در مقابل فروشگاه عمومی کریسمن با مالک سابق خود کیت دیویس.

خانواده ژیلت در مقابل فروشگاه عمومی کریسمن با مالک سابق خود کیت دیویس.

تای گفت: “ما جدول زمانی نداریم ، نمی دانیم چه وقت مجدداً افتتاح می شویم یا چه زمانی ساختمانی خواهیم داشت ، اما هر روز تا آنجا که می توانیم تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت به آنجا برسیم.”

بیشتر بخوانید:  پیتر ناوارو پس از گفتن به شبکه جیک تابر ، ناگهان مصاحبه خود را با CNN قطع کرد ، "من با مردم آمریکا صادق نیستم".

صفحه GoFundMe برای کمک به خانواده ژیلت ، خانواده های کارمندان آنها و دیگر خانواده های آسیب دیده از آتش سوزی Creek ایجاد شده است.

تارا گفت: “من فکر می کنم دیدن او در حال بازسازی نمادی از امید برای جامعه ما باشد. من فکر می کنم مردم می خواهند دوباره بیایند و این نوع عادی را برقرار کنند.”

امسال آتش سوزی بیش از 2.5 میلیون هکتار در کالیفرنیا ایجاد کرده است. هشت مورد کشته و تخریب بیش از 3700 ساختمان وجود دارد.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *