Home / جدید ترین های دنیا / آتئیست ها به قوانین آزادی بیان در دانشگاه Devos حمله می کنند

آتئیست ها به قوانین آزادی بیان در دانشگاه Devos حمله می کنند


انجمنی از ملحدان که بر خلاف قانون جدیدی که این هفته توسط وزارت آموزش و پرورش منتشر شده است ، در حال گسترش است ، به منظور گسترش آزادی بیان برای گروه های مذهبی و آزادی انجمن در پردیس های دانشگاه ، بسیار دیده می شود.

نیک فیش ، رئیس خداناباوران آمریکایی ، در بیانیه ای گفت: “آنچه DeVos واقعاً انجام می دهد این است که دانشجویان مذهبی را از حضور ملحدان ، اقلیت های مذهبی و افراد دگرباش جنسی منزوی می کند ، و سعی می کند همه دانش آموزان را مجبور به ماندن در حباب های عقیدتی خود کند.” پنج شنبه.

بیشتر بخوانید:  اگر جو بایدن از Teleprompter برای انجام مصاحبه استفاده می کند ، سخنران از گفتن فاکس نیوز خودداری می کند

قانون جدید از حقوق گروه های دانشجویی در پردیس های عمومی ، حتی کسانی که دارای اعتقادات مذهبی هستند ، برای ایجاد قوانین واجد شرایط بودن و دسترسی به امکانات دانشگاه یا صندوق های فعالیت دقیقاً مانند سایر گروه های دانشجویی حمایت می کند. در مارس 2019 ، رئیس جمهور ترامپ از آژانس های فدرال خواست که بودجه کالج هایی را که آزادی بیان دانشجویان را نقض می کنند ، متوقف کنند.

بیشتر بخوانید:  بانک های اطلاعاتی فردی را متهم می کنند که اسلحه را در صورت افسر نگه داشته است

وزیر آموزش و پرورش بتسی دیووس ، روز چهارشنبه ، در اجرای قانون نهایی گفت: “این مقررات ، م institutionsسسات عمومی را مسئول محافظت از حقوق اصلاحیه اول برای دانشجویان و سازمانهای دانشجویی می دانند.”

گروه های مذهبی و سایر طرفداران آزادی بیان قانون جدید را بسیار ستوده اند. جو کوهن ، بنیاد حقوق فردی در سیاست های آموزشی ، اظهار امیدواری کرد که “افزایش خطر از دست دادن بودجه کمک های مالی فدرال” ، کالج ها را “به تجدید نظر در شیوه های خود” سوق دهد.

بیشتر بخوانید:  قانون گذاران ویرجینیا در تلاشند قانون صدور گواهینامه پلیس را گسترش دهند

پاییز گذشته ، یک قاضی فدرال دریافت که دانشگاه آیووا حقوق رهبران تجارت را در مسیح نقض کرد و آنها را به دلیل اعتقاد به نفع خود که باعث می شود افراد دگرباش جنسی در رهبری نقش نداشته باشند ، تصدیق کند.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اندرو ویلر ، رئیس آژانس حفاظت از محیط زیست ، تلاش گاوین نیوزوم برای ممنوع کردن اتومبیل های مجهز به گاز در کالیفرنیا را مسخره می کند

ساکرامنتو ، کالیفرنیا – اندرو ویلر ، رئیس آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *